Матеріали про Інститут у засобах масової інформації за 2013 рік
23 грудня 2013 р.
У журналі «Діловодство та документообіг» (№ 12) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Фондування й облік документів архіву підприємства».
09 грудня 2013 р.
У журналі «Секретар-референт» (№ 12) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Загальне діловодство на підприємствах різних форм власності: Заочний курс. Частина № 10: Порядок роботи з документами, що містять комерційну таємницю підприємства».
11 листопада 2013 р.
У журналі «Секретар-референт» (№ 11) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Загальне діловодство на підприємствах різних форм власності: Заочний курс. Частина № 9: Систематизація та організація зберігання документів».
07 жовтня 2013 р.
У журналі «Секретар-референт» (№ 10) опубліковано статті провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Загальне діловодство на підприємствах різних форм власності: Заочний курс. Частина № 8: Оформлення текстів, адресатів та додатків у службових документах» та «Строки зберігання документів: доповідні й пояснювальні записки».
19 листопада 2013 р.
В Інтернет-виданні «Історична правда» розміщено інформацію про проведений з ініціативи УНДІАСД науково-практичний семінар «Сучасний стан та перспективи розвитку служб науково-технічної інформації державних архівних установ України».
23 вересня 2013 р.
У журналі «Діловодство та документообіг» (№ 9) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Основні етапи проходження вихідного документа».
09 вересня 2013 р.
У журналі «Секретар-референт» (№ 9) опубліковано статті провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Загальне діловодство на підприємствах різних форм власності: Заочний курс. Частина № 7: Оформлення текстів, адресатів та додатків у службових документах» та «Документальне впровадження СЕД на підприємстві».
19 серпня 2013 р.
У журналі «Діловодство та документообіг» (№ 8) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Основні етапи проходження вхідного документа».
12 серпня 2013 р.
У журналі «Секретар-референт» (№ 8) опубліковано статті провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Загальне діловодство на підприємствах різних форм власності: Заочний курс. Частина № 6: Організація виконання службових документів» та «Упорядкування документації підприємства».
15 липня 2013 р.
У журналі «Секретар-референт» (№ 7) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Загальне діловодство на підприємствах різних форм власності: Заочний курс. Частина № 5: Реєстрація та індексація службових документів».
01 липня 2013 р.
У газеті «Освіта України» № 26 від 01.07.2013 р. опубліковано оголошення про прийом до аспірантури Українського наукового дослідного інституту архівної справи та документознавства.
12 червня 2013 р.
У журналі «Секретар-референт» (№ 6) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Загальне діловодство на підприємствах різних форм власності: Заочний курс. Частина № 4: Організація роботи з вхідними документами».
10 червня 2013 р.
В журналі «Діловодство» (№ 2, Росія) опубліковано статтю про Міжнародну науково-практичну конференцію «Управління документацією: минуле, теперішнє, майбутнє», в якій зазначається, що великий інтерес в учасників конференції викликала доповідь директора УНДІАСД О. Я. Гараніна на тему: «Роль електронних документів в інформаційному суспільстві з позиції українських архівістів». Конференція відбулась 21–22 березня 2013 р. в Російському державному гуманітарному інституті та була присвячена пам’яті професора Т. В. Кузнєцовій.
03 червня 2013 р.
В газетах «День» і «Культура» опубліковано інтерв’ю з онукою репресованого діяча культури Петра Івановича Руліна – Ладою Дьячок, в якому вона висловлює щиру подяку завідувачу відділу архівознавства УНДІАСД Л. Ф. Приходько за допомогу у відновленні пам’яті про діда. Рулін П. І. – родоначальник вітчизняного театрознавства, видатний театральний критик, літературознавець, засновник Українського театрального музею на території Києво-Печерської лаври (нині – Музей театрального, музичного і кіномистецтва України), професор Київського театрального інституту.
детальніше »
21 травня 2013 р.
У журналі «Кадрова практика» (№ 5) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Створюємо наказ правильно».
15 травня 2013 р.
У журналі «Секретар-референт» (№ 5) опубліковано статті провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Строки зберігання документів: довідки (закінчення)» та «Загальне діловодство на підприємствах різних форм власності: Заочний курс. Частина № 3: Основні вимоги до організації діловодства й документообігу».
13 травня 2013 р.
У журналі «Довідник кадровика» (№ 5) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Методика розроблення галузевих переліків документів».
22 квітня 2013 р.
У журналі «Кадрова практика» (№ 4) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Складаємо та оформлюємо телефонограму».
16 квітня 2013 р.
У журналі «Секретар-референт» (№ 4) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Загальне діловодство на підприємствах різних форм власності: Заочний курс. Частина № 2: Локальні нормативні документи служби діловодства».
15 квітня 2013 р.
У журналі «Довідник кадровика» (№ 4) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Методика розроблення типових і примірних номенклатур справ».
28 березня 2013 р.
На інформаційному Інтернет-порталі E-DONBAS повідомлялося, що директор УНДІАСД О. Я. Гаранін виступить офіційним опонентом на захисті дисертації С. О. Гарнагіної у Державному закладі «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».
детальніше »
25 березня 2013 р.
У журналі «Діловодство та документообіг» (№ 3) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Вимоги до оформлення текстів службових документів».
18 березня 2013 р.
У журналі «Кадрова практика» (№ 3) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Приймання, опрацювання та реєстрація вхідних документів».
15 березня 2013 р.
В Інтернет-виданні «Історична правда» повідомляється про проведення в Центральному державному архіві-музеї літератури і мистецтва наукової конференції з міжнародною участю «Архівознавство та джерелознавчі галузі знань: проблеми взаємодії на сучасному етапі».
детальніше »
11 березня 2013 р.
У журналі «Секретар-референт» (№ 3) опубліковано статті провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Загальне діловодство на підприємствах різних форм власності: Заочний курс. Частина № 1: Нормативно-правове й методичне забезпечення організації діловодства» та «Строки зберігання документів: довідки (початок)».
20 лютого 2013 р.
У журналі «Кадрова практика» (№ 2) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Бланк та форми наказу».
18 лютого 2013 р.
У журналі «Діловодство та документообіг» (№ 1–2) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Номенклатура справ відділу діловодства на 2013 рік».
11 лютого 2013 р.
У журналі «Секретар-референт» (№ 2) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Строки зберігання документів: протоколи».
22 січня 2013 р.
У журналі «Кадрова практика» (№ 1) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Види наказів і підстави для їх видання».
21 січня 2013 р.
У науково-популярному журналі «Наука і суспільство» опубліковано статтю директора УНДІАСД О. Я. Гараніна «Поступ архівістів України на шляху до створення інформаційного суспільства», присвячену святкуванню професійного свята – Дня працівників архівних установ.
14 січня 2013 р.
У журналі «Секретар-референт» (№ 1) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Строки зберігання документів: акти».