Новини
15 січня 2018 р.
Колектив Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства висловлює глибоке співчуття провідному науковому співробітнику інституту Загорецькій Олені Михайлівні з приводу передчасної смерті її чоловіка Вегеренка Андрія Анатолійовича.
27 грудня 2017 р.
Лист Генерального директора Державних архівів Польщі щодо його участі в Міжнародній науково-практичній конференції «АРХІВИ В СУЧАСНОМУ СВІТІ: ВИКЛИКИ ТА ЗАВДАННЯ».
Детальніше »
21 грудня 2017 р.
Відбулося засідання вченої ради інституту, на якому були схвалені проекти НДР та розглянуті заключні звіти про НДР, що виконувались УНДІАСД у 2017 р. за рахунок коштів державного бюджету.
7–8 грудня 2017 р.
Відбулася Міжнародна науково-практична конференція «АРХІВИ В СУЧАСНОМУ СВІТІ: ВИКЛИКИ ТА ЗАВДАННЯ», співорганізатором якої виступив Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства.
Детальніше »
17 листопада 2017 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь в урочистому засіданні редакційної колегії журналу «Архіви України», присвячене 70-річчю видання.
Детальніше »
Фоторепортаж »
15 листопада 2017 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у роботі Науково-видавничої ради Державної архівної служби України та озвучив позицію інституту щодо наданих на розгляд Науково-видавничої ради проектів документів та проекту архівного довідника.
Порядок денний »
Склад Науково-видавничої ради »
Фоторепортаж »
15 листопада 2017 р.
Керівництво та наукові співробітники УНДІАСД взяли участь у роботі Вісімнадцятих джерелознавчих читаннь, присвячених питанням 100-ліття Української революції та 100-ліття розвитку архівної системи в Україні.
Детальніше »
25 жовтня 2017 р.
Колектив Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства на виконання наказу Державної архівної служби України від 05 вересня 2017 р. № 63 «Про відзначення 100-річчя від дня створення системи архівних установ України», взяв участь у зустрічі із керівництвом та апаратом Державної архівної служби України з нагоди обговорення питань, пов'язаних із визначенням місця, ролі та значенням Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства в системі державних архівних установ України.
Детальніше »
18 жовтня 2017 р.
Інститут архівознавства НБУВ презентував наукове видання «Документи С. Я. Парамонова у фондах Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського». У заході взяли участь Посол Австралії в Україні пані Меліси О'Рурк, директор УНДІАСД О. Я. Гаранін, заступник директора ЦДАЗУ І. В. Сінченко та начальник відділу формування НАФ ЦДАЗУ Д. В. Решетченко.
Інформація про видання »
Повний текст видання »
Детальніше »
16 жовтня 2017 р.
На виконання статті 2 Угоди про співробітництво між Українським науково-дослідним інститутом архівної справи та документознавства та Білоруським науково-дослідним інститутом документознавства і архівної справи директор УНДІАСД О. Я. Гаранін виступив офіційним рецензентом методичного посібника, що було розроблено БілНДІДАС: Публикация документов архивно-следственных дел советского периода: методическое пособие / М. Ф. Шумейко. - Минск: БелНИИДАД, 2017. - 108 с.
Детальніше »
11 жовтня 2017 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін разом з директором ЦДЕА України Ю. С. Ковтанюком зустрілися з колективом Центрального державного архіву–музею літератури і мистецтва України в рамках «Дня інформації», що проводився в архіві в межах заходів до відзначення 100-річчя від дня створення системи архівних установ України.
Детальніше »
11 жовтня 2017 р.
Працівники УНДІАСД на чолі з директором інституту О. Я. Гараніним взяли участь у відкритті документальної виставки «Загартовані безсмертям», підготовленої ЦДАЗУ до 100-річчя створення армії УНР та Дня захисника України, що відбулося у Київському міському будинку учителя (вул. Володимирська, 57).
Афіша »
Прес-реліз »
Фоторепортаж »
06 жовтня 2017 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у заходах кафедри джерелознавства історичного факультету Білоруського державного університету (м. Мінськ, Республіка Біларусь), присвячених святкуванню 25-річчя кафедри та Дня архівіста Біларусі.
Програма »
Детальніше »
04 жовтня 2017 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у засіданні Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності, на якому розглядався проект Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» в частині асигнувань на культуру.
Порядок денний »
Проект ЗУ «Про держбюджет» »
Детальніше »
04 жовтня 2017 р.
Заступник директора УНДІАСД Н. М. Христова взяла участь у засіданні Центральної комісії Державної архівної служби з контролю за наявністю, станом та розшуком документів Національного архівного фонду, на якому було розглянуто питання Про стан виконання архівними установами у 2016 році плану заходів Програми здійснення контролю за наявністю, станом і рухом документів Національного архівного фонду на 2009-2019 роки, а також акти Державного архіву Хмельницької області про зняття з обліку справ, шляхи розшуку яких вичерпано.
26-29 вересня 2017 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у роботі VII Міжнародного семінару «Лики пам'яті. Новітні технології збереження та відновлення рукописної та друкованої спадщини», що відбувся в Науково-дослідному інституті давніх рукописів ім. Месропа Маштоца «Матенадаран» (м. Єреван, Республіка Вірменія) та відвідав з робочим візитом Національний архів Вірменії.
Детальніше »
21 вересня 2017 р.
Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства спільно із Спілкою архівістів України, за підтримки Державної архівної служби України, провели Круглий стіл з міжнародною участю: «Архівна справа в Україні: підсумки сторіччя та перспектива майбутнього», присвячений 100-річчю від дня створення першого державного органу управління системою архівних установ України.
Детальніше »
20–21 вересня 2017 р.
Аспірантка УНДІАСД Ю. Г. Чернятинська, в складі делегації українських архівістів, взяла участь у VIІ конгресі польських архівістів у м. Кельце, що проходив під гаслом «Архіви без кордонів».
Програма »
Фоторепортаж »