Новини
28 травня 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін, в якості члена науково-методичної ради (далі - НМР) Центрального державного архіву зарубіжної україніки (далі - ЦДАЗУ), взяв онлайн-участь у роботі НМР ЦДАЗУ та озвучив свої коментарі до питання порядку денного.
Детальніше »
Фоторепортаж »
22 травня 2020 р.
З 22 травня 2020 р. в усіх областях України запроваджується адаптивний карантин.
Детальніше »
22 травня 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін, в якості члена науково-методичної ради (далі - НМР) Центрального державного електронного архіву України (далі - ЦДЕА України), взяв онлайн-участь у роботі НМР ЦДЕА України та озвучив свої коментарі та зауваження з приводу питань порядку денного.
Детальніше »
21 травня 2020 р.
Колектив Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства вітає усіх з Днем вишиванки!
Листівка »
Детальніше »
16 травня 2020 р.
Колектив Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства вітає своїх друзів, колег, усіх, чиє життя пов’язано із науковою діяльністю із професійним святом – Днем науки!
Листівка »
15 травня 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін, в якості члена експертно-перевірної комісії (далі - ЕПК) Центрального державного електронного архіву України (далі - ЦДЕА України (Central State Electronic Archives of Ukraine), взяв онлайн-участь у роботі ЕПК ЦДЕА України та озвучив свої коментарі та зауваження з приводу питань порядку денного.
Детальніше »
05 травня 2020 р.
Державною архівною службою України видано наказ від 29 квітня 2020 р. № 45 «Про затвердження та впровадження Типових норм часу і виробітку на основні види робіт, що виконуються в архівних установах».
Завантажити (PDF, 1.75 Мб) »
04 травня 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін, в якості члена науково-методичної ради (далі - НМР) Центрального державного архіву зарубіжної україніки (Central State Archives of Foreign Archival Ucrainica (TsDAZU)), взяв онлайн-участь у роботі НМР ЦДАЗУ та озвучив свої коментарі до питання порядку денного.
Детальніше »
Фотозвіт »
03 травня 2020 р.
Незважаючи на карантинні заходи, співробітники УНДІАСД продовжують успішно виконувати планові завдання та постійно працюють над підвищенням власної кваліфікації!
Сертифікати »
22 квітня 2020 р.
Посилання про УНДІАСД розміщено на веб-ресурсі Міжнародної ради архівів.
Детальніше »
22 квітня 2020 р.
УНДІАСД вітає члена Вченої ради інституту Ємельянову Тетяну Олександрівну з призначенням на посаду заступника Голови Державної архівної служби України!


Детальніше »
21 квітня 2020 р.
Телефонні "гарячі лінії" з питань Covid-19.
10 квітня 2020 р.
З метою запобігання поширенню на території України коронавірусу «COVID-19» радимо ознайомитися з рекомендаціями Міністерства охорони здоров'я України.
Детальніше »
01 квітня 2020 р.
Міжнародна організація зі стандартизації ISO виступила з ініціативою зробити ряд стандартів ISO або національні прийняття цих стандартів вільно доступними з метою підтримки глобальних зусиль бізнесу та організацій для подолання наслідків кризи, пов'язаної з COVID-19.
ДП «УкрНДНЦ», яке виконує функції Національного органу стандартизації України, представляє країну в ISO та організовує доступ до стандартів на своєму офіційному сайті.
Детальніше »