Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства (УНДІАСД)

Головна сторінка

 
 

 
© УНДІАСД, 2023
e-mail [email protected]
вул. Лук'янівська, 77,
м. Київ, 04107, Україна
Довiдка за телефоном:
(044) 425 77 40
Графік особистого прийому громадян керівництвом
 

Фоторепортаж » | Програма заходу » | Презентація » | Презентація в PDF-форматі | Тестові запитання »

Про семінар-практикум
«Теоретично-практичні аспекти організації діловодства:
складання номенклатури справ та формування справ»

31 жовтня 2018 р.

На виконання п. 2.10 Резолюції 2-го щорічного круглого столу українських архівістів «Українські архіви: виклики та реалії» від 25 вересня 2018 р., Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства, спільно із Центральним державним архівом-музеєм літератури і мистецтва України та Спілкою архівістів України, провели семінар-практикум «Теоретично-практичні аспекти організації діловодства: складання номенклатури справ та формування справ». Робоча програма семінару передбачала розгляд наступних питань: нормативно-правове та нормативне забезпечення організації діловодства; складання номенклатури справ як обов’язкового документа для усіх юридичних осіб; формування справ у поточному діловодстві згідно з номенклатурою справ.

Для отримання сертифікатів про підвищення кваліфікації учасникам семінару було запропововано скласти відповідні тестові завдання.

Серед учасників заходу були присутні представники: Національної спілки письменників України, Національної філармонії України, Київського національного академічного театру оперети, Національного академічного театру опери та балету України ім. Т. Г. Шевченка, Дирекції художніх виставок України, Національного академічного духового оркестру України, Центрального державного архіву зарубіжної україніки, Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України, Центрального державного електронного архіву України, юридичної фірми «Ілляшев і партнери», Спілки архівістів України. Загальна чисельність учасників форуму склада 79 осіб. Захід відбувся в конференц-залі ЦДАМЛМ України (м. Київ, вул. Володимірська, 22а) в конструктивній та невимушеній атмосфері.


Фоторепортаж » | Програма заходу » | Презентація » | Презентація в PDF-форматі | Тестові запитання »


до новин »


Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Міністерство юстиції України
Міністерство освіти і науки України Державна архівна служба України 1545 – Урядова «Гаряча лінія» Безоплатна правова допомога


Copyright © 2010–2023 – Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства (УНДІАСД)
Всі права застережені

Веб-майстер: [email protected]