• Головна сторінка
  • Про круглий стіл 2017
  • Про конференцію
  • Про 3 круглий стіл 2019
1 2 3 4 5 6 7
Офіційний сайт

Налаштування кольорів та шрифтів

Закрити

Шрифт

Колір

Головна сторінка Хроніка подій Словник ЕК ДІФ ГЦНТІ
Корисні посилання Контакти Карта порталу Версія для друку
 
 

 
© УНДІАСД, 2010
e-mail undiasd@arch.gov.ua
вул. Солом'янська, 24,
м. Київ, 03110, Україна
Довiдка за телефоном:
(044) 275 53 82
Графік особистого прийому громадян керівництвом
 

Жестова мова

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Міністерство юстиції України

Міністерство освіти і науки України

Державна архівна служба України

БілНДІДАС

НАКККіМ
Інформаційний лист | Фоторепортаж

Університет менеджменту освіти НАПН України УНДІАСД ЦДЕА України Литовський державний новий архів Консорціум УВУПО

Науково-практичний семінар

«Організація електронного документообігу в закладах освіти та органах державної влади»

15 травня 2018 р. в конференц-залі Президії Національної академії педагогічних наук України (м. Київ, вул. Січових Стрільців, 52-А) відбувся науково-практичний семінар з міжнародною участю «Організація електронного документообігу в закладах освіти та органах державної влади».

Співорганізаторами заходу виступили Центральний державний електронний архів України, Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства, Литовський державний новий архів та низка українських наукових установ та громадських організацій. Захід зібрав близько 70 учасників.

З вітальним словом до учасників та організаторів семінару звернувся ректор ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України, член-кореспондент Академії наук вищої освіти України, доктор філософії М. О. Кириченко.

Серед спікерів семінару: директор Литовського державного нового архіву Ірена Касцушкевічюте, завідувач відділу Литовського державного нового архіву Дануте Контрімавічене, проректор з науково-методичної роботи та міжнародних зв’язків ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України О. М. Отич.

Під час роботи семінару директор УНДІАСД О. Я. Гаранін виступив із доповіддю «Сучасні законодавча, нормативно-правова та методична бази з питань організації електронного документообігу», директор ЦДЕА України Ю. С. Ковтанюк виступив з доповіддю «Упровадження загального електронного документообігу в Україні», а начальник відділу забезпечення збереженості та обліку документів ЦДЕА України Ю. Г. Чернятинська представила доповідь «Особливості постійного зберігання документів в електронній формі (із досвіду діяльності ЦДЕА України)». Доповіді українських архівістів супроводжувалися презентаціями у програмі Power-Point.

Під час підбиття підсумків роботи семінару та визначення подальших пріоритетів на майбутнє, сторони рамково домовилися про проведення у 2019 р. спільної науково-практичної міжнародної конференції, що буде присвячена актуальним питанням розвитку інформаційного суспільства та 25-річному ювілею з дня заснування Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознаства.


Інформаційний лист | Фоторепортаж


up Головна сторінка | Хроніка подій | Контакти | Карта порталу | Версія для друку up


Copyright © 2010–2016 – Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства (УНДІАСД)
Всі права застережені

Веб-майстер: webmaster.undiasd@arch.gov.ua