• Головна сторінка
  • Про круглий стіл 2017
  • Про конференцію
  • Про 3 круглий стіл 2019
1 2 3 4 5 6 7
Офіційний сайт

Налаштування кольорів та шрифтів

Закрити

Шрифт

Колір

Головна сторінка Хроніка подій Словник ЕК ДІФ ГЦНТІ
Корисні посилання Контакти Карта порталу Версія для друку
 
 

 
© УНДІАСД, 2010
e-mail undiasd@arch.gov.ua
вул. Солом'янська, 24,
м. Київ, 03110, Україна
Довiдка за телефоном:
(044) 275 53 82
Графік особистого прийому громадян керівництвом
 

Жестова мова

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Міністерство юстиції України

Міністерство освіти і науки України

Державна архівна служба України

БілНДІДАС

НАКККіМ

День електронного урядування – 2010

28 квітня 2010 р. у Національній академії державного управління при Президентові України проведено День електронного урядування – 2010, у рамках якого відбулася науково-практична конференція «Впровадження електронного урядування як необхідна умова реформування державного управління», присвячена Всесвітньому дню телекомунікацій та інформаційного суспільства. У роботі конференції взяли участь: від Держкомархіву України – Музичук О. В., Сельченкова С. В., Забенько Ю. І., Гриневич В. В.; від Інституту – Мага І. М., Ковтанюк Ю. С.; від Центрального державного електронного архіву України – Лавренюк А. Г., Ус О. М., Кручініна Т. Г.

Крім пленарного засідання, відбулися засідання 6-ти робочих груп за наступною тематикою: «Електронне урядування на центральному рівні», «Електронне урядування на регіональному та місцевому рівні», «Галузеве електронне урядування», «Електронна освіта», «Захист інформації в умовах електронного урядування», «Електронний парламент і електронна демократія».

Серед матеріалів з тематики конференції учасникам було запропоновано видання «Стан та проблеми впровадження електронного урядування в центральних і місцевих органах виконавчої влади України / Інформаційно-аналітичні матеріали до «Дня електронного урядування – 2010», підготовлене Національною академією державного управління при Президентові України, Управлінням стратегії розвитку інформаційних ресурсів та технологій, Секретаріатом Кабінету Міністрів України за підтримки Головного управління державної служби України, в якому вміщено інформацію про підготовку УНДІАСД Галузевого стандарту «Метадані архівного електронного документа. Описування структури та змісту даних» та опрацювання ряду методичних рекомендацій щодо правил конвертування електронних документів для постійного зберігання в архіві, порядку приймання-передавання електронних документів до держархівів (С. 38).

Учасники конференції ознайомилися з виставкою технологій електронного урядування.


до новин »


up Головна сторінка | Хроніка подій | Контакти | Карта порталу | Версія для друку up


Copyright © 2010–2016 – Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства (УНДІАСД)
Всі права застережені

Веб-майстер: webmaster.undiasd@arch.gov.ua