Новини
28 грудня 2018 р.
Відбулося чергове засідання Вченої ради УНДІАСД, на якому була розглянута друга частина результатів виконання НДР УНДІАСД за 2018 р. та вручено відзнаки кращим працівникам УНДІАСД за результатами виконаної роботи.
Детальніше »
Порядок денний »
Фоторепортаж »
Відзнаки співробітників УНДІАСД »
Подяка від Укрдержархіву »
Положення про Конкурс В.В. Веретенникова »
21 грудня 2018 р.
У рамках виконання науково-дослідної роботи «Вивчення та науковий аналіз технологічних процесів, норм організації праці у державних архівних установах з метою визначення раціональних прийомів виконання робіт з технологічно регламентованим змістом та обсягами», завідувач відділу документознавства УНДІАСД В. Ф. Бойко відвідала Державний архів Житомирської області (м. Житомир) та ознайомилася з досвідом роботи Держархіву області з питань забезпечення збереженості і обліку документів, створення і вдосконалення довідкового апарату до документів та оцифрування документів.
Фоторепортаж »
20 грудня 2018 р.
Провідний науковий співробітник відділу документознавства УНДІАСД О. М. Загорецька взяла участь у роботі засідання Центральної експертно-перевірної комісії Державної архівної служби України.
Детальніше »
20 грудня 2018 р.
Відбулося чергове засідання Вченої ради УНДІАСД, на якому була розглянута перша частина результатів виконання НДР УНДІАСД за 2018 р.
Детальніше »
Порядок денний »
12 грудня 2018 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін в якості члена Науково-видавничої ради (НВР) Державної архівної служби України взяв участь в обговоренні наукового рівня поданих на конкурс імені Василя Веретенникова праць у галузі архівознавства, археографії і документознавства, що відбулося під час чергового засідання НВР.
Положення про Конкурс »
Склад НВР »
Наказ про оголошення конкурсу у 2018 р. »
Порядок денний »
Фоторепортаж »
12 грудня 2018 р.
Відбулося підписання Договору між УНДІАСД та Кафедрою інформаційної діяльності та документознавства Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського. Предметом договору є взаємовигідна та рівноправна співпраця за спільними напрямами роботи сторін.
11 грудня 2018 р.
Завідувач відділу документознавства УНДІАСД В. Ф. Бойко ознайомила студентів 1-го курсу кафедри документознавства та інформаційно-аналітичної діяльності факультету інформаційної політики і кібербезпеки Київського національного університету культури і мистецтв з історією, структурою та напрямами діяльності Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства. У прочитаній для студентів лекції основну увагу було приділено розробленню проектів нормативних і методичних документів із питань організації діловодства та електронного документообігу.
11 грудня 2018 р.
Провідний науковий співробітник УНДІАСД О. М. Загорецька, в якості члена Центральної експертно-перевірної комісії Державної архівної служби України, взяла участь у черговову засіданні комісії.
Склад ЦЕПК »
Детальніше »
10 грудня 2018 р.
Співробітники УНДІАСД, спільно із представниками архівних установ України, взяли участь у практичному навчанні з питань пожежної безпеки, що організувало керівництво Дирекції з експлуатації комплексу споруд центральних державних архівних установ України (ДЕКС ЦДАУ України) та відпрацювали навички пожежогасіння вуглекислотними вогнегасниками.
Детальніше »
06 грудня 2018 р.
УНДІАСД виступив співорганізатором відкритої дискусії на тему «Проблемні питання дотримання авторських та суміжних прав у діяльності державних архівів», що відбулася у зеленій залі ЦДАМЛМ України.
Детальніше »
Анкета учасника »
Програма »
Проект резолюції »
05 грудня 2018 р.
Керівництво та наукові співробітники УНДІАСД взяли участь у роботі ХІХ джерелознавчих читань «ДЖЕРЕЛЬНИЙ ПОТЕНЦІАЛ ІНФОРМАЦІЙНИХ РЕСУРСІВ АРХІВІВ», присвячених 100-річчю від дня народження професора Марка ВАРШАВЧИКА, що відбулися на історичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Програма »
Fasebook »
Детальніше »
30 листопада 2018 р.
Директор Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства О. Я. Гаранін та ректор Київського університету імені Бориса Грінченка В. О. Огнев'юк підписали Договір про співробітництво між УНДІАСД та Університетом. Предметом Договору є взаємовигідна та рівноправна співпраця за спільними напрямами роботи сторін.
23 листопада 2018 р.
На виконання п. 2.10 Резолюції 2-го щорічного круглого столу українських архівістів «Українські архіви: виклики та реалії» від 25 вересня 2018 р. УНДІАСД, спільно з Центральним державним архівом зарубіжної україніки та Спілкою архівістів України, провели другий семінар-практикум «Теоретично-практичні аспекти організації діловодства: складання номенклатури справ та формування справ». Захід відбувся в читальній залі ЦДАЗУ України (м. Київ, вул. Солом'янська, 3).
Детальніше »
19 листопада 2018 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у прес-конференції з приводу виявлення серед архівних документів Центрального державного архіву громадських об`єднань України унікальної знахідки – хліба часів Голодомору 1932-1933 років.
Детальніше »
15 листопада 2018 р.
На виконання наказу Укрдержархіву від 21.05.2018 № 32 «Про затвердження Плану щоквартальних перевірок стану виконання етапів НДР, що виконуються УНДІАСД у 2018 році», керівництво УНДІАСД, спільно з керівниками наукових тем, що виконуються в УНДІАСД у 2018 р., звітувалися перед представниками Укрдержархіву щодо етапів виконання Тематичного плану НДР УНДІАСД на 2018 рік.
Детальніше »