• Головна сторінка
  • Про круглий стіл 2017
  • Про конференцію
  • Про 3 круглий стіл 2019
1 2 3 4 5 6 7
Офіційний сайт

Налаштування кольорів та шрифтів

Закрити

Шрифт

Колір

Головна сторінка Хроніка подій Словник ЕК ДІФ ГЦНТІ
Корисні посилання Контакти Карта порталу Версія для друку
 
 

 
© УНДІАСД, 2010
e-mail undiasd@arch.gov.ua
вул. Солом'янська, 24,
м. Київ, 03110, Україна
Довiдка за телефоном:
(044) 275 53 82
Графік особистого прийому громадян керівництвом
 

Жестова мова

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Міністерство юстиції України

Міністерство освіти і науки України

Державна архівна служба України

БілНДІДАС

НАКККіМ

Хроніка подій: 2019 рік

| 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 |


16 квітня 2019 р.
Відбулося підписання Колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом УНДІАСД. Колективний договір зареєстровано в Упралінні праці та соціального захисту населення Солом'янської районної в м. Києві державної адміністрації.
16 квітня 2019 р.
На виконання договору про співпрацю між УНДІАСД та Кафедрою інформаційної діяльності та документознавства Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського, що було підписано 12 грудня 2018 р., УНДІАСД виступив співорганізатором Семінару з актуальних питань у сфері архівної справи та документознавства. Від УНДІАСД у заході взяли участь: директор інституту О. Я. Гаранін, завідувач відділу документознавства В. Ф. Бойко, провідний науковий співробітник відділу документознавства О. М. Загорецька, старший науковий співробітник відділу документознавства З. М. Свердлик.
Фоторепортаж »
11 квітня 2019 р.
УНДІАСД виступив співорганізатором Міжнародної науково-практичної конференції «Архівістика: теорія, методика, практика», що відбулася на базі Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін під час пленарного засідання конференції виступив із доповіддю: «Використання терміну «архівна інформація»: запрошення до дискусії».
Детальніше »
Студентській меридіан К-ПНУ » [ Дзеркало » ]
Історичний факультет К-ПНУ » [ Дзеркало » ]
Програма заходу »
Фотозвіт »
05 квітня 2019 р.
Відбулося підписання Договору про співробітництво між Українським науково-дослідним інститутом архівної справи та документознавства та Навчально-науковим Інститутом історії та соціогуманітарних дисциплін ім. О. М. Лазаревського Національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т. Г. Шевченка. Предметом договору є взаємовигідна та рівноправна співпраця за спільними напрямами роботи сторін.
Фоторепортаж »
05 квітня 2019 р.
Працівники УНДІАСД разом з працівниками Укрдержархіву та ЦДЕА України взяли участь у семінарі з підвищення кваліфікації з актуальних питань архівної справи, діловодства та історичного краєзнавства, що проходив у м. Чернігові на базі Навчально-наукового Інституту історії та соціогуманітарних дисциплін ім. О. М. Лазаревського Національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т. Г. Шевченка.
Програма заходу »
Детальніше »
Фоторепортаж »
04 квітня 2019 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін спільно з Першим заступником Голови Державної архівної служби України І. М. Кісілем взяв участь в урочистостях з нагоди 100-річчя Державного архіву Черкаської області. Під час урочистостей О. Я. Гаранін офіційно привітав черкаських колег із славетним ювілеєм та, в якості виконавчого директора Спілки архівістів України, вручив черкаським архівістам грамоти Спілки архівістів України.
Детальніше » [ Дзеркало » ]
Ще+ » [ Дзеркало » ]
04 квітня 2019 р.
УНДІАСД виступив співорганізатором ІІ Міжнародного науково-практичного семінару «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам'яті», що відбувся на базі кафедри історії та документознавства факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету. У роботі семінару взяла участь в.о. ученого секретаря УНДІАСД, завідувач аспірантури УНДІАСД, к.і.н. М. В. Бандура.
Фоторепортаж »
Додатково про захід » [ Дзеркало » ]
Програма заходу »
03 квітня 2019 р.
УНДІАСД виступив співорганізатором II Науково-практичного семінару із міжнародною участю «Організація електронного документообігу в закладах освіти та органах державної влади». У роботі семінару взяв участь директор УНДІАСД О.Я. Гаранін.
Детальніше »
Програма заходу »
29 березня 2019 р.
Відбулося чергове засідання Вченої ради УНДІАСД на якому було заслухано звіти співробітників УНДІАСД за результами виконання НДР у І-му кварталі 2019 р.; відбулося обговорення питання підготовки УНДІАСД до проходження у 2020 р. державної атестації як унікальної наукової установи; відбулося обговорення, схвалення та висунення науково-дослідної роботи УНДІАСД на участь у щорічному галузевому конкурсі науково-методичних розробок і науково-інформаційних робіт з архівознавства, документознавства, археографії.
Фоторепортаж »
28 березня 2019 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у роботі колегії Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України (ЦДАМЛМ України), присвяченій поточній діяльності ЦДАМЛМ України у першому кварталі 2019 р. та, в якості члена колегії архіву, озвучив присутнім відповідні пропозиції та рекомендації щодо питань порядку денного.
Фоторепортаж »
Порядок денний »
28 березня 2019 р.
В.о. ученого секретаря УНДІАСД М. В. Бандура взяла участь у науково-практичному семінарі «On-line реєстрація НДДКР, дисертацій та технологій. Система атестації наукових установ України», що було організовано Державною науковою установою «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації».
Програма семінару »
22 березня 2019 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у роботі Науково-видавничої ради (НВР) Державної архівної служби України та в якості співдоповідача оголосив коментарі та зауваження щодо питань порядку денного.
Фоторепортаж »
Порядок денний »
Склад НВР »
Положення про НВР »
19 березня 2019 р.
Відбулося підписання Договору між УНДІАСД та Приватним вищим навчальним закладом «Європейський університет». Предметом договору є взаємовигідна та рівноправна співпраця за спільними напрямами роботи сторін.
06 березня 2019 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у розширеному засіданні колегії Центрального державного архіву зарубіжної україніки, присвяченого обговоренню підсумків роботи ЦДАЗУ у 2018 р. та визначення пріоритетних завдань на 2019 р. та, в якості члена Науково-методичної ради архіву, озвучив присутнім власну позицію щодо питань подальшої співпраці між УНДІАСД та ЦДАЗУ.
05 березня 2019 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у офіційному відкритті нового музейно-архівного проекту «Історична Київщина – заповітна земля Кобзаря», присвяченого 205-річчю від дня народження Тараса Шевченка, який відбувся у виставковій залі Державного архіву Київської області та від імені Спілки архівістів України та науковців привітав відвідувачів та організаторів заходу.


