Матеріали про Інститут у засобах масової інформації за 2011 рік
28 грудня 2011 р.
У тижневику «2000» опубліковано статтю завідувача відділу документознавства С. Г. Кулешова, д.і.н., проф. «Заметки документоведа о содержании «информационных законов» Украины».
детальніше »
версія для друку »
24 грудня 2011 р.
У науково-популярному журналі «Наука і суспільство» опубліковано статтю директора УНДІАСД О. Я. Гараніна «Невичерпні скарби народу та держави», присвячену святкуванню 24 грудня свого професійного свята – Дня працівників архівних установ.
детальніше »
22 грудня 2011 р.
Провідний науковий співробітник УНДІАСД О. М. Загорецька на сторінках журналу «Медична практика: організаційні та правові аспекти» надала консультацію щодо знищення службових документів у закладі охорони здоров’я.
детальніше »
20 грудня 2011 р.
Провідний науковий співробітник УНДІАСД О. М. Загорецька на сайті Ліги секретарів України надала консультацію щодо присвоєння індексів документам.
детальніше »
версія для друку »
14 грудня 2011 р.
Провідний науковий співробітник УНДІАСД О. М. Загорецька на сторінках журналу «Кадровик України» надала консультацію щодо підготовки зведеної номенклатури справ підприємства.
детальніше »
12 грудня 2011 р.
Провідний науковий співробітник УНДІАСД О. М. Загорецька на сторінках журналу «Секретар-референт» надала консультацію щодо приймання-передавання документів підприємства.
детальніше »
07 грудня 2011 р.
Провідний науковий співробітник УНДІАСД О. М. Загорецька на сторінках журналу «Практика управління медичним закладом» надала консультацію щодо оформлення посадової інструкції ресепшіоніста медичного закладу.
детальніше »
05 грудня 2011 р.
Провідний науковий співробітник УНДІАСД О. М. Загорецька на сайті Ліги секретарів України надала консультацію щодо оформлення положення про структурний підрозділ.
детальніше »
версія для друку »
28 листопада 2011 р.
Провідний науковий співробітник УНДІАСД О. М. Загорецька на сторінках журналу «Діловодство та документообіг» надала консультацію щодо правильності завершення діловодного року.
детальніше »
14 листопада 2011 р.
Провідний науковий співробітник УНДІАСД О. М. Загорецька на сторінках журналу «Секретар-референт» надала консультацію щодо планування і звітності роботи архіву підприємства.
детальніше »
10 листопада 2011 р.
Провідний науковий співробітник УНДІАСД О. М. Загорецька на сторінках журналу «Кадровик України» надала консультацію щодо оформлення наказів з адміністративно-господарських питань.
детальніше »
24 жовтня 2011 р.
Провідний науковий співробітник УНДІАСД О. М. Загорецька на сторінках журналу «Медична практика: організаційні та правові аспекти» надала консультацію щодо підготовки наказів з основної діяльності у закладі охорони здоров’я.
детальніше »
12 жовтня 2011 р.
Провідний науковий співробітник УНДІАСД О. М. Загорецька на сторінках журналу «Секретар-референт» надала консультацію щодо організації користування документами в архіві підприємства.
10 жовтня 2011 р.
Провідний науковий співробітник УНДІАСД О. М. Загорецька на сторінках журналу «Діловодство та документообіг» надала консультацію щодо реєстрації вхідних документів.
детальніше »
07 жовтня 2011 р.
Провідний науковий співробітник УНДІАСД О. М. Загорецька на сторінках журналу «Кадровик України» надала консультацію щодо оформлення кадрових наказів.
03 жовтня 2011 р.
Провідний науковий співробітник УНДІАСД О. М. Загорецька на сайті Ліги секретарів України відповіла на запитання щодо оформлення розпорядчих документів, пояснювальних записок і гарантійних листів.
детальніше »
версія для друку »
20 вересня 2011 р.
Провідний науковий співробітник УНДІАСД О. М. Загорецька на сторінках журналу «Медична практика: організаційні та правові аспекти» надала консультацію щодо обліку документів архіву в закладі охорони здоров'я.
детальніше »
12 вересня 2011 р.
Провідний науковий співробітник УНДІАСД О. М. Загорецька на сторінках журналу «Секретар-референт» надала консультацію щодо забезпечення збереженості документів архіву.
12 вересня 2011 р.
Провідний науковий співробітник УНДІАСД О. М. Загорецька на сторінках журналу «Секретар-референт» надала консультацію щодо особливостей реєстрації вхідних документів.
09 вересня 2011 р.
