Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства (УНДІАСД)

Головна сторінка

 
 

 
© УНДІАСД, 2024
e-mail [email protected]
вул. Лук'янівська, 77,
м. Київ, 04085, Україна
Довiдка за телефоном:
(044) 425 77 40
Графік особистого прийому громадян керівництвом
 

Хроніка подій: 2019 рік

| 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 |


29 грудня 2019 р.
Опубліковано мотиваційний ролік-звіт про життя УНДІАСД у 2019 році.
Дивитися на YouTube »
28 грудня 2019 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін, в якості виконавчого директора Спілки архівістів України, взяв участь в урочистостях Центрального державного електронного архіву України, організованих з нагоди професійного свята - Дня працівників архівних установ України та Нового року, та вручив співробітникам ЦДЕА України Почесні грамоти Спілки архівістів України.
Фоторепортаж »
27 грудня 2019 р.
Відбулося святкове засідання Вченої ради УНДІАСД, під час якого, за підсумками роботи за 2019 рік, співробітникам інституту були вручені подяки та грамоти Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації, Державної архівної служби України, Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства, Спілки архівістів України, Професійної спілки працівників державних установ України.
Порядок денний »
Фоторепортаж »
Відзнаки співробітників »
24 грудня 2019 р.
Співробітники УНДІАСД взяли участь в урочистих зборах з нагоди професійного свята – Дня працівників архівних установ України, що відбулися у конференц-залі Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України.
Детальніше »
Фоторепортаж »
16 грудня 2019 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін у складі делегації українських архівістів взяв участь у парламентських слуханнях на тему: «Побудова ефективної системи охорони інтелектуальної власності в Україні».
Детальніше »
Фоторепортаж »
Інформаційні матеріали »
12-13 грудня 2019 р.
З метою реалізації пілотного проєкту по створенню при УНДІАСД Центру галузевого консалтингу та підвищення кваліфікації, силами наукових співробітників УНДІАСД: В. Ф. Бойко, О. Я. Гараніна, О. М. Загорецької, З. М. Свердлик та директора Центрального державного електронного архіву України Ю. С. Ковтанюка проведено курси підвищення кваліфікації для співробітників апарату Верховного Суду за програмою «Основи організації діловодства та архівної справи в юридичних особах: сучасна практика». Захід відбувся в приміщенні Верховного Суду (вул. П. Орлика, 8, м. Київ).
Фоторепортаж »
Відеофрагменти »
12 грудня 2019 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у роботі Науково-видавничої ради (НВР) Державної архівної служби України та оголосив коментарі та зауваження щодо питань порядку денного. Зокрема, з приводу організації конкурсу імені Василя Веретенникова у галузі архівознавства, археографії і документознавства у 2019 р.
Фоторепортаж »
Порядок денний »
Склад НВР »
Положення про НВР »
06 грудня 2019 р.
Відбулося чергове засідання Вченої ради УНДІАСД, під час якого було схвалено звіти з НДР, винесені до обговорення, згідно порядку денного.
Порядок денний »
Фоторепортаж »
05-06 грудня 2019 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь в урочистостях з нагоди 50-літнього ювілею від дня створення Центрального державного науково-технічного архіву України (ЦДНТА України) та від імені УНДІАСД та Спілки архівістів України привітав харківських коллег із ювілеєм; та вручив співробітникам ЦДНТА України подяки УНДІАСД та грамоти САУ.
Детальніше »
Фотозвіт »
Подяки від УНДІАСД »
Грамоти САУ »
02 грудня 2019 р.
У видавництві «Арій» вийшла друком книга «Парадокси Вінстона Черчилля». Співавтором видання стала к.і.н., старший науковий співробітник УНДІАСД Н. В. Залєток. У книзі у науково-популярній формі викладено основні віхи життя та діяльності сера Вінстона Черчилля.
Зміст »
Передмова »
Детальніше »
29 листопада 2019 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у роботі колегії Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України (ЦДАМЛМ України), присвяченій поточній діяльності ЦДАМЛМ України у 2019 р. та, в якості члена колегії, озвучив присутнім відповідні пропозиції та рекомендації щодо питань порядку денного.
Порядок денний »
Фоторепортаж »
29 листопада 2019 р.
Співробітники УНДІАСД взяли участь у роботі Нормативно-методичної комісії Державної архівної служби України, на якому були розглянуті проекти методичних документів підготовлених УНДІАСД відповідно до Тематичного плану науково-дослідних робіт, що виконувалися Інститутом за рахунок державного бюджету у 2019 р.
Детальніше »
Фоторепортаж »
28 листопада 2019 р.
Співробітники УНДІАСД взяли участь у ХХ Джерелознавчих читаннях «Архівознавство в контексті історичної памяті та цифровізації суспільства», присвячених 75-річчю від дня заснування Кафедри архівознавства та спеціальних галузей історичної науки Київського національного університета ім. Тараса Шевченка.
Програма пленарного засідання »
Подяка від УНДІАС »
Фоторепортаж »
26 листопада 2019 р.
