Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства (УНДІАСД)

Головна сторінка

 
 

 
© УНДІАСД, 2023
e-mail [email protected]
вул. Лук'янівська, 77,
м. Київ, 04107, Україна
Довiдка за телефоном:
(044) 425 77 40
Графік особистого прийому громадян керівництвом
 

Про результати Конкурсі науково-методичних розробок і науково-інформаційних робіт з архівознавства, документознавства, археографії у 2019 р.


20 червня 2019 р.

Під час засідання Нормативно-методичної комісії Укрдержархіву відбувся завершальний етап Конкурсу науково-методичних розробок і науково-інформаційних робіт з архівознавства, документознавства, археографії у 2019 р.

За результатами обговорення, шляхом голосування, було визначено переможців Конкурсу та вирішено відзначити дипломом І ступеня співробітників УНДІАСД, зокрема: в. о. заступника директора УНДІАСД - завідувача відділу технологічного забезпечення архівної справи, кандидата історичних наук Л. В. Дідух; старшого наукового співробітника відділу архівознавства, кандидата історичних наук Н. В. Залєток; наукового співробітника відділу документознавства Т. М. Ковтанюк за підготовку методичних рекомендацій «Цифровий фонд користування документами Національного архівного фонду: створення, зберігання, облік та доступ до нього».


Положення про конкурс | Наказ Укрдержархіву від 11.01.2019 № 6 «Про оголошення конкурсу...» (дзеркало)

до новин »


Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Міністерство юстиції України
Міністерство освіти і науки України Державна архівна служба України 1545 – Урядова «Гаряча лінія» Безоплатна правова допомога


Copyright © 2010–2023 – Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства (УНДІАСД)
Всі права застережені

Веб-майстер: [email protected]