Провідний науковий співробітник УНДІАСД О. М. Загорецька на сторінках журналу «Довідник кадровика» надала консультацію щодо особливостей роботи з документами, що містять комерційну таємницю підприємства.
детальніше »
08 вересня 2011 р.
Старший науковий співробітник УНДІАСД О. В. Денисенко надав консультацію щодо використання електронного цифрового підпису в електронному документообігу на порталі компанії «Електронні архіви України».
детальніше »
версія для друку »
07 вересня 2011 р.
Провідний науковий співробітник УНДІАСД О. М. Загорецька на сторінках журналу «Кадровик України» надала консультацію щодо оформлення наказів з основної діяльності.
01 вересня 2011 р.
Провідний науковий співробітник УНДІАСД О. М. Загорецька на сайті Ліги секретарів України надала консультацію щодо електронної реєстрації та обліку документів.
детальніше »
версія для друку »
вересень 2011 р.
Старший науковий співробітник УНДІАСД О. В. Денисенко на сторінках журналу «Довідник секретаря та офіс-менеджера» надав консультацію щодо зазначення кількох виконавців в одному документі.
детальніше »
вересень 2011 р.
Старший науковий співробітник УНДІАСД О. В. Денисенко на сторінках журналу «Довідник секретаря та офіс-менеджера» надав консультацію щодо складання зведених описів справ підприємства.
детальніше »
вересень 2011 р.
Старший науковий співробітник УНДІАСД О. В. Денисенко на сторінках журналу «Довідник секретаря та офіс-менеджера» надав консультацію щодо заповнення журналу реєстрації вихідних документів.
детальніше »
30 серпня 2011 р.
Старший науковий співробітник УНДІАСД О. В. Денисенко надав консультацію щодо розуміння поняття «Номенклатура справ установи» на порталі компанії «Електронні архіви України».
детальніше »
версія для друку »
29 серпня 2011 р.
Провідний науковий співробітник УНДІАСД О. М. Загорецька на сторінках журналу «Діловодство та документообіг» надала консультацію щодо функцій відповідального за діловодство, оформлення фірмового бланка підприємства та журналу реєстрації вхідних документів у новому році.
детальніше »
11 серпня 2011 р.
Провідний науковий співробітник УНДІАСД О. М. Загорецька на сторінках журналу «Секретар-референт» надала консультацію щодо фондування та обліку документів архіву підприємства.
детальніше »
серпень 2011 р.
Старший науковий співробітник УНДІАСД О. В. Денисенко на сторінках журналу «Довідник секретаря та офіс-менеджера» надав консультацію щодо складення описів справ структурного підрозділу.
детальніше »
серпень 2011 р.
Старший науковий співробітник УНДІАСД О. В. Денисенко на сторінках журналу «Довідник секретаря та офіс-менеджера» надав консультацію щодо приймання-передавання справ і документів.
детальніше »
19 липня 2011 р.
Старший науковий співробітник УНДІАСД О. В. Денисенко надав консультацію щодо технології передачі документів до архіву на порталі компанії «Електронні архіви України».
детальніше »
версія для друку »
13 липня 2011 р.
До обговорення Концепції перегляду структури та змісту Державного класифікатора управлінської документації (ДКУД, ДК 010-98) долучаються фахівці з Росії. Так свою особисту думку з цього приводу у власному Інтернет-блозі висловив С. В. Дроков, к.і.н.
детальніше »
версія для друку »
12 липня 2011 р.
Провідний науковий співробітник УНДІАСД О. М. Загорецька надала консультацію щодо інформаційного забезпечення юридичних та фізичних осіб в архівних установах на сторінках журналу «Довідник кадровика».
детальніше »
липень 2011 р.
Старший науковий співробітник УНДІАСД О. В. Денисенко на сторінках журналу «Довідник секретаря та офіс-менеджера» надав консультацію фахівцям щодо експертизи цінності документів.
детальніше »
20 червня 2011 р.
В газеті «Освіта України» № 45–46 від 20.06.2011 р. опубліковано оголошення про прийом до аспірантури УНДІАСД.
детальніше »
09 червня 2011 р.
Під час проведення V Міжнародної конференції молодих науковців «Історична наука на початку ХХІ ст.: проблеми, минуле, сучасність, перспективи» (Херсон, 2–3 червня 2011 р.) директор інституту О. Я. Гаранін, який брав участь у конференції, дав інтерв'ю місцевому телевізійному каналу «Скіфія», що прозвучало в інформаційній програмі «Таврійські новини» від 9 червня 2011 р.
відеосюжет (фрагменти) »
червень 2011 р.