Старший науковий співробітник відділу науково-інформаційної та редакційно-видавничої діяльності УНДІАСД А. О. Стаднік взяла участь у навчанні з питань кадрового діловодства, організованому ТОВ «Київська бухгалтерська служба» та отримала відповідний сертифікат про підвищення кваліфікації.
21 листопада 2019 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у у роботі науково-методичної ради Центрального державного електронного архіву України.
Порядок денний »
20 листопада 2019 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін, з метою реалізації заходів по створенню при УНДІАСД Центру галузевого консалтингу та підвищення кваліфікації, взяв участь у щорічному семінарі для установ та організацій, що передають документи на постійне зберігання до Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України, на якому обговорювалися питання забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду.
Фоторепортаж »
12 листопада 2019 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у засіданні Технічного комітету стандартизації ТК-144 «Інформація і документація» та в якості голови підкомітету ПК-3 «Архівна справа» виступив з приводу результатів діяльності підкомітету.
Порядок денний »
Фоторепортаж »
11 листопада 2019 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у роботі експертно-перевірної комісії (ЕПК) Центрального державного електронного архіву України та, в якості члена ЕПК архіву, озвучив пропозиції та рекомендації щодо питань порядку денного.
Порядок денний »
07 листопада 2019 р.
Відбулося чергове засідання Вченої ради УНДІАСД.
Порядок денний »
Детальніше »
Фоторепортаж »
06 листопада 2019 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін та начальник відділу взаємодії з Державною архівною службою України Департаменту взаємодії з органами державної влади Міністерства юстиції України В. Л. Рудь взяли участь у розширеному засіданні Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій на тему: «Про стан реалізації Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність».
Фоторепортаж »
05 листопада 2019 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у роботі Науково-видавничої ради (НВР) Державної архівної служби України та оголосив коментарі та зауваження щодо питань порядку денного. Зокрема, щодо проєкту путівника «Державний архів Житомирської області. Том 2» та проєкту Збірника документів «Лемки на Луганщині 1944–1946 рр.»
Фоторепортаж »
Порядок денний »
Склад НВР »
Положення про НВР »
05 листопада 2019 р.
У рамках виконання УНДІАСД НДР «Вивчення та науковий аналіз технологічних процесів, норм організації праці у державних архівних установах з метою визначення раціональних прийомів виконання робіт з технологічно регламентованим змістом та обсягами» відбулася робоча нарада, в якій взяли участь керівники та відповідальні працівники архівних установ.
Детальніше »
Фоторепортаж »
09 жовтня 2019 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у роботі Нормативно-методичної комісії Державної архівної служби України.
Детальніше »
01-03 жовтня 2019 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін та завідувач сектора науково-технічної інформації відділу науково-інформаційної та редакційно-видавничої діяльності УНДІАСД Р. В. Романовський взяли участь у навчанні та перевірці знань з питань пожежної безпеки при «Учбово-методичному центрі «Новатор» та отримали відповідні посвідчення.
Фоторепортаж »
Протокол засідання комісії з перевірки знань з пожежної безпеки »
27 вересня 2019 р.
Відбулося чергове засідання Вченої ради УНДІАСД.
Порядок денний »
Фоторепортаж »
Свідоцтва »
Дипломи »
Детальніше »
25 вересня 2019 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін, в якості виконавчого директора Спілки архівістів України, взяв участь у роботі круглого столу архівістів: «Стан, проблеми та перспективи охорони культурної спадщини в архівній галузі України».
Афіша »
Детальніше »
Фоторепортаж »
16 вересня 2019 р.
За участі співробітників УНДІАСД відбулася робоча нарада з питання підготовки до впровадження нової редакції ДСТУ-4163:20__.
Детальніше »
06 вересня 2019 р.
Співробітники УНДІАСД взяли участь в урочистій презентації нового надходження мистецьких творів та архівних документів від українського художника Адольфа Ошерова (Німеччина) до Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України.
Афіша »
Детальніше »
Фоторепортаж »
29 серпня 2019 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у засіданні колегії Державної архівної служби України.
Детальніше »
Фоторепортаж »
27 серпня 2019 р.
Укладено договір між Українським науково-дослідним інститутом архівної справи та документознавства та Державною науково-технічною бібліотекою України про надання УНДІАСД доступу до електронних наукових баз даних Web of Science та Scopus.
12-14 серпня 2019 р.
В. о. заступника директора УНДІАСД Л. В. Дідух та в.о. вченого секретаря УНДІАСД М. В. Бандура взяли участь у навчанні та перевірці знань з питань охорони праці при «Учбово-методичному центрі «Новатор» та отримали відповідні посвідчення.
Фоторепортаж »
Витяг з протоколу засідання комісії з перевірки знань з охорони праці »
20-21 червня 2019 р.
