• Головна сторінка
  • Про круглий стіл 2017
  • Про конференцію
  • Про 3 круглий стіл 2019
1 2 3 4 5 6 7
Офіційний сайт

Налаштування кольорів та шрифтів

Закрити

Шрифт

Колір

Головна сторінка Хроніка подій Словник ЕК ДІФ ГЦНТІ
Корисні посилання Контакти Карта порталу Версія для друку
 
 

 
© УНДІАСД, 2010
e-mail undiasd@arch.gov.ua
вул. Солом'янська, 24,
м. Київ, 03110, Україна
Довiдка за телефоном:
(044) 275 53 82
Графік особистого прийому громадян керівництвом
 

Жестова мова

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Міністерство юстиції України

Міністерство освіти і науки України

Державна архівна служба України

БілНДІДАС

НАКККіМ
Про протокольну нараду
Державної архівної служби України з обговорення питань, пов'язаних

із визначенням місця, ролі та значенням
Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства
в системі державних архівних установ України

Конференц-зал комплексу споруд Центральних державних архівних установ України,
м. Київ, 25 жовтня 2017 р.

Колектив Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства на виконання наказу Державної архівної служби України від 05 вересня 2017 р. № 63 «Про відзначення 100-річчя від дня створення системи архівних установ України», взяв участь у зустрічі із керівництвом та апаратом Державної архівної служби України з нагоди обговорення питань, пов'язаних із визначенням місця, ролі та значенням Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства в системі державних архівних установ України.

Порядок денний включав обговорення питань з науково-організаційної роботи УНДІАСД в 2017 р., обговорення минулих досягнень та майбутніх перспектив УНДІАСД в системі державних архівних установ України.

Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін під час свого виступу торкнувся історії інституту, доповів про досягнення УНДІАСД на міжнародній арені, окремо зупинився на кадровому складі інституту та проблемах пов'язаних із діяльністю спеціалізованої вченої ради та поточній організації наукової роботи.

Заступник директора УНДІАСД Н. М. Христова під час доповіді ознайомила присутніх із механізмами взаємодії УНДІАСД з архівними установами при плануванні та виконанні інститутом наукових розробок, доповіла про суворий алгоритм дотримання процедур планування, формування, замовлення, виконання, приймання та впровадження науково-дослідних розробок УНДІАСД.

Активну участь в обговоренні пов'язаних питань із місцем, значенням та роллю УНДІАСД в системі архівних установ України взяли: директор департаменту діловодства, формування, зберігання та обліку документів Національного архівного фонду та науково-методологічного забезпечення С. В. Сельченкова, начальник відділу науково-методичного забезпечення та контролю за дотриманням законодавства НАФ В. В. Гриневич, начальник відділу управління персоналом Н. М. Готліб, заступник начальника відділу взаємодії із державними органами та інформаційно-аналітичного забезпечення О. В. Денисенко, заступник начальника відділу організаційного забезпечення та контролю за виконанням Г. В. Прокоф'єв.

Зустріч відбулася в теплій та невимушеній атмосфері.

Технічну підтримку заходу надали фахівці Центрального державного кінофотофоноархіву України ім. Г. С. Пшеничного (ЦДКФФА України ім. Г. С. Пшеничного) та Центрального державного електронного архіву України (ЦДЕА України).


ФОТОРЕПОРТАЖ


до новин »


up Головна сторінка | Хроніка подій | Контакти | Карта порталу | Версія для друку up


Copyright © 2010–2016 – Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства (УНДІАСД)
Всі права застережені

Веб-майстер: webmaster.undiasd@arch.gov.ua