День електронного урядування – 2010

28 квітня 2010 р. у Національній академії державного управління при Президентові України проведено День електронного урядування – 2010, у рамках якого відбулася науково-практична конференція «Впровадження електронного урядування як необхідна умова реформування державного управління», присвячена Всесвітньому дню телекомунікацій та інформаційного суспільства. У роботі конференції взяли участь: від Держкомархіву України – Музичук О. В., Сельченкова С. В., Забенько Ю. І., Гриневич В. В.; від Інституту – Мага І. М., Ковтанюк Ю. С.; від Центрального державного електронного архіву України – Лавренюк А. Г., Ус О. М., Кручініна Т. Г.

Крім пленарного засідання, відбулися засідання 6-ти робочих груп за наступною тематикою: «Електронне урядування на центральному рівні», «Електронне урядування на регіональному та місцевому рівні», «Галузеве електронне урядування», «Електронна освіта», «Захист інформації в умовах електронного урядування», «Електронний парламент і електронна демократія».

Серед матеріалів з тематики конференції учасникам було запропоновано видання «Стан та проблеми впровадження електронного урядування в центральних і місцевих органах виконавчої влади України / Інформаційно-аналітичні матеріали до «Дня електронного урядування – 2010», підготовлене Національною академією державного управління при Президентові України, Управлінням стратегії розвитку інформаційних ресурсів та технологій, Секретаріатом Кабінету Міністрів України за підтримки Головного управління державної служби України, в якому вміщено інформацію про підготовку УНДІАСД Галузевого стандарту «Метадані архівного електронного документа. Описування структури та змісту даних» та опрацювання ряду методичних рекомендацій щодо правил конвертування електронних документів для постійного зберігання в архіві, порядку приймання-передавання електронних документів до держархівів (С. 38).

Учасники конференції ознайомилися з виставкою технологій електронного урядування.


до новин »