Презентація довідника «Архівна україніка в Канаді»

19 квітня 2010 року Посольство Канади в Україні, Державний комітет архівів України, Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства у приміщенні Посольства Канади в Україні провели презентацію довідника «Архівна україніка в Канаді». Комплексний довідник про документи української культурної спадщини та пов’язані з історією України і українців документи іноземного походження (архівну україніку), що відклалися у архівах, архівах-музеях та бібліотеках Канади (державних, громадських, приватних), вийшов уперше і є результатом ефективної співпраці канадських та українських науковців, зокрема, Канадського інституту українських студій та Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства Державного комітету архівів України.

З вітальним словом та промовою до присутніх звернувся Посол Канади в Україні Й. В. Ж. Даніель Карон.

Перший заступник Голови Державного комітету архівів України І. Б. Матяш (керівник проекту) представила довідник, розповіла про роботу Інституту з його укладання, висловила подяку співробітникам Інституту, силами яких підготовлено це видання, а також канадським колегам за сприяння у підготовці довідника та консультації.

Виступили також директор Інституту І. М. Мага, перший проректор Дипломатичної академії при МЗС України В. Г. Ціватий, в. о. зав. кафедри історії та культурології Гуманітарного інституту Національного авіаційного університету І. І. Тюрменко, директор Центрального державного архіву зарубіжної україніки В. Г. Берковський.

Увазі гостей було запропоновано однойменну документально-книжкову виставку.


до новин »