Новини
17 березня 2020 р.
З метою запобігання поширенню на території України коронавірусу «COVID-19» з 18 березня 2020 року УНДІАСД переходить на дистанційний режим праці.
13 березня 2020 р.
На шпальтах газети «Культура і життя» № 5 від 13.03.2020 розміщено репортаж про відкриту зустріч українських архівістів, членів Спілки архівістів України та співробітників УНДІАСД із Валерієм Петущаком - українським мандрівником, науковцем, письменником, фонд особового походження якого зберігається у Центральному державному електронному архіві України.
Ознайомитися із матеріалом »
12 березня 2020 р.
Відбулося засідання конкурсної комісії УНДІАСД з проведення конкурсу на заміщення вакантної наукової посади заступника директора УНДІАСД. За результатами проведеного конкурсу, до зайняття вакантної посади заступника директора УНДІАСД, рекомендовано завідувача відділу технологічного забезпечення архівної справи УНДІАСД Людмилу Дідух.
Фотозвіт »
08 березня 2020 р.
Чоловіки УНДІАСД від щирого сердця вітають усіх жінок із веснянним жіночим святом!


Вітання »
06 березня 2020 р.
За ініціативи Спілки архівістів України співробітники УНДІАСД та працівники Центрального державного електронного архіву України взяли участь у спільному культурно-розважальному та командоутворюючому заході - спільній грі в боулінг. Захід відбувся з нагоди державного свята - 8 березня.
Фотозвіт »
05 березня 2020 р.
Завідувач сектора науково-технічної інформації відділу науково-інформаційної та редакційно-видавничої діяльності УНДІАСД Ростислав Романовський та директор УНДІАСД Олександр Гаранін взяли участь у роботі Нормативно-методичної комісії (далі - НМК) Укрдержархіву. Порядок денний включав питання розгляду першої редакції проєкту «Нормативів трудомісткості науково-дослідних робіт у сфері архівної справи». Із доповіддю - презентацією проєкту виступив науковий керівник означеної розробки Олександр Гаранін.
Фотозвіт »
Детальніше »
04 березня 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін взяв участь у роботі Експертно-перевірної комісії Центрального державного електронного архіву України та озвучив зауваження та пропозиції з приводу порядку денного.
Детальніше »
03 березня 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін взяв участь у розширеному засіданні підсумкової колегії Центрального державного архіву зарубіжної україніки (далі - ЦДАЗУ), присвяченого обговоренню підсумків діяльності ЦДАЗУ, завдань архіву на 2020 рік та, під час обговорення проєкту рішення колегії, високо оцінив внесок керівництва та працівників ЦДАЗУ в розвиток архівної справи України.
Фотозвіт »
Детальніше »
29 лютого 2020 р.
Директора УНДІАСД Олександра Гараніна обрано Головою ГО «Спілка архівістів України».
Фотозвіт »
Презентація звіту САУ » (переглянути в YouTube)
Детальніше »
26 лютого 2020 р.
Державною архівною службою України видано наказ від 13 лютого 2020 р. № 14 «Про затвердження та впровадження Методичних рекомендацій з проведення експертизи цінності та відбору на архівне зберігання документів, пов’язаних із соціальним захистом громадян».
Завантажити »