Новини
15 січня 2020 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін відвідав з робочим візитом Центральний державний історичний архів України, м. Львів.
Фотозвіт »
Детальніше »
10 січня 2020 р.
За результатами успішної державної атестації Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства, УНДІАСД отримав Свідоцтво про державну атестацію наукової установи.
Свідоцтво »
28 грудня 2019 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін, в якості виконавчого директора Спілки архівістів України, взяв участь в урочистостях Центрального державного електронного архіву України, організованих з нагоди професійного свята - Дня працівників архівних установ України та Нового року, та вручив співробітникам ЦДЕА України Почесні грамоти Спілки архівістів України.
Фоторепортаж »
27 грудня 2019 р.
Відбулося святкове засідання Вченої ради УНДІАСД, під час якого, за підсумками роботи за 2019 рік, співробітникам інституту були вручені подяки та грамоти Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації, Державної архівної служби України, Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства, Спілки архівістів України, Професійної спілки працівників державних установ України.
Порядок денний »
Фоторепортаж »
Відзнаки співробітників »
24 грудня 2019 р.
Співробітники УНДІАСД взяли участь в урочистих зборах з нагоди професійного свята – Дня працівників архівних установ України, що відбулися у конференц-залі Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України.
Детальніше »
Фоторепортаж »
16 грудня 2019 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін у складі делегації українських архівістів взяв участь у парламентських слуханнях на тему: «Побудова ефективної системи охорони інтелектуальної власності в Україні».
Детальніше »
Фоторепортаж »
Інформаційні матеріали »
12-13 грудня 2019 р.
З метою реалізації пілотного проєкту по створенню при УНДІАСД Центру галузевого консалтингу та підвищення кваліфікації, силами наукових співробітників УНДІАСД: В. Ф. Бойко, О. Я. Гараніна, О. М. Загорецької, З. М. Свердлик та директора Центрального державного електронного архіву України Ю. С. Ковтанюка проведено курси підвищення кваліфікації для співробітників апарату Верховного Суду за програмою «Основи організації діловодства та архівної справи в юридичних особах: сучасна практика». Захід відбувся в приміщенні Верховного Суду (вул. П. Орлика, 8, м. Київ).
Фоторепортаж »
Відеофрагменти »
12 грудня 2019 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у роботі Науково-видавничої ради (НВР) Державної архівної служби України та оголосив коментарі та зауваження щодо питань порядку денного. Зокрема, з приводу організації конкурсу імені Василя Веретенникова у галузі архівознавства, археографії і документознавства у 2019 р.
Фоторепортаж »
Порядок денний »
Склад НВР »
Положення про НВР »
06 грудня 2019 р.
Відбулося чергове засідання Вченої ради УНДІАСД, під час якого було схвалено звіти з НДР, винесені до обговорення, згідно порядку денного.
Порядок денний »
Фоторепортаж »
05-06 грудня 2019 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь в урочистостях з нагоди 50-літнього ювілею від дня створення Центрального державного науково-технічного архіву України (ЦДНТА України) та від імені УНДІАСД та Спілки архівістів України привітав харківських коллег із ювілеєм; та вручив співробітникам ЦДНТА України подяки УНДІАСД та грамоти САУ.
Детальніше »
Фотозвіт »
Подяки від УНДІАСД »
Грамоти САУ »