Співробітники УНДІАСД взяли участь у роботі Міжнародного круглого столу «Проблеми інформатизації архівної справи: цифровізація як засіб забезпечення потреб інформаційного суспільства (до 50 річчя ЦДНТА України)».
Програма »
Детальніше »
Фоторепортаж »
20 червня 2019 р.
Підготовлені УНДІАСД методичні рекомендації «Цифровий фонд користування документами Національного архівного фонду: створення, зберігання, облік та доступ до нього» здобули перше місце на Конкурсі науково-методичних розробок і науково-інформаційних робіт з архівознавства, документознавства, археографії у 2019 р. Вітаємо переможців!
13-14 червня 2019 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у роботі польсько-української науково-практичної конференції «Польські та українські архіви в умовах викликів сучасного світу – подібність та специфіка», організаторами якої є державні архівні служби Польщі та України.
Детальніше »
Програма заходу »
Фоторепортаж »
11 червня 2019 р.
Співробітники УНДІАСД (В. о. заступника директора–завідувачка відділу технологічного забезпечення архівної справи УНДІАСД Л. В. Дідух; старша наукова співробітниця відділу архівознавства УНДІАСД проф. В. В. Бездрабко та старша наукова співробітниця відділу технологічного забезпечення архівної справи УНДІАСД О. Г. Гула взяли участь у роботі круглого столу «Архіви у ХХІ столітті: актуальні питання архівного менеджменту», що проходив у рамках Міжнародного тижня архівів у читальному залі ЦДАГО України (м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 8).
Детальніше »
Програма заходу »
Фоторепортаж »
29 травня 2019 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у роботі Науково-видавничої ради (НВР) Державної архівної служби України та в якості співдоповідача оголосив коментарі та зауваження щодо питань порядку денного.
Фоторепортаж »
Порядок денний »
Склад НВР »
Положення про НВР »
27-28 травня 2019 р.
Співробітники УНДІАСД заочно взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції «Архіви, бібліотеки і музеї як інститути соціальної пам'яті людства», що відбулася у м. Мінськ (Республіка Білорусь).
Програма »
17 травня 2019 р.
За сприянням УНДІАСД та Спілки архівістів України Київським національним університетом культури і мистецтв видано збірник наукових праць, що містить матеріали Одинадцятого міжнародного науково-теоретичного семінару «Термінологія документознавства та суміжних галузей знань» (Київ, 2019).
Детальніше »
16-18 травня 2019 р.
Молоді науковці та аспіранти УНДІАСД взяли участь у роботі ХІІІ міжнародної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Дні науки - 2019» (Секція «Історія»), що відбулася на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Програма секції »
16-18 травня 2019 р.
УНДІАСД виступив співорганізатором Другої міжнародної наукової конференції «Інформація, комунікація та управління знаннями в глобалізованому світі», що відбулася на базі Київського національного університету культури і мистецтв. Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін під час пленарного засідання конференції акцентував увагу присутніх на 25-літті із заснування УНДІАСД та торкнувся актуальних питань та викликів, що стоять перед сучасними архівістами.
Програма заходу »
Фоторепортаж »
14 травня 2019 р.
Відбулося підписання Договору про співробітництво між Державним університетом телекомунікацій та Українським науково-дослідним інститутом архівної справи та документознавства. Предметом договору є взаємовигідна та рівноправна співпраця за спільними напрямами роботи сторін.
18 квітня 2019 р.
Відбулося засідання Нормативно-методичної комісії (НМК) Державної архівної служби України, на якому було розглянуто проекти документів, підготовлені УНДІАСД. Результатом роботи засідання стало схвалення проекту Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 81 «Культура і мистецтво». Розділ «Діяльність архівів» (Видання друге, доопрацьоване) та проекту Стратегічної програми розвитку архівної справи України на середньострокову перспективу (2019 – 2023 рр.).
Фоторепортаж »
16 квітня 2019 р.
Відбулося підписання Колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом УНДІАСД. Колективний договір зареєстровано в Упралінні праці та соціального захисту населення Солом'янської районної в м. Києві державної адміністрації.
16 квітня 2019 р.
На виконання договору про співпрацю між УНДІАСД та Кафедрою інформаційної діяльності та документознавства Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського, що було підписано 12 грудня 2018 р., УНДІАСД виступив співорганізатором Семінару з актуальних питань у сфері архівної справи та документознавства. Від УНДІАСД у заході взяли участь: директор інституту О. Я. Гаранін, завідувач відділу документознавства В. Ф. Бойко, провідний науковий співробітник відділу документознавства О. М. Загорецька, старший науковий співробітник відділу документознавства З. М. Свердлик.
Фоторепортаж »
11 квітня 2019 р.