Фоторепортаж »
05 березня 2019 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у розширеному засіданні колегії Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України, присвяченого обговоренню підсумків діяльності ЦДАМЛМ України у 2018 р. та пріоритетам на 2019 р. та, в якості члена колегії, озвучив присутнім власну позицію щодо питань порядку денного.
Фоторепортаж »
26 лютого 2019 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у роботі розширеного засідання колегії Державної архівної служби України за підсумками роботи архівних установ у 2018 р., що відбулося під головуванням Голови Укрдержархіву Т. І. Баранової.
Фоторепортаж »
Детальніше »
20 лютого 2019 р.
В. о. директора УНДІАСД Л. В. Дідух та завідувач відділу архівознавства Л. Ф. Приходько взяли участь у роботі спільного засідання Громадської та Науково-експертної рад при Укрдержархіві та презентували присутнім проекти наукових розробок УНДІАСД.
Фоторепортаж »
Порядок денний »
Склад Громадської ради »
Склад Науково-експертної ради »
Положення про Громадську раду »
20 лютого 2019 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь в засіданні Експертної комісії НАН України із залученням експертів із позаакадемічних установ з оцінювання ефективності наукової діяльності Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського за 2014-2018 рр. та оголосив для присутніх інформацію щодо історії співпраці між УНДІАСД та НБУВ, та окреслив перспективи майбутньої співпраці наукових установ.
Фоторепортаж »
Детальніше »
19 лютого 2019 р.
УНДІАСД виступив співорганізатором ІІІ-го щорічного круглого столу архівістів з міжнародною участю «Оцифрування документів Національного архівного фонду як пріоритетний напрям цифровізації національних архівів: проблеми та перспективи».

