Новини
02 квітня 2021 р.
Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства виступив співорганізатором ІІI Науково-практичного семінару із міжнародною участю «Організація електронного документообігу в закладах освіти та органах державної влади», що відбувся 2 квітня 2021 року на базі Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України в режимі вебконференції за допомогою програмного засобу BigBlueButton.
Детальніше »
12 березня 2021 р.
У період 04-12 березня 2021 р. наукові співробітники УНДІАСД, задля підвищення професійної кваліфікації та поглиблення наукових знань, взяли участь у низці вебінарів, організованих та проведених компанією Clarivate Analytics та Державною науково-технічною бібліотекою України.
Детальніше »
Сертифікати »
04 березня 2021 р.
На запрошення керівництва Центрального державного архіву зарубіжної україніки (ЦДАЗУ) директор УНДІАСД Олександр Гаранін взяв участь у роботі розширеного засідання колегії ЦДАЗУ.
Детальніше »
Фоторепортаж »
25 лютого 2021 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін, в якості члена експертно-перевірної комісії (ЕПК) Центрального державного архіву зарубіжної україніки (ЦДАЗУ), взяв участь у роботі ЕПК ЦДАЗУ та озвучив свої коментарі, зауваження і пропозиції з приводу порядку денного та організації роботи ЕПК ЦДАЗУ.
Детальніше »
Фоторепортаж »
25 лютого 2021 р.
Співробітники УНДІАСД взяли участь у дистанційному семінарі щодо впровадження системи електронного документообігу «АСКОД», який проводив Центральний державний електронний архів України для працівників установ, що належать до сфери управління Державної архівної служби України.
Захід відбувся в режимі вебконференції за допомогою програмного засобу Zoom.
Фоторепортаж »
23 лютого 2021 р.
Завідувачка відділу документознавства УНДІАСД Олена Загорецька, в якості члена Центральної експертно-перевірної комісії (ЦЕПК) Державної архівної служби України (Укрдержархіву), взяла участь у черговому засіданні ЦЕПК Укрдержархіву.
Детальніше »
Фоторепортаж »
23 лютого 2021 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін, в якості члена Науково-видавничої ради (НВР) Державної архівної служби України (Укрдержархіву), взяв участь у черговому засіданні НВР Укрдержархіву та, відповідно до порядку денного, оголосив доповідь про успішне завершення УНДІАСД видавничого галузевого проєкту «Зведений каталог метричних книг, що зберігаються в державних архівах України».
Порядок денний також передбачав розгляд проєкту Плану науково-публікаційної роботи державних архівних установ на 2021 рік, який рішенням НВР Укрдержархіву було повернуто на доопрацювання.
Фоторепортаж »
22 лютого 2021 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін, в якості члена колегії Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України (ЦДАМЛМ України) взяв активну участь у роботі підсумкової колегії ЦДАМЛМ України, що було присвячене обговоренню підсумків діяльності ЦДАМЛМ України у 2020 році та пріоритетів на 2021 рік.
Детальніше »
Фоторепортаж »
19 лютого 2021 р.
Заступниця директора УНДІАСД Віта Бойко взяла участь у семінарі-практикумі «Стандартизація у бібліотечній і суміжних областях: результати та перспективи», організованого Державною науково-технічною бібліотекою України – ДНТБ України та виступила з доповіддю на тему «Проблеми впровадження термінологічних стандартів», в якій зосередила свою увагу на проблематиці впровадження досить затребуваного в архівній галузі термінологічного стандарту ДСТУ 2732 Діловодство й архівна справа. Терміни та визначення понять.
Фоторепортаж »