• Головна сторінка
  • З Новим 2022 роком і Різдвом Христовим!
  • Зведений каталог метричних книг
  • Центр галузевого консалтингу та підвищення кваліфікації при УНДІАСД
  • Про конференцію
  • Про 3 круглий стіл 2019
  • АРХІВНОМУ ЛЮДОВІ
  • Про відкриту дискусію
  • The International Archives Week #IAW2020 will run from June 8-14
1 9 8 2 3 4 5 6 7
Офіційний сайт      УКР  УКР   РУC  РУC   ENG  ENG Facebook

Налаштування кольорів та шрифтів

Закрити

Шрифт

Колір

Головна сторінка Хроніка подій Словник ЕК ДІФ ГЦНТІ
Корисні посилання Контакти Карта порталу Версія для друку

 
 

 
© УНДІАСД, 2021
e-mail undiasd@arch.gov.ua
вул. Лук'янівська, 77,
м. Київ, 04107, Україна
Довiдка за телефоном:
(044) 425 77 40
Графік особистого прийому громадян керівництвом
 

Жестова мова

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Міністерство юстиції України

Міністерство освіти і науки України

Державна архівна служба України
Матеріали про Інститут у засобах масової інформації за 2013 рік
23 грудня 2013 р.
У журналі «Діловодство та документообіг» (№ 12) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Фондування й облік документів архіву підприємства».
09 грудня 2013 р.
У журналі «Секретар-референт» (№ 12) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Загальне діловодство на підприємствах різних форм власності: Заочний курс. Частина № 10: Порядок роботи з документами, що містять комерційну таємницю підприємства».
11 листопада 2013 р.
У журналі «Секретар-референт» (№ 11) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Загальне діловодство на підприємствах різних форм власності: Заочний курс. Частина № 9: Систематизація та організація зберігання документів».
07 жовтня 2013 р.
19 листопада 2013 р.
В Інтернет-виданні «Історична правда» розміщено інформацію про проведений з ініціативи УНДІАСД науково-практичний семінар «Сучасний стан та перспективи розвитку служб науково-технічної інформації державних архівних установ України».
23 вересня 2013 р.
У журналі «Діловодство та документообіг» (№ 9) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Основні етапи проходження вихідного документа».
09 вересня 2013 р.
19 серпня 2013 р.
У журналі «Діловодство та документообіг» (№ 8) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Основні етапи проходження вхідного документа».
12 серпня 2013 р.
У журналі «Секретар-референт» (№ 8) опубліковано статті провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Загальне діловодство на підприємствах різних форм власності: Заочний курс. Частина № 6: Організація виконання службових документів» та «Упорядкування документації підприємства».
15 липня 2013 р.
У журналі «Секретар-референт» (№ 7) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Загальне діловодство на підприємствах різних форм власності: Заочний курс. Частина № 5: Реєстрація та індексація службових документів».
01 липня 2013 р.
12 червня 2013 р.
У журналі «Секретар-референт» (№ 6) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Загальне діловодство на підприємствах різних форм власності: Заочний курс. Частина № 4: Організація роботи з вхідними документами».
10 червня 2013 р.
В журналі «Діловодство» (№ 2, Росія) опубліковано статтю про Міжнародну науково-практичну конференцію «Управління документацією: минуле, теперішнє, майбутнє», в якій зазначається, що великий інтерес в учасників конференції викликала доповідь директора УНДІАСД О. Я. Гараніна на тему: «Роль електронних документів в інформаційному суспільстві з позиції українських архівістів». Конференція відбулась 21–22 березня 2013 р. в Російському державному гуманітарному інституті та була присвячена пам’яті професора Т. В. Кузнєцовій.
03 червня 2013 р.
В газетах «День» і «Культура» опубліковано інтерв’ю з онукою репресованого діяча культури Петра Івановича Руліна – Ладою Дьячок, в якому вона висловлює щиру подяку завідувачу відділу архівознавства УНДІАСД Л. Ф. Приходько за допомогу у відновленні пам’яті про діда. Рулін П. І. – родоначальник вітчизняного театрознавства, видатний театральний критик, літературознавець, засновник Українського театрального музею на території Києво-Печерської лаври (нині – Музей театрального, музичного і кіномистецтва України), професор Київського театрального інституту.
детальніше »
21 травня 2013 р.
У журналі «Кадрова практика» (№ 5) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Створюємо наказ правильно».
15 травня 2013 р.
13 травня 2013 р.
У журналі «Довідник кадровика» (№ 5) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Методика розроблення галузевих переліків документів».
22 квітня 2013 р.
У журналі «Кадрова практика» (№ 4) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Складаємо та оформлюємо телефонограму».
16 квітня 2013 р.
У журналі «Секретар-референт» (№ 4) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Загальне діловодство на підприємствах різних форм власності: Заочний курс. Частина № 2: Локальні нормативні документи служби діловодства».
15 квітня 2013 р.
У журналі «Довідник кадровика» (№ 4) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Методика розроблення типових і примірних номенклатур справ».
28 березня 2013 р.
На інформаційному Інтернет-порталі E-DONBAS повідомлялося, що директор УНДІАСД О. Я. Гаранін виступить офіційним опонентом на захисті дисертації С. О. Гарнагіної у Державному закладі «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».
детальніше »
25 березня 2013 р.
У журналі «Діловодство та документообіг» (№ 3) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Вимоги до оформлення текстів службових документів».
18 березня 2013 р.
У журналі «Кадрова практика» (№ 3) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Приймання, опрацювання та реєстрація вхідних документів».
15 березня 2013 р.
В Інтернет-виданні «Історична правда» повідомляється про проведення в Центральному державному архіві-музеї літератури і мистецтва наукової конференції з міжнародною участю «Архівознавство та джерелознавчі галузі знань: проблеми взаємодії на сучасному етапі».
детальніше »
11 березня 2013 р.
20 лютого 2013 р.
У журналі «Кадрова практика» (№ 2) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Бланк та форми наказу».
18 лютого 2013 р.
У журналі «Діловодство та документообіг» (№ 1–2) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Номенклатура справ відділу діловодства на 2013 рік».
11 лютого 2013 р.
У журналі «Секретар-референт» (№ 2) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Строки зберігання документів: протоколи».
22 січня 2013 р.
У журналі «Кадрова практика» (№ 1) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Види наказів і підстави для їх видання».
21 січня 2013 р.
У науково-популярному журналі «Наука і суспільство» опубліковано статтю директора УНДІАСД О. Я. Гараніна «Поступ архівістів України на шляху до створення інформаційного суспільства», присвячену святкуванню професійного свята – Дня працівників архівних установ.
14 січня 2013 р.
У журналі «Секретар-референт» (№ 1) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Строки зберігання документів: акти».


up Головна сторінка | Хроніка подій | Контакти | Карта порталу | Версія для друку up


Copyright © 2010–2022 – Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства (УНДІАСД)
Всі права застережені

Веб-майстер: webmaster.undiasd@arch.gov.ua