Старший науковий співробітник УНДІАСД О. В. Денисенко на сторінках журналу «Довідник секретаря та офіс-менеджера» надав консультацію щодо платних послуг архівних установ.
детальніше »
червень 2011 р.
Старший науковий співробітник УНДІАСД О. В. Денисенко на сторінках журналу «Довідник секретаря та офіс-менеджера» надав консультацію щодо підписання документів уповноваженими особами.
детальніше »
червень 2011 р.
Старший науковий співробітник УНДІАСД О. В. Денисенко на сторінках журналу «Довідник секретаря та офіс-менеджера» надав консультацію щодо ознайомлення виконавців з наказами керівника.
детальніше »
червень 2011 р.
Старший науковий співробітник УНДІАСД О. В. Денисенко на сторінках журналу «Кадровик» надав консультацію щодо розроблення положення про структурні підрозділи.
детальніше »
23 травня 2011 р.
До Дня науки, який в Україні відзначається 21 травня, в газеті «Освіта України» № 37–38 від 23.05.2011 р. розміщено інтерв'ю директора УНДІАСД – О. Я. Гараніна.
детальніше »
05 травня 2011 р.
Повідомлення щодо підписання трьохсторонньої угоди про співпрацю між Білоруським науково-дослідним інститутом документознавства і архівної справи, Всеросійським науково-дослідним інститутом документознавства і архівної справи та Українським науково-дослідним інститутом архівної справи та документознавства в рамках XVII міжнародної науково-практичної конференції «Документація в інформаційному суспільстві: міжнародний досвід управління документами».
Розміщено на сайті «Вісник архівіста» від 05.05.2011 р.
детальніше »
травень 2011 р.
Старший науковий співробітник УНДІАСД О. В. Денисенко на сторінках журналу «Довідник секретаря та офіс-менеджера» надав консультацію щодо складення інструкції про порядок роботи з печатками і штампами.
детальніше »
травень 2011 р.
Старший науковий співробітник УНДІАСД О. В. Денисенко на сторінках журналу «Кадровик» надав консультацію щодо права виконуючого обов'язки директора підписувати кадрові накази.
детальніше »
травень 2011 р.
Старший науковий співробітник УНДІАСД О. В. Денисенко на сторінках журналу «Кадровик» надав консультацію щодо знищення печатки відділу кадрів.
детальніше »
27 квітня 2011 р.
Анонс презентації науково-методичного посібника «Експертиза цінності управлінських документів: історія, теорія, методика» на сторінках «Історичної правди» від 27.04.2011 р.
детальніше »
21 квітня 2011 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у прямому ефірі програми «Вечірні зустрічі» на радіоканалі «Культура».
квітень 2011 р.
Старший науковий співробітник УНДІАСД О. В. Денисенко на сторінках журналу «Довідник секретаря та офіс-менеджера» надав консультацію щодо складання та оформлення стислого протоколу.
детальніше »
квітень 2011 р.
Старший науковий співробітник УНДІАСД О. В. Денисенко на сторінках журналу «Довідник секретаря та офіс-менеджера» надав консультацію щодо порядку проведення та документування загальних зборів трудового колективу.
детальніше »
квітень 2011 р.
Старший науковий співробітник УНДІАСД О. В. Денисенко на сторінках журналу «Довідник секретаря та офіс-менеджера» надав консультацію щодо документації з питань охорони праці та пожежної безпеки.
детальніше »
березень 2011 р.
Старший науковий співробітник УНДІАСД О. В. Денисенко на сторінках журналу «Довідник секретаря та офіс-менеджера» надав консультацію щодо оформлення та реєстрації договорів.
детальніше »
березень 2011 р.
Старший науковий співробітник УНДІАСД О. В. Денисенко на сторінках журналу «Довідник секретаря та офіс-менеджера» надав консультацію щодо факсиміле у документуванні діяльності підприємства.
детальніше »
березень 2011 р.
Старший науковий співробітник УНДІАСД О. В. Денисенко на сторінках журналу «Кадровик» надав консультацію щодо використання факсиміле у кадровій практиці.
детальніше »
лютий 2011 р.
Старший науковий співробітник УНДІАСД О. В. Денисенко на сторінках журналу «Довідник секретаря та офіс-менеджера» надав консультацію щодо роботи з наказами про накладання дисциплінарних стягнень.
детальніше »
лютий 2011 р.
Старший науковий співробітник УНДІАСД О. В. Денисенко на сторінках журналу «Довідник секретаря та офіс-менеджера» надав консультацію щодо визначення виду наказів про створення комісій.
детальніше »