Новини
18 жовтня 2017 р.
Інститут архівознавства НБУВ презентував наукове видання «Документи С. Я. Парамонова у фондах Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського». У заході взяли участь Посол Австралії в Україні пані Меліси О'Рурк, директор УНДІАСД О. Я. Гаранін, заступник директора ЦДАЗУ І. В. Сінченко та начальник відділу формування НАФ ЦДАЗУ Д. В. Решетченко.
Інформація про видання »
Повний текст видання »
Детальніше »
16 жовтня 2017 р.
На виконання статті 2 Угоди про співробітництво між Українським науково-дослідним інститутом архівної справи та документознавства та Білоруським науково-дослідним інститутом документознавства і архівної справи директор УНДІАСД О. Я. Гаранін виступив офіційним рецензентом методичного посібника, що було розроблено БілНДІДАС: Публикация документов архивно-следственных дел советского периода: методическое пособие / М. Ф. Шумейко. - Минск: БелНИИДАД, 2017. - 108 с.
Детальніше »
11 жовтня 2017 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін разом з директором ЦДЕА України Ю. С. Ковтанюком зустрілися з колективом Центрального державного архіву–музею літератури і мистецтва України в рамках «Дня інформації», що проводився в архіві в межах заходів до відзначення 100-річчя від дня створення системи архівних установ України.
Детальніше »
11 жовтня 2017 р.
Працівники УНДІАСД на чолі з директором інституту О. Я. Гараніним взяли участь у відкритті документальної виставки «Загартовані безсмертям», підготовленої ЦДАЗУ до 100-річчя створення армії УНР та Дня захисника України, що відбулося у Київському міському будинку учителя (вул. Володимирська, 57).
Афіша »
Прес-реліз »
Фоторепортаж »
06 жовтня 2017 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у заходах кафедри джерелознавства історичного факультету Білоруського державного університету (м. Мінськ, Республіка Біларусь), присвячених святкуванню 25-річчя кафедри та Дня архівіста Біларусі.
Програма »
Детальніше »
04 жовтня 2017 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у засіданні Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності, на якому розглядався проект Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» в частині асигнувань на культуру.
Порядок денний »
Проект ЗУ «Про держбюджет» »
Детальніше »
04 жовтня 2017 р.
Заступник директора УНДІАСД Н. М. Христова взяла участь у засіданні Центральної комісії Державної архівної служби з контролю за наявністю, станом та розшуком документів Національного архівного фонду, на якому було розглянуто питання Про стан виконання архівними установами у 2016 році плану заходів Програми здійснення контролю за наявністю, станом і рухом документів Національного архівного фонду на 2009-2019 роки, а також акти Державного архіву Хмельницької області про зняття з обліку справ, шляхи розшуку яких вичерпано.
26-29 вересня 2017 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у роботі VII Міжнародного семінару «Лики пам'яті. Новітні технології збереження та відновлення рукописної та друкованої спадщини», що відбувся в Науково-дослідному інституті давніх рукописів ім. Месропа Маштоца «Матенадаран» (м. Єреван, Республіка Вірменія) та відвідав з робочим візитом Національний архів Вірменії.
Детальніше »
21 вересня 2017 р.
Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства спільно із Спілкою архівістів України, за підтримки Державної архівної служби України, провели Круглий стіл з міжнародною участю: «Архівна справа в Україні: підсумки сторіччя та перспектива майбутнього», присвячений 100-річчю від дня створення першого державного органу управління системою архівних установ України.
Детальніше »
20–21 вересня 2017 р.
Аспірантка УНДІАСД Ю. Г. Чернятинська, в складі делегації українських архівістів, взяла участь у VIІ конгресі польських архівістів у м. Кельце, що проходив під гаслом «Архіви без кордонів».
Програма »
Фоторепортаж »
20 вересня 2017 р.
Між Навчально-науковим Гуманітарним інститутом Національного авіаційного університету та Українським науково-дослідним інститутом архівної справи та документознавства підписано договір про співробітництво. Предметом угоди є взаємовигідна та рівноправна співпраця за спільними напрямами роботи сторін.
12 вересня 2017 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у роботі колегії Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України (ЦДАМЛМ України), на якому були розглянуті наступні питання: про стан виконання структурними підрозділами ЦДАМЛМ України планових завдань за І півріччя 2017 року; про стан дотримання законодавства України у сфері кадрової політики; про дотримання Закону України «Про звернення громадян»; про хід виконання Плану усунення недоліків, виявлених під час комплексної позапланової перевірки ЦДАМЛМ України; про роботу зі ЗМІ.
01 вересня 2017 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін, з нагоди початку нового навчального року, прочитав для студентів Київського університету імені Бориса Грінченка, напрямку підготовки «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», гостьову лекцію з основ архівної справи в Україні та основ Time-менеджменту.
Фоторепортаж » Детальніше » (Дзеркало)
03 серпня 2017 р.
Заступник директора УНДІАСД Н. М. Христова взяла участь у роботі засідання Нормативно-методичної комісії Укрдержархіву.
01 серпня 2017 р.
Заступник директора УНДІАСД Н. М. Христова взяла участь у роботі засідання Науково-методичної ради Центрального державного історичного архіву України, м. Київ.
27 липня 2017 р.
Заступник директора УНДІАСД Н. М. Христова взяла участь у роботі засідання Центральної експертно-перевірної комісії Укрдержархіву.
Детальніше »
07 липня 2017 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін, у якості Виконавчого директора Спілки архівістів України, взяв участь в урочистостях, що відбулися у Київському міському будинку учителя (м. Київ, вул. Володимирська, 57).
Захід відбувся відповідно до угоди про співпрацю між Центральним державним архівом зарубіжної україніки та Київським міським будинком учителя.
Фоторепортаж »
05 липня 2017 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у роботі круглого столу «Проблеми розміщення та збереження цілісності архівно-музейних фондів Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України», що відбувся у конференц-залі Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ».
Фоторепортаж »
Відеорепортаж »
29 червня 2017 р.
Відбулося засідання вченої ради інституту, на якому були підбиті підсумки виконання структурними підрозділами тематичного плану науково-дослідних робіт (НДР) УНДІАСД у другому кварталі 2017 р., обговорено тематику державного замовлення на виконання інститутом НДР у 2018 р., схвалено та рекомендовано до друку перший (27) випуск Бюлетеня Галузевого центру науково-технічної інформації з архівної справи та документознавства за 2017 р. та розглянуто інші питання діяльності інституту.
29 червня 2017 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у роботі колегії Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України.
Детальніше »
Фоторепортаж »
21 червня 2017 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін, у якості Виконавчого директора Спілки архівістів України, взяв участь у роботі засідання Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності.
Детальніше »