Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства (УНДІАСД)

Головна сторінка

 
 

 
© УНДІАСД, 2023
e-mail [email protected]
вул. Лук'янівська, 77,
м. Київ, 04107, Україна
Довiдка за телефоном:
(044) 425 77 40
Графік особистого прийому громадян керівництвом
 

Про робочу нараду з питання

«Вивчення та науковий аналіз технологічних процесів, норм організації праці
у державних архівних установах з метою визначення раціональних прийомів
виконання робіт з технологічно регламентованим змістом та обсягами»

05 листопада 2019 р.
м. Київ, вул. Солом`янська, 24

У рамках виконання УНДІАСД науково-дослідної роботи «Вивчення та науковий аналіз технологічних процесів, норм організації праці у державних архівних установах з метою визначення раціональних прийомів виконання робіт з технологічно регламентованим змістом та обсягами» відбулася робоча нарада, в якій взяли участь керівники та відповідальні працівники архівних установ. Зокрема: Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України (ЦДАВО України), Центрального державного історичного архіву України м. Київ (ЦДІАК України), Центрального державного кінофотофоноархіву України ім. Г. С. Пшеничного (ЦДКФФА України ім. Г. С. Пшеничного), Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України (ЦДАМЛМ України), Центрального державного архіву зарубіжної україніки (ЦДАЗУ), Центрального державного електронного архіву України (ЦДЕА України), Державного архіву Київської області.

Під час заходу було обговорено та узгоджено питання уніфікації окремих одиниць виміру, норм часу і виробітку на основні види робіт, що виконуються в архівних установах.

Слід зазначити, що запропонований проєкт містить нові одиниці виміру, що краще деталізують основні види робіт, що виконуються в державних архівних установах, уніфікують їх планування та оптимізують обрахування планових показників.


Фоторепортаж »


до новин »


Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Міністерство юстиції України
Міністерство освіти і науки України Державна архівна служба України 1545 – Урядова «Гаряча лінія» Безоплатна правова допомога


Copyright © 2010–2023 – Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства (УНДІАСД)
Всі права застережені

Веб-майстер: [email protected]