• Головна сторінка
  • З Новим 2022 роком і Різдвом Христовим!
  • Зведений каталог метричних книг
  • Центр галузевого консалтингу та підвищення кваліфікації при УНДІАСД
  • Про конференцію
  • Про 3 круглий стіл 2019
  • АРХІВНОМУ ЛЮДОВІ
  • Про відкриту дискусію
  • The International Archives Week #IAW2020 will run from June 8-14
1 9 8 2 3 4 5 6 7
Офіційний сайт      УКР  УКР   РУC  РУC   ENG  ENG Facebook

Налаштування кольорів та шрифтів

Закрити

Шрифт

Колір

Головна сторінка Хроніка подій Словник ЕК ДІФ ГЦНТІ
Корисні посилання Контакти Карта порталу Версія для друку
 
 

 
© УНДІАСД, 2021
e-mail undiasd@arch.gov.ua
вул. Лук'янівська, 77,
м. Київ, 04107, Україна
Довiдка за телефоном:
(044) 425 77 40
Графік особистого прийому громадян керівництвом
 

Жестова мова

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Міністерство юстиції України

Міністерство освіти і науки України

Державна архівна служба України

БілНДІДАС

НАКККіМ

Про звітування
щодо етапів виконання
Тематичного плану НДР УНДІАСД на 2018 рік

15 листопада 2018 р.

На виконання наказу Укрдержархіву від 21.05.2018 № 32 «Про затвердження Плану щоквартальних перевірок стану виконання етапів НДР, що виконуються УНДІАСД у 2018 році», керівництво УНДІАСД, спільно з керівниками наукових тем, що виконуються в УНДІАСД у 2018 р., звітувалися перед представниками Укрдержархіву щодо етапів виконання Тематичного плану НДР УНДІАСД на 2018 рік.

Захід відбувся за присутності начальника відділу науково-методичного забезпечення та контролю за дотриманням законодавства НАФ В. В. Гриневич, начальника управління міжнародного співробітництва та документального забезпечення Ю. А. Прилепішевої, заступника начальника відділу взаємодії із державними органами та інформаційно-аналітичного забезпечення Укрдержархіву О. В. Денисенка, заступник директора департаменту-начальника відділу зберігання та обліку НАФ І. С. Паламарчук, начальника відділу управління персоналом Н. М. Готліб, а також відповідальних працівників структурних підрозділів Укрдержархіву.

Керівники НДР, що виконуються в УНДІАСД у 2018 р. доповіли про поточний стан виконання НДР та окреслили питання, які мають бути вирішені до кінця поточного року.

Під час зустрічі було заслухано звіти за наступними темами: «Визначення та наукове обґрунтування напрямів розвитку архівної справи на середньострокову перспективу» (головний виконавець теми – завідувач відділу архівознавства, к.і.н., ст.наук.співробітник Л. Ф. Приходько); «Дослідження мікробіологічного та ентомологічного стану архівосховищ та документів державних архівів з метою проведення моніторингу стану збереженості документів Національного архівного фонду» (керівник теми – директор УНДІАСД, к.і.н., ст.наук.співробітник О. Я. Гаранін); «Дослідження основних технологічних процесів створення цифрового фонду користування документами Національного архівного фонду та розроблення методичних засад обліку, зберігання та доступу до цифрових копій» (керівник теми – в.о. заст. директора УНДІАСД, к.і.н. Л. В. Дідух); «Інформаційний моніторинг та наукове опрацювання літератури з питань архівної справи та документознавства з метою підготовки на їх основі аналітичної, реферативної, оглядової, бібліографічної та іншої інформації у вигляді Бюлетенів Галузевої служби науково-технічної інформації» (керівник теми – провід.наук.співробітник відділу науково-інформаційної та редакційно-видавничої діяльності, к.і.н. А. А. Майстренко) та «Дослідження особливостей організації праці й управління в архівних установах з метою визначення відповідальності, компетентності, функцій та повноважень їх працівників» (керівник теми – в.о. заст. директора УНДІАСД, к.і.н. Л. В. Дідух).

Представники Укрдержархіву надали схвальну оцінку підготовки наукових робіт на звітному етапі та підкреслили важливість своєчасного виконання НДР УНДІАСД відповідно до технічних завдань і календарних планів і наголосили на нагальній потребі ефективного налагодження співпраці із замовниками НДР, а також архівними установами.


до новин »up Головна сторінка | Хроніка подій | Контакти | Карта порталу | Версія для друку up


Copyright © 2010–2022 – Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства (УНДІАСД)
Всі права застережені

Веб-майстер: webmaster.undiasd@arch.gov.ua