Новини
03 серпня 2017 р.
Заступник директора УНДІАСД Н. М. Христова взяла участь у роботі засідання Нормативно-методичної комісії Укрдержархіву.
01 серпня 2017 р.
Заступник директора УНДІАСД Н. М. Христова взяла участь у роботі засідання Науково-методичної ради Центрального державного історичного архіву України, м. Київ.
27 липня 2017 р.
Заступник директора УНДІАСД Н. М. Христова взяла участь у роботі засідання Центральної експертно-перевірної комісії Укрдержархіву.
Детальніше »
07 липня 2017 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін, у якості Виконавчого директора Спілки архівістів України, взяв участь в урочистостях, що відбулися у Київському міському будинку учителя (м. Київ, вул. Володимирська, 57).
Захід відбувся відповідно до угоди про співпрацю між Центральним державним архівом зарубіжної україніки та Київським міським будинком учителя.
Фоторепортаж »
05 липня 2017 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у роботі круглого столу «Проблеми розміщення та збереження цілісності архівно-музейних фондів Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України», що відбувся у конференц-залі Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ».
Фоторепортаж »
Відеорепортаж »
29 червня 2017 р.
Відбулося засідання вченої ради інституту, на якому були підбиті підсумки виконання структурними підрозділами тематичного плану науково-дослідних робіт (НДР) УНДІАСД у другому кварталі 2017 р., обговорено тематику державного замовлення на виконання інститутом НДР у 2018 р., схвалено та рекомендовано до друку перший (27) випуск Бюлетеня Галузевого центру науково-технічної інформації з архівної справи та документознавства за 2017 р. та розглянуто інші питання діяльності інституту.
29 червня 2017 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у роботі колегії Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України.
Детальніше »
Фоторепортаж »
21 червня 2017 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін, у якості Виконавчого директора Спілки архівістів України, взяв участь у роботі засідання Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності.
Детальніше »
09 червня 2017 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у роботі Науково-видавничої ради Державної архівної служби України та озвучив позицію інституту щодо наданих на розгляд Науково-видавничої ради проектів довідників.
Порядок денний »
Склад Науково-видавничої ради »
Фоторепортаж »
07 червня 2017 р.
Учений секретар УНДІАСД Л. В. Андрієвська взяла участь у науковій конференції «Перші козацькі читання пам’яті Володимира Кривошеї», що проводилася Музеєм гетьманства спільно з Ніжинським державним університетом, Уманським державним педагогічним університетом, Гетьманським фондом Петра Дорошенка та іншими установами.
На конференції з доповідями виступили провідні дослідники історії українського козацтва Ю. А. Мицик, В. О. Щербак, С. А. Лепявко, І. І. Кривошея, Є. М. Луняк та ін., викладачі, студенти, аспіранти вишів із Києва, Ніжина, Умані, Полтави, науковці, музейні працівники.
07 червня 2017 р.
Колектив УНДІАСД взяв участь в офіційному відкритті документальної виставки Центрального державного архіву зарубіжної україніки «З піснею через світ», що розпочала роботу у Київському міському будинку учителя (м. Київ, вул. Володимирська, 57).
Фоторепортаж »
Подія у Facebook »
02 червня 2017 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін, заступник директора УНДІАСД Н. М. Христова та завідувач відділу документознавства УНДІАСД В. Ф. Бойко взяли участь у Десятому міжнародному науково-теоретичному семінарі «Термінологія документознавства та суміжних галузей знань», що відбувся у Київському національному університеті культури та мистецтв (м. Київ, вул. Є. Коновальця, 36).
Програма »
Сертифікати учасників »
Фоторепортаж »
02 червня 2017 р.
Між Київським національним університетом культури і мистецтв та Українським науково-дослідним інститутом архівної справи та документознавства підписано угоду про співпрацю. Предметом угоди є взаємовигідна та рівноправна співпраця за спільними напрямами роботи сторін.