• Головна сторінка
  • Про круглий стіл 2017
  • Про конференцію
  • Про 3 круглий стіл 2019
1 2 3 4 5 6 7
Офіційний сайт

Налаштування кольорів та шрифтів

Закрити

Шрифт

Колір

Головна сторінка Хроніка подій Словник ЕК ДІФ ГЦНТІ
Корисні посилання Контакти Карта порталу Версія для друку
 
 

 
© УНДІАСД, 2010
e-mail undiasd@arch.gov.ua
вул. Солом'янська, 24,
м. Київ, 03110, Україна
Довiдка за телефоном:
(044) 275 53 82
Графік особистого прийому громадян керівництвом
 

Жестова мова

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Міністерство юстиції України

Міністерство освіти і науки України

Державна архівна служба України

БілНДІДАС

НАКККіМ

До 70-річчя від дня заснування Державний архів Рівненської області

27 травня 2010 р. відмітив 70-річчя від дня заснування Державний архів Рівненської області. Урочистості проходили у Залі камерної та органної музики Рівненської обласної філармонії. З вітальним словом до присутніх звернувся директор Державного архіву Рівненської області, заслужений працівник культури України М. І. Григорук.

Від Державного комітету архівів України з привітанням виступила заступник Голови Комітету О. В. Музичук. Працівників архіву вітали також Генеральний Консул Республіки Польща в м. Луцьку Рафал Плевінський, заступники голови Рівненської обласної державної адміністрації А. О. Лавренчук і В. І. Крока; заступник голови Рівненського міськвиконкому С. М. Власик; від імені архієпископа Рівненського і Острозького Української Православної церкви Варфоломія – секретар єпархіального управління отець Іоанн; народний депутат України П. Г. Сулковський; директори центральних та обласних державних архівів.

Від імені колективу УНДІАСД колектив архіву привітала директор Інституту І. М. Мага, яка відзначила багаторічну співпрацю архіву та інституту з підготовки архівних видань, а саме – міжархівних довідників «Архівні установи України. Т. 1» (2005), «Реєстр розсекречених архівних фондів України. Т. 2, кн. 2» (2005), «Українські архівісти XIX–XX ст.» (2007), «Зведений каталог метричних книг, що зберігаються в державних архівах України. Т. 2» (2009); «Української архівної енциклопедії» (2008) та інших видань, а також висловила впевненість, що співробітництво між установами стане ще динамічнішим, набуде нового імпульсу та плідного продовження. Мага І. М. побажала колегам нових звершень на архівній ниві, особистого добра і щастя, міцного здоров’я і добробуту.


до новин »


up Головна сторінка | Хроніка подій | Контакти | Карта порталу | Версія для друку up


Copyright © 2010–2016 – Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства (УНДІАСД)
Всі права застережені

Веб-майстер: webmaster.undiasd@arch.gov.ua