Новини
30 липня 2020 р.
Провідний науковий спіробітник відділу документознавства УНДІАСД Олена Загорецька взяла участь у роботі засідання Центральної експертно-перевірної комісії Державної архівної служби України.
Детальніше »
23 липня 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін взяв участь у роботі комісії з експертизи приміщень у м. Харків, придатних для розміщення в них документів Національного архівного фонду, що зберігаются в ЦДНТА України.
Детальніше »
Фоторепортаж »
17 липня 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін взяв участь у заході на тему «Архів національної пам’яті: презентація проєкту реконструкції».
Детальніше »
Фоторепортаж »
16 липня 2020 р.
Між УНДІАСД та Національним транспортним університетом (НТУ) відбувся обмін підписаними 10 липня 2020 р. примірниками договору про співпрацю. Сторони підписали договір із метою реалізації спільних науково-освітніх проєктів у галузі архівознавства та документознавства. Під час офіційної передачі підписаних примірників договору НТУ представляв професор кафедри інформаційно-аналітичної діяльності та інформаційної безпеки Юрій Палеха.
Фоторепортаж »
14 липня 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін, в якості члена науково-методичної ради (НМР) Центрального державного електронного архіву України (ЦДЕА України), взяв участь у роботі НМР ЦДЕА України та озвучив свої коментарі і зауваження з приводу питань порядку денного.
Детальніше »
Фоторепортаж »
09 липня 2020 р.
За ініціативи керівництва УНДІАСД відбулася робоча нарада з приводу підготовки науково-дослідної роботи (НДР) «Дотримання авторських прав у діяльності архівних установ в умовах цифровізації».
Метою зустрічі стало узгодження позицій замовника-виконавця та «найперших споживачів» майбутньої наукової розробки УНДІАСД – архівних установ, при розробленні методики виконання (дотримання) в архівних установах робочих процесів, на які поширюється законодавство України у сфері інтелектуальної власності із застосуванням цифрових технологій. Сторони узгодили план-дій виконавців НДР на найближчий місяць.
Участь у заході взяли представники Державної архівної служби України, УНДІАСД та низки центральних державних архівних установ.
Фоторепортаж »
06 липня 2020 р.
Методичні рекомендації з охорони праці для працівників архівних установ під час карантину та після його скасування та Примірна пам’ятка користувача щодо відвідування архівної установи в умовах послаблення карантину, які були розроблені за участі фахівців УНДІАСД, рекомендовані Державною архівною службою України для врахування в роботі архівним установам.
Методичні рекомендації з охорони праці »
Примірна пам’ятка користувача »
03 липня 2020 р.
Колектив УНДІАСД щиро вітає генерального директора Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського, члена-кореспондента НАН України, багаторічного члена Спеціалізованої вченої ради при УНДІАСД, дійсного члена Вченої ради УНДІАСД, доктора історичних наук, професора Дубровіну Любов Андріївну з нагородженням орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.


Детальніше »
01 липня 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін, в якості члена Нормативно-методичної комісії (НМК) Державної архівної служби України (Укрдержархів), взяв участь у роботі НМК Укрдержархіву.
Порядок денний »
Детальніше »