УНДІАСД виступив співорганізатором Міжнародної науково-практичної конференції «Архівістика: теорія, методика, практика», що відбулася на базі Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін під час пленарного засідання конференції виступив із доповіддю: «Використання терміну «архівна інформація»: запрошення до дискусії».
Детальніше »
Студентській меридіан К-ПНУ » [ Дзеркало » ]
Історичний факультет К-ПНУ » [ Дзеркало » ]
Програма заходу »
Фотозвіт »
05 квітня 2019 р.
Відбулося підписання Договору про співробітництво між Українським науково-дослідним інститутом архівної справи та документознавства та Навчально-науковим Інститутом історії та соціогуманітарних дисциплін ім. О. М. Лазаревського Національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т. Г. Шевченка. Предметом договору є взаємовигідна та рівноправна співпраця за спільними напрямами роботи сторін.
Фоторепортаж »
05 квітня 2019 р.
Працівники УНДІАСД разом з працівниками Укрдержархіву та ЦДЕА України взяли участь у семінарі з підвищення кваліфікації з актуальних питань архівної справи, діловодства та історичного краєзнавства, що проходив у м. Чернігові на базі Навчально-наукового Інституту історії та соціогуманітарних дисциплін ім. О. М. Лазаревського Національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т. Г. Шевченка.
Програма заходу »
Детальніше »
Фоторепортаж »
04 квітня 2019 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін спільно з Першим заступником Голови Державної архівної служби України І. М. Кісілем взяв участь в урочистостях з нагоди 100-річчя Державного архіву Черкаської області. Під час урочистостей О. Я. Гаранін офіційно привітав черкаських колег із славетним ювілеєм та, в якості виконавчого директора Спілки архівістів України, вручив черкаським архівістам грамоти Спілки архівістів України.
Детальніше » [ Дзеркало » ]
Ще+ » [ Дзеркало » ]
04 квітня 2019 р.
УНДІАСД виступив співорганізатором ІІ Міжнародного науково-практичного семінару «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам'яті», що відбувся на базі кафедри історії та документознавства факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету. У роботі семінару взяла участь в.о. ученого секретаря УНДІАСД, завідувач аспірантури УНДІАСД, к.і.н. М. В. Бандура.
Фоторепортаж »
Додатково про захід » [ Дзеркало » ]
Програма заходу »
03 квітня 2019 р.
УНДІАСД виступив співорганізатором II Науково-практичного семінару із міжнародною участю «Організація електронного документообігу в закладах освіти та органах державної влади». У роботі семінару взяв участь директор УНДІАСД О.Я. Гаранін.
Детальніше »
Програма заходу »
29 березня 2019 р.
Відбулося чергове засідання Вченої ради УНДІАСД на якому було заслухано звіти співробітників УНДІАСД за результами виконання НДР у І-му кварталі 2019 р.; відбулося обговорення питання підготовки УНДІАСД до проходження у 2020 р. державної атестації як унікальної наукової установи; відбулося обговорення, схвалення та висунення науково-дослідної роботи УНДІАСД на участь у щорічному галузевому конкурсі науково-методичних розробок і науково-інформаційних робіт з архівознавства, документознавства, археографії.
Фоторепортаж »
28 березня 2019 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у роботі колегії Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України (ЦДАМЛМ України), присвяченій поточній діяльності ЦДАМЛМ України у першому кварталі 2019 р. та, в якості члена колегії архіву, озвучив присутнім відповідні пропозиції та рекомендації щодо питань порядку денного.
Фоторепортаж »
Порядок денний »
28 березня 2019 р.
В.о. ученого секретаря УНДІАСД М. В. Бандура взяла участь у науково-практичному семінарі «On-line реєстрація НДДКР, дисертацій та технологій. Система атестації наукових установ України», що було організовано Державною науковою установою «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації».
Програма семінару »
22 березня 2019 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у роботі Науково-видавничої ради (НВР) Державної архівної служби України та в якості співдоповідача оголосив коментарі та зауваження щодо питань порядку денного.
Фоторепортаж »
Порядок денний »
Склад НВР »
Положення про НВР »
19 березня 2019 р.
Відбулося підписання Договору між УНДІАСД та Приватним вищим навчальним закладом «Європейський університет». Предметом договору є взаємовигідна та рівноправна співпраця за спільними напрямами роботи сторін.
06 березня 2019 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у розширеному засіданні колегії Центрального державного архіву зарубіжної україніки, присвяченого обговоренню підсумків роботи ЦДАЗУ у 2018 р. та визначення пріоритетних завдань на 2019 р. та, в якості члена Науково-методичної ради архіву, озвучив присутнім власну позицію щодо питань подальшої співпраці між УНДІАСД та ЦДАЗУ.
05 березня 2019 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у офіційному відкритті нового музейно-архівного проекту «Історична Київщина – заповітна земля Кобзаря», присвяченого 205-річчю від дня народження Тараса Шевченка, який відбувся у виставковій залі Державного архіву Київської області та від імені Спілки архівістів України та науковців привітав відвідувачів та організаторів заходу.


