Новини
13 вересня 2018 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у роботі чергового засідання Нормативно-методичної комісії Державної архівної служби України.
11 вересня 2018 р.
Делегація українських архівістів у складі директора УНДІАСД О. Я. Гараніна, директора ЦДІАК України О. В. Музичук та заступника директора ДЦЗД НАФ М. В. Мельниченко взяли участь в урочистостях з нагоди 80-річчя Національного науково-дослідного реставраційного центру України, що відбулися в межах ХІ Міжнародної науково-практичної конференції «Наукова реставрація. Історія, сучасність, шляхи модернізації».
Програма конференції »
Фоторепортаж »
07 вересня 2018 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у роботі спільного засідання громадської та науково-експертної рад при Державній архівній службі України та надав присутнім ряд коментарів та зауважень з приводу питань порядку денного.
Порядок денний »
Склад громадської ради »
06 вересня 2018 р.
Керівництво Державної архівної служби України провело робочу нараду, з обговорення пріоритетних напрямків роботи архівних установ у 2018 р. Від УНДІАСД участь в обговоренні взяли директор інституту О. Я. Гаранін та головний бухгалтер інституту В. В. Поліщук.
22 серпня 2018 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін та завідувач кафедри документознавства Державного вищого навчального закладу «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», д.і.н., доц. І. О. Демуз підписали Угоду про співробітництво між УНДІАСД та кафедрою документознавства. Предметом угоди є взаємовигідна та рівноправна співпраця за спільними напрямами роботи сторін.
31 липня 2018 р.
На виконання наказу Державної архівної служби України від 16.07.2018 № 22/1 «Про дослідну експлуатацію системи електронного документообігу «АСКОД», співробітники УНДІАСД взяли участь у першому навчанні для діловодів, що працюватимуть в системі електронного документообігу «АСКОД». Захід проходив на базі Центрального державного електронного архіву України.
Фоторепортаж »
24 липня 2018 р.
На запрошення Укрдержархіву директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у засіданні колегії Державної архівної служби України, що відбулося в конференц-залі комплексу споруд центральних державних архівних установ України (м. Київ, вул. Солом’янська, 24).
Детальніше »
23 липня 2018 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у другій нараді з питань реформування науково-практичного журналу «Архіви України». Серед учасників наради були присутні співробітники архівних установ, що представляли юридичні та бухгалтерські служби своїх організацій, уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції в архівних установах. Учасники наради визначили практичні шляхи існування профільного журналу в умовах змін в нормативно-правовій базі України.
19 липня 2018 р.
Провідний науковий співробітник відділу документознавства УНДІАСД О. М. Загорецька взяла участь у роботі засідання Центральної експертно-перевірної комісії Державної архівної служби України.
Детальніше »
19 липня 2018 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у першій нараді з питань реформування науково-практичного журналу «Архіви України». На нараді були присутні: Голова Державної архівної служби України Т. І. Баранова, заступник Голови Державної архівної служби України І. В. Бондарчук, директор Державного центру збереження документів НАФ Г. О. Венгель, Голова ВГО «Спілка архівістів України» М. Г. Щербак, редактор науково-практичного журналу «Архіви України» В. В. Янішевський. Учасники наради визначили напрям подальшого розвитку профільного журналу в умовах змін в нормативно-правовій базі України.
18 липня 2018 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін з метою реалізації статутних завдань УНДІАСД, провів робочу зустріч із Головою спеціалізованої вченої ради К 27.053.02, завідувачкою кафедри документознавства Державного вищого навчального закладу «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», д.і.н., доц. І. О. Демуз. Сторони обговорили питання шляхів відновлення роботи Спеціалізованої вченої ради при УНДІАСД, можливості захисту кандидатських дисертацій, підготовлених здобувачами та аспірантами УНДІАСД та питання підписання угоди про співробітництво між кафедрою документознавства та УНДІАСД.
5 липня 2018 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь в урочистому відкритті унікальної виставки «Київські мотиви. Адреси і адресати» оригінальних поштових листівок кінця ХІХ – першої третини ХХ ст. Виставка організована Центральним державним архівом-музеєм літератури і мистецтв України спільно з Вишгородським історико-культурним заповідником та відкрита у приміщеннях ЦДАМЛМ України (Софія Київська).
Прес-реліз »
Афіша »
Фоторепортаж »
Про подію в пресі »
5 липня 2018 р.
Відбулося засідання вченої ради УНДІАСД, на якому було внесено зміни до складу вченої ради інституту, підбито підсумки виконання структурними підрозділами тематичного плану науково-дослідних робіт, що виконуються УНДІАСД за рахунок державного бюджету у ІІ кварталі 2018 р., схвалено та рекомендовано до друку перший випуск Бюлетеня Галузевого центру науково-технічної інформації з архівної справи та документознавства за 2018 р., схвалено план роботи вченої ради на ІІ півріччя 2018 р. та вимоги до учасників конкурсу на заміщення вакантних наукових посад УНДІАСД, а також розглянуто інші поточні питання діяльності інституту.
Порядок денний »
Фоторепортаж »