Новини
11 квітня 2018 р.
Колектив УНДІАСД щиро вітає колишню директорку інституту Магу Ірину Миколаївну із ювілеєм!
Зичимо нашій ювілярші творчої енергії, життєлюбності та міцного здоров’я.
Бажаємо щастя, добра, миру, невтомності у повсякденній діяльності на відповідальній посаді директора Центрального державного архіву зарубіжної україніки. Вдячні Ірині Миколаївні за багаторічний внесок особистого життя, здоров'я та наукового хисту у розвиток галузевої науки загалом та Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства зокрема. З великою повагою дякуємо за участь у спільній справі!
29 березня 2018 р.
Відбулося засідання Нормативно-методичної комісії (НМК) Державної архівної служби України, на якому було розглянуто проекти документів, підготовлені Українським науково-дослідним інститутом архівної справи та документознавства. Результатом роботи засідання стало схвалення усіх розробок УНДІАСД, розгляд яких було передбачено порядком денним.
Порядок денний »
Склад НМК »
Положення про НМК »
Детальніше »
23 березня 2018 р.
Заступник директора УНДІАСД Н. М. Христова, в якості члена науково-експертної ради (НЕР) Укрдержархіву, взяла участь у спільному засіданні громадської та науково-експертної рад при Укрдержархіві, та висловила власні зауваження з приводу питань порядку денного.
Порядок денний »
Склад НЕР »
Склад ГР »
Фоторепортаж »
15 березня 2018 р.
Представники УНДІАСД взяли участь у XVI міжнародній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Шевченківська весна – 2018» (Секція «Історія», підсекція «Архівознавство, джерелознавство, історіографія, спеціальні історичні дисципліни та методологія історії»), організатором якої виступили історичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Рада молодих вчених історичного факультету, Наукове товариство студентів історичного факультету.
Інформаційний лист »
Програма конференції »
1 березня 2018 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у розширеному засіданні колегії Центрального державного архіву зарубіжної україніки.
Детальніше »
Фоторепортаж »
1 березня 2018 р.
Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства спільно із Державним архівом Київської області виступили співорганізаторами Міжнародного симпозіуму «Гуманітарний дискурс мультикультурного світу: наука, освіта, комунікація», що урочисто розпочав роботу у приміщенні Національного авіаційного університету.
Програма »
Детальніше »
15 лютого 2018 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін та завідувач сектору науково-технічної інформації УНДІАСД Р. В. Романовський взяли участь у 2-му засіданні міжвідомчої Комісії з питань упровадження Універсальної десяткової класифікації (УДК) в Україні. За результатами роботи засідання було прийнято рішення про введення до складу Комісії директора УНДІАСД О. Я. Гараніна.
Порядок денний »
Фоторепортаж »
17 січня 2018 р.
На базі УНДІАСД відбувся семінар-нарада з питань якості освітніх стандартів у галузі архівної справи.
Детальніше »
15 січня 2018 р.
Колектив Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства висловлює глибоке співчуття провідному науковому співробітнику інституту Загорецькій Олені Михайлівні з приводу передчасної смерті її чоловіка Вегеренка Андрія Анатолійовича.
27 грудня 2017 р.
Лист Генерального директора Державних архівів Польщі щодо його участі в Міжнародній науково-практичній конференції «АРХІВИ В СУЧАСНОМУ СВІТІ: ВИКЛИКИ ТА ЗАВДАННЯ».
Детальніше »
21 грудня 2017 р.
Відбулося засідання вченої ради інституту, на якому були схвалені проекти НДР та розглянуті заключні звіти про НДР, що виконувались УНДІАСД у 2017 р. за рахунок коштів державного бюджету.
7–8 грудня 2017 р.
Відбулася Міжнародна науково-практична конференція «АРХІВИ В СУЧАСНОМУ СВІТІ: ВИКЛИКИ ТА ЗАВДАННЯ», співорганізатором якої виступив Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства.
Детальніше »
17 листопада 2017 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь в урочистому засіданні редакційної колегії журналу «Архіви України», присвячене 70-річчю видання.
Детальніше »
Фоторепортаж »
15 листопада 2017 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у роботі Науково-видавничої ради Державної архівної служби України та озвучив позицію інституту щодо наданих на розгляд Науково-видавничої ради проектів документів та проекту архівного довідника.
Порядок денний »
Склад Науково-видавничої ради »
Фоторепортаж »
15 листопада 2017 р.
Керівництво та наукові співробітники УНДІАСД взяли участь у роботі Вісімнадцятих джерелознавчих читаннь, присвячених питанням 100-ліття Української революції та 100-ліття розвитку архівної системи в Україні.
Детальніше »
25 жовтня 2017 р.
Колектив Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства на виконання наказу Державної архівної служби України від 05 вересня 2017 р. № 63 «Про відзначення 100-річчя від дня створення системи архівних установ України», взяв участь у зустрічі із керівництвом та апаратом Державної архівної служби України з нагоди обговорення питань, пов'язаних із визначенням місця, ролі та значенням Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства в системі державних архівних установ України.
Детальніше »