Фоторепортаж »
05 березня 2019 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у розширеному засіданні колегії Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України, присвяченого обговоренню підсумків діяльності ЦДАМЛМ України у 2018 р. та пріоритетам на 2019 р. та, в якості члена колегії, озвучив присутнім власну позицію щодо питань порядку денного.
Фоторепортаж »
26 лютого 2019 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у роботі розширеного засідання колегії Державної архівної служби України за підсумками роботи архівних установ у 2018 р., що відбулося під головуванням Голови Укрдержархіву Т. І. Баранової.
Фоторепортаж »
Детальніше »
20 лютого 2019 р.
В. о. директора УНДІАСД Л. В. Дідух та завідувач відділу архівознавства Л. Ф. Приходько взяли участь у роботі спільного засідання Громадської та Науково-експертної рад при Укрдержархіві та презентували присутнім проекти наукових розробок УНДІАСД.
Фоторепортаж »
Порядок денний »
Склад Громадської ради »
Склад Науково-експертної ради »
Положення про Громадську раду »
20 лютого 2019 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь в засіданні Експертної комісії НАН України із залученням експертів із позаакадемічних установ з оцінювання ефективності наукової діяльності Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського за 2014-2018 рр. та оголосив для присутніх інформацію щодо історії співпраці між УНДІАСД та НБУВ, та окреслив перспективи майбутньої співпраці наукових установ.
Фоторепортаж »
Детальніше »
19 лютого 2019 р.
УНДІАСД виступив співорганізатором ІІІ-го щорічного круглого столу архівістів з міжнародною участю «Оцифрування документів Національного архівного фонду як пріоритетний напрям цифровізації національних архівів: проблеми та перспективи».

