Матеріали про Інститут у засобах масової інформації за 2014 рік
15 грудня 2014 р.
У журналі «Секретар-референт» (№ 12) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Номенклатура справ структурного підрозділу: відділ науково-інформаційної та редакційно-видавничої діяльності».
12 грудня 2014 р.
У журналі «Діловодство та документообіг» (№ 12) опубліковано статті провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Які завдання має виконати діловод у кінці року» та «Організація діловодства та приймання документів до архіву приватного підприємства».
08 грудня 2014 р.
У журналі «Довідник директора школи» (№ 11–12) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Вимоги до складання й оформлення протоколів».
17 листопада 2014 р.
У журналі «Секретар-референт» (№ 11) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Строки зберігання звітної документації».
20 жовтня 2014 р.
У журналі «Секретар-референт» (№ 10) опубліковано статтю директора УНДІАСД О. Я. Гараніна «Правильно оформлюємо додатки до документів».
20 жовтня 2014 р.
У журналі «Секретар-референт» (№ 10) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Строки зберігання планів».
22 вересня 2014 р.
У журналі «Довідник директора школи» (№ 9) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Вимоги до складання й оформлення актів».
15 вересня 2014 р.
У журналі «Секретар-референт» (№ 9) опубліковано статтю директора УНДІАСД О. Я. Гараніна «Правильно погоджуємо документи».
15 вересня 2014 р.
У журналі «Секретар-референт» (№ 9) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Номенклатура справ структурного підрозділу: адміністративно-господарський відділ».
18 серпня 2014 р.
У журналі «Секретар-референт» (№ 8) опубліковано статтю директора УНДІАСД О. Я. Гараніна «Правильно оформлюємо гриф затвердження».
18 серпня 2014 р.
У журналі «Секретар-референт» (№ 8) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Номенклатура справ структурного підрозділу: фінансова служба».
16 липня 2014 р.
У журналі «Секретар-референт» (№ 7) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Номенклатура справ структурного підрозділу: служба кадрів».
16 липня 2014 р.
У журналі «Секретар-референт» (№ 7) опубліковано статтю директора УНДІАСД О. Я. Гараніна «Правильно оформлюємо підписи у службових документах».
25 червня 2014 р.
У журналі «Діловодство та документообіг» (№ 5–6) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Архів банківської установи».
18 червня 2014 р.
У журналі «Довідник директора школи» (№ 5–6) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Накази з адміністративно-господарських питань».
11 червня 2014 р.
У журналі «Секретар-референт» (№ 5–6) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Номенклатура справ структурного підрозділу: організаційний відділ».
11 червня 2014 р.
У журналі «Секретар-референт» (№ 5–6) опубліковано статтю директора УНДІАСД О. Я. Гараніна «Правильно оформлюємо дати у службових документах».
23 травня 2014 р.
У рамках святкування 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка в архівно-музейному комплексі «Літературно-мистецькі Плюти» (Київська область, Обухівський район, с. Плюти) директор УНДІАСД О. Я. Гаранін та старший науковий співробітник відділу технологічного забезпечення архівної справи Н. В. Мурашко надали інтерв'ю місцевому телеканалу «Дні-Про», що прозвучало в інформаційній програмі «Новини з Українки» від 23.05.2014 р.
Відеосюжет »
22 квітня 2014 р.
У журналі «Довідник директора школи» (№ 4) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Виготовлення бланків і оформлення текстів документів та заголовків до них».
15 квітня 2014 р.
Відомий російський документознавець Н. Храмцовська розмістила у власному блозі переклад публікації співробітника УНДІАСД В. В. Юрченко, присвяченої 20-річчю інституту.
14 квітня 2014 р.
У журналі «Секретар-референт» (№ 4) опубліковано статті провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Строки зберігання договорів» та «Номенклатура справ структурного підрозділу: архів».
27 березня 2014 р.
На виконання плану заходів, пов'язаних із підготовкою до святкування 20-ї річниці заснування УНДІАСД та з метою популяризації інституту серед громадськості, в газеті «Освіта України» № 12 (1381) від 24 березня 2014 р. опубліковано статтю старшого наукового співробітника відділу архівознавства УНДІАСД В. В. Юрченко «На варті історії. Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства: здобутки та перспективи».
18 березня 2014 р.
У журналі «Кадрова практика» (№ 3) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Строки зберігання документів, що стосуються кадрових питань».
14 березня 2014 р.
У журналі «Секретар-референт» (№ 3) опубліковано статті провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Правильне оформлення реквізиту «Адресат», «Номенклатура справ структурного підрозділу: служба діловодства» та «Шляхи надходження кореспонденції на підприємство».
12 березня 2014 р.
У журналі «Довідник кадровика» (№ 3) опубліковано статтю директора УНДІАСД О. Я. Гараніна «Звільнили, але не забули... Передаємо особові справи та інші кадрові документи в архів».
20 лютого 2014 р.
На виконання плану заходів, пов'язаних із підготовкою до святкування 20-ї річниці заснування УНДІАСД, у газеті «Порадниця» від 20 лютого 2014 року опубліковано статтю старшого наукового співробітника відділу архівознавства УНДІАСД В. В. Юрченко «Розсекречені таємниці».
20 лютого 2014 р.
У журналі «Кадрова практика» (№ 2) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Оформлення копій та витягів із службових документів».
17 лютого 2014 р.
У журналі «Діловодство та документообіг» (№ 1–2) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Погодження й засвідчення службових документів».
13 лютого 2014 р.
У журналі «Секретар-референт» (№ 2) опубліковано статтю директора УНДІАСД О. Я. Гараніна «Правильно оформлюємо реквізити бланка».
13 лютого 2014 р.
У журналі «Секретар-референт» (№ 2) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Строки зберігання облікових і реєстраційних форм (закінчення)».
07 лютого 2014 р.
На виконання плану заходів, пов'язаних із підготовкою до святкування 20-ї річниці заснування УНДІАСД, у газеті «Громадська думка» від 7 лютого 2014 року опубліковано статтю старшого наукового співробітника відділу архівознавства УНДІАСД В. В. Юрченко «Україна – світовий лідер з розсекречування архівів».
15 cічня 2014 р.
У журналі «Секретар-референт» (№ 1) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Строки зберігання облікових і реєстраційних форм (початок)».