Про польсько-українську науково-практичну конференцію

«Польські та українські архіви в умовах викликів сучасного світу – подібність та специфіка»

13-14 червня 2019 р.

Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін у складі української делегації на чолі з Головою Державної архівної служби України Т. І. Барановою взяв участь у роботі спільної польсько-української науково-практичної конференції «Польські та українські архіви в умовах викликів сучасного світу – подібність та специфіка», організаторами якої виступили державні архівні служби Польщі та України та виголосив доповідь «Внесок Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства в цифровізацію архівної справи України».

Конференцію урочисто відкрив Головний директор Державних архівів Польщі, доктор філософії (dr) Павел Пєтшик (Paweł Pietrzyk), який наголосив на стратегічному партнерстві та тісних відносинах між польськими та українськими архівами. У церемонії відкриття заходу взяв участь Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Польща А. Б. Дещиця, який звернувся до присутніх зі словами привітання та наголосив на ролі міжнародного архівного співробітництва та відкритості в обміні знаннями.

У роботі конференції взяли участь представники центральних адміністративних органів Польщі та польських державних архівів, а також науково-культурних установ, що співпрацюють з Генеральною дирекцією Державних архівів Польщі. Захід зібрав близько 100 учасників.

Під час конференції обговорювалися питання: розширення доступу до архівних документів; архіви та послуги для громадян, у т. ч. електронні; роль архівів у побудові інформаційного суспільства та електронному адмініструванні; прийом та забезпечення архівами довгострокового зберігання електронних документів.

Робоча програма конференції передбачала відвідання учасниками наукового форуму Національного польського кіноархіву - Інституту аудіовізуальних матеріалів.


Програма заходу | Фоторепортаж

до новин »