Інформаційний лист | Фоторепортаж

Університет менеджменту освіти НАПН України УНДІАСД ЦДЕА України Литовський державний новий архів Консорціум УВУПО

Науково-практичний семінар

«Організація електронного документообігу в закладах освіти та органах державної влади»

15 травня 2018 р. в конференц-залі Президії Національної академії педагогічних наук України (м. Київ, вул. Січових Стрільців, 52-А) відбувся науково-практичний семінар з міжнародною участю «Організація електронного документообігу в закладах освіти та органах державної влади».

Співорганізаторами заходу виступили Центральний державний електронний архів України, Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства, Литовський державний новий архів та низка українських наукових установ та громадських організацій. Захід зібрав близько 70 учасників.

З вітальним словом до учасників та організаторів семінару звернувся ректор ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України, член-кореспондент Академії наук вищої освіти України, доктор філософії М. О. Кириченко.

Серед спікерів семінару: директор Литовського державного нового архіву Ірена Касцушкевічюте, завідувач відділу Литовського державного нового архіву Дануте Контрімавічене, проректор з науково-методичної роботи та міжнародних зв’язків ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України О. М. Отич.

Під час роботи семінару директор УНДІАСД О. Я. Гаранін виступив із доповіддю «Сучасні законодавча, нормативно-правова та методична бази з питань організації електронного документообігу», директор ЦДЕА України Ю. С. Ковтанюк виступив з доповіддю «Упровадження загального електронного документообігу в Україні», а начальник відділу забезпечення збереженості та обліку документів ЦДЕА України Ю. Г. Чернятинська представила доповідь «Особливості постійного зберігання документів в електронній формі (із досвіду діяльності ЦДЕА України)». Доповіді українських архівістів супроводжувалися презентаціями у програмі Power-Point.

Під час підбиття підсумків роботи семінару та визначення подальших пріоритетів на майбутнє, сторони рамково домовилися про проведення у 2019 р. спільної науково-практичної міжнародної конференції, що буде присвячена актуальним питанням розвитку інформаційного суспільства та 25-річному ювілею з дня заснування Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознаства.


Інформаційний лист | Фоторепортаж