Новини
07 листопада 2018 р.
Провідний науковий співробітник відділу документознавства УНДІАСД О. М. Загорецька взяла участь у роботі засідання Центральної експертно-перевірної комісії Державної архівної служби України.
Склад ЦЕПК Укрдержархіву »
Порядок денний »
Детальніше »
07 листопада 2018 р.
Співробітники УНДІАСД взяли участь у заходах із благоустрою території центральних державних архівних установ України (м. Київ, вул. Солом'янська, 24).
Фоторепортаж »
06 листопада 2018 р.
Директор УНДІАСД Гара­нін О. Я., в якості запро­шеного гостя, взяв участь в роботі урочистого пленарного засідання Міжнародної нау­ко­вої конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація», присвяченої 100-річчю Наці­ональної бібліотеки України імені В. І. Вернадського та від імені українських архівістів оголосив вітання співробітникам бібліотеки з почесним ювілеєм. Також О. Я. Гаранін, як директор УНДІАСД, взяв участь у засіданні Ради директорів наукових бібліотек та інформаційних центрів академій наук – членів Міжнародної асоціації академій наук. У робочому порядку було обговорено питання поглиблення співпраці між УНДІАСД та НБУВ.
Програма » (дзеркало)
Ролік про НБУВ »
Українська преса про захід »
Веб-портал НБУВ про захід »
02 листопада 2018 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у роботі Науково-видавничої ради Державної архівної служби України та оголосив рецензію щодо проекту довідника «Анотований реєстр описів фондів Центрального державного науково-технічного архіву України (ЦДНТА України) - друге видання», поданого на розгляд Науково-видавничої ради Укрдержархіву.
Порядок денний »
31 жовтня 2018 р.
На виконання п. 2.10 Резолюції 2-го щорічного круглого столу українських архівістів «Українські архіви: виклики та реалії» від 25 вересня 2018 р. УНДІАСД, спільно з Центральним державним архівом-музеєм літератури і мистецтва України та Спілкою архівістів України, провели семінар-практикум «Теоретично-практичні аспекти організації діловодства: складання номенклатури справ та формування справ». Захід відбувся в конференц-залі ЦДАМЛМ України (м. Київ, вул. Володимірська, 22а).
Детальніше »
Фоторепортаж »
Програма заходу »
Презентація » (у PDF-форматі)
Тестові запитання »
25 жовтня 2018 р.
Співробітники УНДІАСД взяли участь у кінолекторії «Мовою кіно» з показом фільмів «Леонід Биков. Людина на всі часи» та «Будем жить! Леонід Биков» (ТРК «Глас», 2017)», що відбувся до Всесвітнього дня аудіовізуальної спадщини у кінозалі ЦДКФФА України імені Г. С. Пшеничного.
Афіша »
20 жовтня 2018 р.
Сьогодні ми згадуємо Іва­нен­ка Бори­са Васи­льо­вича (20.10.1933 — 13.03.2008), відо­мого архі­віста, істо­рика, журна­листа, поета, заслу­же­ного пра­ців­ни­ка куль­ту­ри Укра­їни, ко­лиш­ньо­го на­чаль­ни­ка Голов­ного архівного управління при Раді Міністрів УРСР, директора ЦДАГО України – у день його на­род­жен­ня. До 85-річчя Іва­нен­ка Б. В. УНДІАСД презентує збірку віршів «АРХІВНОМУ ЛЮДОВІ до­бро­зич­ливі ямби Бориса Іваненка» в електронній формі.
Збірка віршів »
Про Іваненка Б. В. »
18 жовтня 2018 р.
Колектив УНДІАСД щиро вітає колишнього співро­біт­ника інституту, багато­річ­ного члена спеціа­лі­зо­ваної вченої ради при УНДІАСД, дійсного члена вченої ради УНДІАСД Любов Андріїівну Дубровіну з обранням на посаду генерального директора Наці­ональ­ної бібліотеки України імені В. І. Вер­надсь­кого. Зичимо успіхів на новій посаді!
Про подію на сторінці Facebook НБУВ »
Детальніше »
Дзеркало »
17 жовтня 2018 р.
Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства виступив співорганізатором семінару-практикуму з питань архівної справи в Київській області. Із презентацією результатів діяльності інституту щодо науково-дослідних розробки з питань цифровізації архівної справи на семінарі виступив директор УНДІАСД О. Я. Гаранін.
Детальніше »
Фоторепортаж »
Програма заходу »
11 жовтня 2018 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у робочій нараді з актуальних питань архівного законодавства, що відбулася за участі керівництва Державної архівної служби України,представників Міністерства юстиції України та Державної регуляторної служби України та надав коментарі з приводу озвучених на нараді питань. Захід відбувся в приміщенні Державної регуляторної служби України (м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11).
11 жовтня 2018 р.
Співробітники УНДІАСД взяли участь у заході «Дні відкритих дверей», організованому Центральним держаним архівом зарубіжної україніки.
Детальніше »
Фоторепортаж »
Презентація » (Дзеркало)
10 жовтня 2018 р.
Колектив Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства щиро вітає колишнього наукового співробітника інституту, нинішнього директора Центрального державного електронного архіву України Юрія Славовича Ковтанюка із 50-річним ювілеєм!
Зичимо ювіляру творчої енергії, життєлюбності та міцного здоров’я! Бажаємо щастя, добра, миру, невтомності у повсякденній діяльності на відповідальній посаді директора ЦДЕА України. Вдячні Юрію Славовичу за багаторічний внесок особистого життя, здоров'я та наукового хисту у розвиток УНДІАСД, започаткування наукового напрямку з електронного документознавства та загального внеску у розвиток галузевої науки.
З великою повагою дякуємо за участь у спільній справі!