Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства (УНДІАСД)

Головна сторінка

 
 

 
© УНДІАСД, 2023
e-mail [email protected]
вул. Лук'янівська, 77,
м. Київ, 04107, Україна
Довiдка за телефоном:
(044) 425 77 40
Графік особистого прийому громадян керівництвом
 

Про круглий стіл
«Стан, проблеми та перспективи охорони культурної спадщини в архівній галузі України»

25 вересня 2019 р.
м. Київ, вул. Володимирська, 22а

У Зеленій залі Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України (далі - ЦДАМЛМ України) відбувся круглий стіл: «Стан, проблеми та перспективи охорони культурної спадщини в архівній галузі України», скликаний Спілкою архівістів України.

У заході взяли участь: члени Спілки архівістів України та інші представники громадськості, представники Міністерства юстиції України, Державної архівної служби України, центральних державних архівних установ України, науково-дослідних установ та вищих навчальних закладів.

Необхідність зустрічі виникла у зв`язку із загостренням питання перебування ЦДАМЛМ України у приміщенні Бурси, в якому ЦДАМЛМ України безперервно розміщується більше 50 років (одразу з часу свого заснування). Оскільки у провадженні Господарського суду міста Києва перебуває справа за позовом Національного заповідника «Софія Київська» до ЦДАМЛМ України з вимогою зобов’язання ЦДАМЛМ України припинити фактично користуватись приміщеннями будівлі Бурси загальною площею 3691,00 кв. м., розміщеної за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 22а, в якій розміщується ЦДАМЛМ України.

Фактично, йдеться про «виселення» архіву-музею.

Учасники заходу обговорили питання щодо перспектив майбутньої долі ЦДАМЛМ України та загальні перспективи охорони культурної спадщини в архівній галузі України.Фоторепортаж

до новин »


Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Міністерство юстиції України
Міністерство освіти і науки України Державна архівна служба України 1545 – Урядова «Гаряча лінія» Безоплатна правова допомога


Copyright © 2010–2023 – Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства (УНДІАСД)
Всі права застережені

Веб-майстер: [email protected]