Новини
16 квітня 2019 р.
На виконання договору про співпрацю між УНДІАСД та Кафедрою інформаційної діяльності та документознавства Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського, що було підписано 12 грудня 2018 р., УНДІАСД виступив співорганізатором Семінару з актуальних питань у сфері архівної справи та документознавства. Від УНДІАСД у заході взяли участь: директор інституту О. Я. Гаранін, завідувач відділу документознавства В. Ф. Бойко, провідний науковий співробітник відділу документознавства О. М. Загорецька, старший науковий співробітник відділу документознавства З. М. Свердлик.
Фоторепортаж »
11 квітня 2019 р.
УНДІАСД виступив співорганізатором Міжнародної науково-практичної конференції «Архівістика: теорія, методика, практика», що відбулася на базі Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін під час пленарного засідання конференції виступив із доповіддю: «Використання терміну «архівна інформація»: запрошення до дискусії».
Детальніше »
Студентській меридіан К-ПНУ » [ Дзеркало » ]
Історичний факультет К-ПНУ » [ Дзеркало » ]
Програма заходу »
Фотозвіт »
05 квітня 2019 р.
Відбулося підписання Договору про співробітництво між Українським науково-дослідним інститутом архівної справи та документознавства та Навчально-науковим Інститутом історії та соціогуманітарних дисциплін ім. О. М. Лазаревського Національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т. Г. Шевченка. Предметом договору є взаємовигідна та рівноправна співпраця за спільними напрямами роботи сторін.
Фоторепортаж »
05 квітня 2019 р.
Працівники УНДІАСД разом з працівниками Укрдержархіву та ЦДЕА України взяли участь у семінарі з підвищення кваліфікації з актуальних питань архівної справи, діловодства та історичного краєзнавства, що проходив у м. Чернігові на базі Навчально-наукового Інституту історії та соціогуманітарних дисциплін ім. О. М. Лазаревського Національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т. Г. Шевченка.
Програма заходу »
Детальніше »
Фоторепортаж »
04 квітня 2019 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін спільно з Першим заступником Голови Державної архівної служби України І. М. Кісілем взяв участь в урочистостях з нагоди 100-річчя Державного архіву Черкаської області. Під час урочистостей О. Я. Гаранін офіційно привітав черкаських колег із славетним ювілеєм та, в якості виконавчого директора Спілки архівістів України, вручив черкаським архівістам грамоти Спілки архівістів України.
Детальніше » [ Дзеркало » ]
Ще+ » [ Дзеркало » ]
04 квітня 2019 р.
УНДІАСД виступив співорганізатором ІІ Міжнародного науково-практичного семінару «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам'яті», що відбувся на базі кафедри історії та документознавства факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету. У роботі семінару взяла участь в.о. ученого секретаря УНДІАСД, завідувач аспірантури УНДІАСД, к.і.н. М. В. Бандура.
Фоторепортаж »
Додатково про захід » [ Дзеркало » ]
Програма заходу »
03 квітня 2019 р.
УНДІАСД виступив співорганізатором II Науково-практичного семінару із міжнародною участю «Організація електронного документообігу в закладах освіти та органах державної влади». У роботі семінару взяв участь директор УНДІАСД О.Я. Гаранін.
Детальніше »
Програма заходу »
29 березня 2019 р.
Відбулося чергове засідання Вченої ради УНДІАСД на якому було заслухано звіти співробітників УНДІАСД за результами виконання НДР у І-му кварталі 2019 р.; відбулося обговорення питання підготовки УНДІАСД до проходження у 2020 р. державної атестації як унікальної наукової установи; відбулося обговорення, схвалення та висунення науково-дослідної роботи УНДІАСД на участь у щорічному галузевому конкурсі науково-методичних розробок і науково-інформаційних робіт з архівознавства, документознавства, археографії.
Фоторепортаж »
28 березня 2019 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у роботі колегії Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України (ЦДАМЛМ України), присвяченій поточній діяльності ЦДАМЛМ України у першому кварталі 2019 р. та, в якості члена колегії архіву, озвучив присутнім відповідні пропозиції та рекомендації щодо питань порядку денного.
Фоторепортаж »
Порядок денний »
28 березня 2019 р.
В.о. ученого секретаря УНДІАСД М. В. Бандура взяла участь у науково-практичному семінарі «On-line реєстрація НДДКР, дисертацій та технологій. Система атестації наукових установ України», що було організовано Державною науковою установою «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації».
Програма семінару »
22 березня 2019 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у роботі Науково-видавничої ради (НВР) Державної архівної служби України та в якості співдоповідача оголосив коментарі та зауваження щодо питань порядку денного.
Фоторепортаж »
Порядок денний »
Склад НВР »
Положення про НВР »
19 березня 2019 р.
Відбулося підписання Договору між УНДІАСД та Приватним вищим навчальним закладом «Європейський університет». Предметом договору є взаємовигідна та рівноправна співпраця за спільними напрямами роботи сторін.
06 березня 2019 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у розширеному засіданні колегії Центрального державного архіву зарубіжної україніки, присвяченого обговоренню підсумків роботи ЦДАЗУ у 2018 р. та визначення пріоритетних завдань на 2019 р. та, в якості члена Науково-методичної ради архіву, озвучив присутнім власну позицію щодо питань подальшої співпраці між УНДІАСД та ЦДАЗУ.
05 березня 2019 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у офіційному відкритті нового музейно-архівного проекту «Історична Київщина – заповітна земля Кобзаря», присвяченого 205-річчю від дня народження Тараса Шевченка, який відбувся у виставковій залі Державного архіву Київської області та від імені Спілки архівістів України та науковців привітав відвідувачів та організаторів заходу.


Фоторепортаж »