Детальніше | Програма та презентації | Резолюція
14 лютого 2019 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у роботі розширеного засідання колегії Державного архіву Київської області «Про підсумки роботи архівних установ Київської області у 2018 році та їх завдання на 2019 рік», що відбулося у приміщенні Броварьскої районної державної адміністрації (м. Бровари, вул. Гагаріна, 15).
Фоторепортаж »
13 лютого 2019 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у роботі Науково-видавничої ради (НВР) Державної архівної служби України й оголосив коментарі та зауваження щодо питань порядку денного.
Фоторепортаж »
Порядок денний »
Склад НВР »
Положення про НВР »
12 лютого 2019 р.
Завідувача відділу документознавства УНДІАСД В. Ф. Бойко прочитала студентам другого курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» кафедри документознавства та інформаційної діяльності Державного університету телекомунікацій вступну оглядову лекцію з теоретичних питань діловодства та документознавства, та ознайомила майбутніх фахівців із роботою УНДІАСД та місцем УНДІАСД в системі архівних установ України.
Фоторепортаж »
07 лютого 2019 р.
Відбулося засідання Нормативно-методичної комісії (НМК) Державної архівної служби України, на якому було розглянуто проекти документів, підготовлені УНДІАСД. Результатом роботи засідання стало схвалення, з урахуванням доопрацювання, проекту Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 81 «Культура і мистецтво». Розділ «Діяльність архівів» (Видання друге, доопрацьоване) та проекту методичних рекомендацій «Цифровий фонд користування документами Національного архівного фонду: створення, зберігання, облік та доступ до нього».
Фоторепортаж »
Склад НМК »
Зміни у складі НМК »
Положення про НМК »
05 лютого 2019 р.
З метою поглиблення співпраці між Українським науково-дослідним інститутом архівної справи та документознавства та Державним вищим навчальним закладом «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», УНДІАСД виступив співорганізатором IІ-ї Міжнародної дистанційної науково-методичної конференції «Передові технології реалізації освітніх ініціатив». У заході взяли участь 14 наукових співробітників УНДІАСД.
Програма конференції »
01 лютого 2019 р.
Співробітники УНДІАСД взяли участь у Дні відкритих дверей архівістів під назвою «Архіви вищій школі», що відбувся в Центральному державному архіві зарубіжної україніки.
Фоторепортаж »
Детальніше »
01 лютого 2019 р.
З метою поглиблення співпраці між Українським науково-дослідним інститутом архівної справи та документознавства та Державним вищим навчальним закладом «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», у спеціалізованій вченій раді К.27.053.02 відбувся успішний захист кандидатської дисертації здобувачки наукового ступеня в УНДІАСД О. П. Гінзбург на тему «Документи фонду ЦК Компартії України ЦДАГО України як джерело вивчення становлення та розвитку демократичної опозиції в УРСР у роки перебудови», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук за спеціальністю 07.00.06 – історіографія, джерелознавство та спеціальні історичні дисципліни.


Фоторепортаж »
30 січня 2019 р.
Відбулося підписання Угоди про співробітництво між Національною бібліотекою України імені В. І. Вернадського (далі - НБУВ) та Українським науково-дослідним інститутом архівної справи та документознавства (далі - УНДІАСД). Предметом Угоди є взаємовигідна співпраця з використанням потенціалу НБУВ та УНДІАСД в інтересах розвитку науки й освіти з урахуванням досягнень провідних вітчизняних і зарубіжних наукових шкіл.
Фоторепортаж »
Детальніше »
Дзеркало »
23 січня 2019 р.
Співробітники УНДІАСД взяли участь у відкритті мис­тець­ко­го проекту архівістів «Жі­но­чий вимір: Марія При­ма­чен­ко».
Прес-реліз »
Фоторепортаж »
Детальніше »


up Головна сторінка | Хроніка подій | Контакти | Карта порталу | Версія для друку up


Copyright © 2010–2016 – Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства (УНДІАСД)
Всі права застережені

Веб-майстер: webmaster.undiasd@arch.gov.ua