Новини
24 листопада 2020 р.
Відбулося засідання вченої ради УНДІАСД.
Детальніше »
24 листопада 2020 р.
24 листопада 2020 р. директор УНДІАСД Олександр Гаранін, в якості члена експертно-перевірної комісії (далі - ЕПК) Центрального державного електронного архіву України (далі - ЦДЕА України), взяв участь у роботі ЕПК ЦДЕА України та озвучив свої коментарі, зауваження та пропозиції з приводу питань порядку денного. Зважаючи на карантинні обмеження захід відбувся у режимі віддаленого доступу
Порядок денний »
18 листопада 2020 р.
У рамках виконання УНДІАСД науково-дослідної роботи «Дослідження теоретичних та практичних засад обліку і зберігання електронних документів» відбулася робоча нарада, в якій взяли участь директор УНДІАСД Олександр Гаранін, заступниця директора УНДІАСД Віта Бойко та директор Центрального державного електронного архіву України Юрій Ковтанюк.
Під час наради було обговорено та узгоджено питання обліку та зберігання архівних електронних документів в архівних установах.
Фотозвіт »
17 листопада 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін в межах виконання науково-дослідної роботи «Дослідження мікробіологічного та ентомологічного стану архівосховищ та документів державних архівів з метою проведення моніторингу стану збереженості документів Національного архівного фонду» особисто взяв участь у відборі біоматеріалів з архівосховищ Центрального державного архіву зарубіжної україніки.
Фотозвіт »
16 листопада 2020 р.
Заступник директора УНДІАСД Віта Бойко та вчений секретар УНДІАСД Марина Бандура взяли участь у семінарі з ефективного застосування форм планової і звітної документації та порядку їх складання, організатором якого виступила Державна архівна служба України.
Детальніше »
16 листопада 2020 р.
Грузинська неурядова організація «Інститут розвитку свободи інформації» (The Institute for Development of Freedom of Information) опублікувала результати дослідження «Відкритість державних архівів у пострадянських республіках та країнах Східного блоку під час пандемії коронавірусу» (Openness of State Archives in Post-Soviet Republics and Eastern Bloc States During the Coronavirus Pandemic) в якому високо оцінила діяльність Державної архівної служби України щодо відкритості архівів та адекватної і своєчасної реакції на пандемію. Дослідження містить посилання на оперативні методичні розробки УНДІАСД в яких надаються рекомендації архівним установам як діяти під час карантину та після його скасування.
Детальніше » (Дзеркало)
Звіт » (Дзеркало)
06 листопада 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін, в якості члена науково-методичної ради (далі - НМР) Центрального державного архіву зарубіжної україніки (далі - ЦДАЗУ), надав секретарю НМР ЦДАЗУ свої коментарі та пропозиції з приводу питання порядку денного чергового засідання НМР ЦДАЗУ, на якому було обговорено та схвалено тематично-експозиційний план документальної виставки, підготовленої до Дня писемності та мови «Нам українською судилось говорити!»
06 листопада 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін в межах виконання науково-дослідної роботи «Дослідження мікробіологічного та ентомологічного стану архівосховищ та документів державних архівів з метою проведення моніторингу стану збереженості документів Національного архівного фонду» особисто взяв участь у відборі біоматеріалів з архівосховищ Державного архіву Одеської області.
Фотозвіт »
04 листопада 2020 р.
Заступниця директора УНДІАСД Віта Бойко, в якості члена науково-методичної ради Центрального державного кінофотофоноархіву України імені Г. С. Пшеничного (ЦДКФФА України ім. Г. С. Пшеничного), взяла участь у роботі ради та озвучила свої пропозиції щодо апробації й удосконалення Електронного каталогу аудіовізуальних документів ЦДКФФА України ім. Г. С. Пшеничного, обговорення якого було включено до порядку денного.
Фотозвіт »