Новини
5 липня 2018 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь в урочистому відкритті унікальної виставки «Київські мотиви. Адреси і адресати» оригінальних поштових листівок кінця ХІХ – першої третини ХХ ст. Виставка організована Центральним державним архівом-музеєм літератури і мистецтв України спільно з Вишгородським історико-культурним заповідником та відкрита у приміщеннях ЦДАМЛМ України (Софія Київська).
Прес-реліз »
Афіша »
Фоторепортаж »
Про подію в пресі »
5 липня 2018 р.
Відбулося засідання вченої ради УНДІАСД, на якому було внесено зміни до складу вченої ради інституту, підбито підсумки виконання структурними підрозділами тематичного плану науково-дослідних робіт, що виконуються УНДІАСД за рахунок державного бюджету у ІІ кварталі 2018 р., схвалено та рекомендовано до друку перший випуск Бюлетеня Галузевого центру науково-технічної інформації з архівної справи та документознавства за 2018 р., схвалено план роботи вченої ради на ІІ півріччя 2018 р. та вимоги до учасників конкурсу на заміщення вакантних наукових посад УНДІАСД, а також розглянуто інші поточні питання діяльності інституту.
Порядок денний »
Фоторепортаж »
4 липня 2018 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін та завідувач відділу документознавства УНДІАСД В. Ф. Бойко взяли участь в робочій нараді з питання обговорення Методології підготовки електронних форм звітності архівних установ, підготовленої ЦДЕА України та УНДІАСД на виконання доручення Голови Державної архівної служби Т. І. Баранової. Нарада відбулася під головуванням заступника начальника відділу взаємодії із державними органами та інформаційно-аналітичного забезпечення Укрдержархіву О. В. Денисенка, за присутності директора ЦДЕА України Ю. С. Ковтанюка, керівників та відповідальних працівників структурних підрозділів Укрдержархіву. Місце проведення заходу: конференц-зал комплексу споруд Центральних державних архівних установ України (м. Київ, вул. Солом'янська, 24).
22 червня 2018 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін в рамках роботи Міжнародного круглого столу «Проблеми інформатизації: процеси цифровізації (теорія і практика)», що проходив на базі історичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна та Центрального державного науково-технічного архіву України, оголосив доповідь «Місце та роль Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства в реалізації першого пріоритету Укрдержархіву на 2018 рік: цифровізація усіх процесів архівної справи та діловодства», виступив модератором робочої наради «Архівна науково-технічна документація в цифрову епоху» та, в якості Виконавчого директора Спілки архівістів України, провів робочу зустріч із представниками творчої інтелігенції м. Харкова. Програма круглого столу передбачала три робочі дні (21-23 червня 2018 р.). УНДІАСД виступив одним із співорганізаторів заходу.
Програма заходу »
Фоторепортаж »
Детальніше »
21 червня 2018 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін, як член колегії Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України (ЦДАМЛМ України), взяв участь у роботі колегії ЦДАМЛМ України.
Порядок денний »
21 червня 2018 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін, у якості Виконавчого директора Спілки архівістів України, взяв участь у відкритті документальної виставки Центрального державного архіву зарубіжної україніки «Моє життя – в житті мого народу. Творчими дорогами Павла Маскалика». Захід присвячено багатогранній особистості, актору Українського народного театру в Пряшеві (Словаччина), письменнику, поету, публіцисту, активному громадському діячеві Павлу Маскалику, який цього дня святкує своє 76-річчя.
Афіша »
Фоторепортаж »

Подія у Facebook »
05 червня 2018 р.
Відбулися збори трудового колективу УНДІАСД. Порядок денний передбачав обговорення питань, пов'язаних із кадровими змінами в керівному складі інституту; неухильним дотримання вимог законодавства про науку; підготовкою нового колективного договору; усуненням недоліків, виявлених під час проведення в УНДІАСД позапланового внутрішнього аудиту Державною архівною службою України у період з 05 березня по 04 травня 2018 р.; організацією роботи з охорони праці, пожежної безпеки, цивільного захисту; активізацією роботи галузевої служби науково-технічної інформації; плануванням та організацією заходів, пов'язаних із відзначенням у 2019 р. 25-річного ювілею інституту.
01 червня 2018 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у засіданні Науково-видавничої ради Державної архівної служби України, як член цього дорадчого органу.
Порядок денний »
01 червня 2018 р.
Заступник директора УНДІАСД Н. М. Христова взяла участь у засіданні Центральної екпертно-перевірної комісії Державної архівної служби України, як член цього дорадчого органу.
Порядок денний »
31 травня 2018 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін та заступник директора Н. М. Христова взяли участь у засіданні Нормативно-методичної комісії Державної архівної служби України, як члени цього дорадчого органу.
Детальніше »
31 травня 2018 р.
Відійшла у вічність учений секретар Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства Лариса Вікторівна Андрієвська.

Про Л. В. Андрієвську »
22 травня 2018 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у літературно-мистецькому святі «Весна в Плютах», присвяченому 100-річчю створення системи архівних установ України, що відбулося на території відділу «Літературно-мистецькі Плюти» ЦДАМЛМ України.
Фоторепортаж »
21 травня 2018 р.
Відбулася робоча нарада адміністрації УНДІАСД та керівників науково-дослідних робіт (НДР), що виконуються УНДІАСД у 2018 р., на якій було обговорено поточний стан виконання НДР. Зокрема, підкреслено важливість своєчасного виконання НДР відповідно до технічних завдань і календарних планів та ефективного налагодження співпраці із замовниками НДР і архівними установами.