Новини
16 вересня 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін взяв участь у презентації проєкту Стратегії розвитку архівної справи України на період до 2025 року.
Проєкт Стратегії » (Дзеркало »)
Презентація проєкту Стратегії » (Дзеркало »)
Фоторепортаж »
Відеотрансляція »
Проморолик »
10 вересня 2020 р.
Із сумом сповіщаємо, що 10 вересня 2020 року відійшов у вічність колишній керівник білоруських архівістів, професіонал своєї справи, великий друг українських архівістів – Володимир Іванович Адамушко. Висловлюємо співчуття рідним, близьким, друзям, усім, хто знав та поважав Володимира Івановича

Про Адамушко В. І.
10 вересня 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін, в якості члена експертно-перевірної комісії (далі – ЕПК) Центрального державного електронного архіву України (далі – ЦДЕА України), взяв участь у роботі ЕПК ЦДЕА України.
Детальніше »
03 серпня 2020 р.
УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні відвідувачі!

Повідомляємо, що у зв’язку з плановим технічним обслуговуванням (ремонтом) електричної мережі 05 та 06 вересня 2020 р. робота вебсайту УНДІАСД та відомчої електронної пошти Державної архівної служби України, що функціонує в доменній зоні arch.gov.ua, буде тимчасово припинено з 16:00 04.09.2020 до 8:30 07.09.2020.
27 серпня 2020 р.
Сьогодні відзначає своє 70-річчя Сергій Георгійович Кулешов – загальновизнаний і поважаний вчений-документознавець, доктор історичних наук, професор, один із фундаторів і багаторічний провідний працівник Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства.


Вітання »
Інформація про ювіляра »
05 серпня 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін, в якості члена Нормативно-методичної комісії (НМК) Державної архівної служби України (Укрдержархів), взяв участь у роботі НМК Укрдержархіву.
Детальніше »
Фоторепортаж »
30 липня 2020 р.
Провідний науковий спіробітник відділу документознавства УНДІАСД Олена Загорецька взяла участь у роботі засідання Центральної експертно-перевірної комісії Державної архівної служби України.
Детальніше »
23 липня 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін взяв участь у роботі комісії з експертизи приміщень у м. Харків, придатних для розміщення в них документів Національного архівного фонду, що зберігаются в ЦДНТА України.
Детальніше »
Фоторепортаж »
17 липня 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін взяв участь у заході на тему «Архів національної пам’яті: презентація проєкту реконструкції».
Детальніше »
Фоторепортаж »
16 липня 2020 р.
Між УНДІАСД та Національним транспортним університетом (НТУ) відбувся обмін підписаними 10 липня 2020 р. примірниками договору про співпрацю. Сторони підписали договір із метою реалізації спільних науково-освітніх проєктів у галузі архівознавства та документознавства. Під час офіційної передачі підписаних примірників договору НТУ представляв професор кафедри інформаційно-аналітичної діяльності та інформаційної безпеки Юрій Палеха.
Фоторепортаж »