Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства (УНДІАСД)

Головна сторінка

 
 

 
© УНДІАСД, 2023
e-mail [email protected]
вул. Лук'янівська, 77,
м. Київ, 04107, Україна
Довiдка за телефоном:
(044) 425 77 40
Графік особистого прийому громадян керівництвом
 

Про день відкритих дверей у ЦДАЗУ під назвою «Архіви вищій школі»

01 лютого 2019 р.

У ЦДАЗУ відбувся день відкритих дверей під назвою «Архіви вищій школі», у якому взяли участь завідувач кафедри документознавства та інформаційно-аналітичної діяльності столичного ПВНЗ «Європейський університет», доктор філософії в галузі ділового адміністрування Юрій Палеха та доцент цієї ж кафедри, кандидат історичних наук Наталія Московченко, а також асистент кафедри архівознавства та спеціальних галузей історичної науки Київського національного університету імені Тараса Шевченка Наталія Коломієць.

Під час заходу обговорювалися форми співпраці науковців із архівом у галузі документознавства і документології, архіво- і фондознавства, що завершилося підписанням договору про співробітництво між архівом та ПВНЗ «Європейський університет», передаванням ЦДАЗУ навчальних посібників: «Документальне фондознавсто: архівні фонди», «Бібліотечне фондознавство» та монографії «Професор Марко Варшавчик» (із серії «Історики Київського університету: історіографія персоналій»).

На зустріч до ЦДАЗУ завітали представники центральних держаних архівних установ України: ЦДЕА України, ЦДКФФА ім. Г. С. Пшеничного, УНДІАСД та студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка і «Європейського університету».

Усі бажаючі мали змогу прослухати тематичну екскурсію «Ми не розлучались з тобою, Україно!» та переглянути відеофільм, створений на основі документальних презентацій ЦДАЗУ.

Матеріал взято із Фейсбук-сторінки Центрального державного архіву зарубіжної україніки.


ФОТОРЕПОРТАЖдо новин »


Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Міністерство юстиції України
Міністерство освіти і науки України Державна архівна служба України 1545 – Урядова «Гаряча лінія» Безоплатна правова допомога


Copyright © 2010–2023 – Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства (УНДІАСД)
Всі права застережені

Веб-майстер: [email protected]