Новини
21 червня 2017 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін, в якості виконавчого директора Спілки архівістів України, взяв участь у роботі засідання Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності.
Детальніше »
09 червня 2017 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у роботі Науково-видавничої ради Державної архівної служби України та озвучив позицію інституту щодо наданих на розгляд Науково-видавничої ради проектів довідників.
Порядок денний »
Склад Науково-видавничої ради »
Фоторепортаж »
07 червня 2017 р.
Учений секретар УНДІАСД Л. В. Андрієвська взяла участь у науковій конференції «Перші козацькі читання пам’яті Володимира Кривошеї», що проводилася Музеєм гетьманства спільно з Ніжинським державним університетом, Уманським державним педагогічним університетом, Гетьманським фондом Петра Дорошенка та іншими установами.
На конференції з доповідями виступили провідні дослідники історії українського козацтва Ю. А. Мицик, В. О. Щербак, С. А. Лепявко, І. І. Кривошея, Є. М. Луняк та ін., викладачі, студенти, аспіранти вишів із Києва, Ніжина, Умані, Полтави, науковці, музейні працівники.
07 червня 2017 р.
Колектив УНДІАСД взяв участь в офіційному відкритті документальної виставки Центрального державного архіву зарубіжної україніки «З піснею через світ», що розпочала роботу у Київському міському будинку учителя (м. Київ, вул. Володимирська, 57).
Фоторепортаж »
Подія у Facebook »
02 червня 2017 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін, заступник директора УНДІАСД Н. М. Христова та завідувач відділу документознавства УНДІАСД В. Ф. Бойко взяли участь у Десятому міжнародному науково-теоретичному семінарі «Термінологія документознавства та суміжних галузей знань», що відбувся у Київському національному університеті культури та мистецтв (м. Київ, вул. Є. Коновальця, 36).
Програма »
Сертифікати учасників »
Фоторепортаж »
02 червня 2017 р.
Між Київським національним університетом культури і мистецтв та Українським науково-дослідним інститутом архівної справи та документознавства підписано угоду про співпрацю. Предметом угоди є взаємовигідна та рівноправна співпраця за спільними напрямами роботи сторін.
19 травня 2017 р.
Представники УНДІАСД взяли участь у культурному заході, що був організований Центральним державним архівом-музеєм літератури і мистецтва України на території архівно-музейного комплексу «Літературно-мистецькі Плюти» (Київська обл., Обухівський р-н, с. Плюти) з нагоди відзначення 100-річчя архівної справи в Україні та Міжнародного дня музеїв.
Прес-реліз »
Афіша »
Фоторепортаж »
18 травня 2017 р.
Cпівробітники УНДІАСД взяли участь у перегляді документального фільму «Минуле?..» (Укркінохроніка, 1995, реж. Р. А. Нахманович) з архівної колекції Центрального державного кінофотофоноархіву України імені Г. С. Пшеничного.
Захід було організовано до Дня пам'яті жертв геноциду кримсько-татарського народу.
13 травня 2017 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін, заступник директора УНДІАСД Н. М. Христова та старший науковий співробітник сектора науково-технічної інформації відділу науково-інформаційної та редакційно-видавничої діяльності УНДІАСД А. О. Стаднік взяли участь у роботі виїзного науково-практичного семінару для працівників Центрального державного електронного архіву України та Центрального державного архіву зарубіжної україніки на тему: «Актуальні питання формування Національного архівного фонду в сучасних умовах», що відбувся у м. Богуславі (Київська обл.).
Фоторепортаж »