Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства (УНДІАСД)

Головна сторінка

 
 

 
© УНДІАСД, 2023
e-mail [email protected]
вул. Лук'янівська, 77,
м. Київ, 04107, Україна
Довiдка за телефоном:
(044) 425 77 40
Графік особистого прийому громадян керівництвом
 

Про засідання Вченої ради УНДІАСД 07 листопада 2019 р.
м. Київ, вул. Солом`янська, 24

Об 11 годині у кімнаті 304 (кінозал Центрального державного кінофотофоноархіву України ім. Г. С. Пшеничного) відбулося чергове засідання Вченої ради УНДІАСД на якому були розглянуті наступні питання:

- Про результати виконання НДР «Вивчення та науковий аналіз технологічних процесів, норм організації праці у державних архівних установах з метою визначення раціональних прийомів виконання робіт з технологічно регламентованим змістом та обсягами» у 2019 р., проєкти заключного звіту про НДР та Типових норм часу і виробітку на основні види робіт, що виконуються у державних архівних установах.

- Про результати виконання НДР «Дослідження теоретичних та практичних засад експертизи цінності документів, пов'язаних із соціальним захистом громадян» у 2019 р., проєкти заключного звіту про НДР та методичних рекомендацій з проведення експертизи цінності та відбору на архівне зберігання документів, пов'язаних із соціальним захистом громадян.

- Про результати виконання НДР «Дослідження теоретичних та практичних засад забезпечення збереженості електронних документів Національного архівного фонду» у 2019 р., проєкти заключного звіту про НДР та методичних рекомендацій «Забезпечення збереженості електронних документів Національного архівного фонду».

- Про проєкт Тематичного плану науково-дослідних робіт, що виконуються УНДІАСД за рахунок коштів державного бюджету, на 2020 р.

- Про участь УНДІАСД у відзначенні колективу та окремих співробітників Центрального державного науково-технічного архіву України (ЦДНТА України) з нагоди 50-літнього ювілею ЦДНТА України.

- Звіт директора УНДІАСД О. Я. Гараніна про особисту участь у розширеному засіданні Комітету Верховної ради України з питань освіти, науки та інновацій на тему: "Про стан реалізації Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність».

- Про посилення заходів щодо зміцнення трудової та виконавської дисципліни працівниками архівних установ, що розташовані за адресою: вул. Солом'янська 24, м. Київ та неухильного дотримання «Правил організації пропускного режиму до приміщень і на територію Комплексу споруд центральних державних архівних установ України - К., 2018», зокрема шляхом обов'язкового використання усіма співробітниками УНДІАСД безконтактних проксіміті карток з метою фіксації особистого часу перебування на території комплексу архівних споруд.

- Про потенційне переміщення УНДІАСД до інших (арендованих) робочих приміщень.

- Про підготовку співробітників УНДІАСД до участі у Двадцятих джерелознавчих читаннях «Архівознавство в контексті історичної пам'яті та цифровізації суспільства», присвячених 75-річчю від дня заснування кафедри архівознавства та спеціальних галузей історичної науки Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

- Про участь УНДІАСД у конкурсному відборі науково-технічних (експериментальних) розробок за державним замовленням, виконання яких розпочнеться у 2020 р. за рахунок загального фонду державного бюджету, оголошеного Міністерством освіти і науки України, відповідно до наказу МОН України від 24 жовтня 2019 р. № 1341.


Фоторепортаж »


до новин »


Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Міністерство юстиції України
Міністерство освіти і науки України Державна архівна служба України 1545 – Урядова «Гаряча лінія» Безоплатна правова допомога


Copyright © 2010–2023 – Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства (УНДІАСД)
Всі права застережені

Веб-майстер: [email protected]