Детальніше | Програма та презентації | Резолюція
14 лютого 2019 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у роботі розширеного засідання колегії Державного архіву Київської області «Про підсумки роботи архівних установ Київської області у 2018 році та їх завдання на 2019 рік», що відбулося у приміщенні Броварьскої районної державної адміністрації (м. Бровари, вул. Гагаріна, 15).
Фоторепортаж »
13 лютого 2019 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у роботі Науково-видавничої ради (НВР) Державної архівної служби України й оголосив коментарі та зауваження щодо питань порядку денного.
Фоторепортаж »
Порядок денний »
Склад НВР »
Положення про НВР »
12 лютого 2019 р.
Завідувача відділу документознавства УНДІАСД В. Ф. Бойко прочитала студентам другого курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» кафедри документознавства та інформаційної діяльності Державного університету телекомунікацій вступну оглядову лекцію з теоретичних питань діловодства та документознавства, та ознайомила майбутніх фахівців із роботою УНДІАСД та місцем УНДІАСД в системі архівних установ України.
Фоторепортаж »
07 лютого 2019 р.
Відбулося засідання Нормативно-методичної комісії (НМК) Державної архівної служби України, на якому було розглянуто проекти документів, підготовлені УНДІАСД. Результатом роботи засідання стало схвалення, з урахуванням доопрацювання, проекту Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 81 «Культура і мистецтво». Розділ «Діяльність архівів» (Видання друге, доопрацьоване) та проекту методичних рекомендацій «Цифровий фонд користування документами Національного архівного фонду: створення, зберігання, облік та доступ до нього».
Фоторепортаж »
Склад НМК »
Зміни у складі НМК »
Положення про НМК »
05 лютого 2019 р.
З метою поглиблення співпраці між Українським науково-дослідним інститутом архівної справи та документознавства та Державним вищим навчальним закладом «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», УНДІАСД виступив співорганізатором IІ-ї Міжнародної дистанційної науково-методичної конференції «Передові технології реалізації освітніх ініціатив». У заході взяли участь 14 наукових співробітників УНДІАСД.
Програма конференції »
01 лютого 2019 р.
Співробітники УНДІАСД взяли участь у Дні відкритих дверей архівістів під назвою «Архіви вищій школі», що відбувся в Центральному державному архіві зарубіжної україніки.
Фоторепортаж »
Детальніше »
01 лютого 2019 р.
З метою поглиблення співпраці між Українським науково-дослідним інститутом архівної справи та документознавства та Державним вищим навчальним закладом «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», у спеціалізованій вченій раді К.27.053.02 відбувся успішний захист кандидатської дисертації здобувачки наукового ступеня в УНДІАСД О. П. Гінзбург на тему «Документи фонду ЦК Компартії України ЦДАГО України як джерело вивчення становлення та розвитку демократичної опозиції в УРСР у роки перебудови», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук за спеціальністю 07.00.06 – історіографія, джерелознавство та спеціальні історичні дисципліни.


Фоторепортаж »
30 січня 2019 р.
Відбулося підписання Угоди про співробітництво між Національною бібліотекою України імені В. І. Вернадського (далі - НБУВ) та Українським науково-дослідним інститутом архівної справи та документознавства (далі - УНДІАСД). Предметом Угоди є взаємовигідна співпраця з використанням потенціалу НБУВ та УНДІАСД в інтересах розвитку науки й освіти з урахуванням досягнень провідних вітчизняних і зарубіжних наукових шкіл.
Фоторепортаж »
Детальніше »
Дзеркало »
23 січня 2019 р.
Співробітники УНДІАСД взяли участь у відкритті мис­тець­ко­го проекту архівістів «Жі­но­чий вимір: Марія При­ма­чен­ко».
Прес-реліз »
Фоторепортаж »
Детальніше »


Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Міністерство юстиції України
Міністерство освіти і науки України Державна архівна служба України 1545 – Урядова «Гаряча лінія» Безоплатна правова допомога


Copyright © 2010–2024 – Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства (УНДІАСД)
Всі права застережені

Веб-майстер: [email protected]