Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства (УНДІАСД)

Головна сторінка

 
 

 
© УНДІАСД, 2023
e-mail [email protected]
вул. Лук'янівська, 77,
м. Київ, 04107, Україна
Довiдка за телефоном:
(044) 425 77 40
Графік особистого прийому громадян керівництвом
 

Про урочисті збори з нагоди професійного свята –
Дня працівників архівних установ України

24 грудня 2019 р.

Співробітники УНДІАСД взяли участь в урочистих зборах з нагоди професійного свята – Дня працівників архівних установ України, що відбулися у конференц-залі Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України. Архівістів привітало керівництво Державної архівної служби України, профспілки працівників державних установ України та м. Києва, Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації, Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, Спілки архівістів України. Кращим працівникам архівної галузі були вручені почесні грамоти та подяки.

Голова Держаної архівної служби України Анатолій Володимирович Хромов подякував архівістам за високий професіоналізм і сумління, усвідомлення належної відповідальності перед минулим, сьогоденням і майбутнім, що й надалі буде запорукою дбайливого збереження та примноження культурних цінностей і документальної пам'яті українського народу та матиме унікальний вплив на формування національної свідомості українських громадян.

З нагоди свята організатори заходу приготували для колег концертну програму. Свої виступи подарували: майстер художнього слова, Герой України, народний артист України, лауреат Національної премії ім. Т. Г. Шевченка Анатолій Паламаренко та соліст-вокаліст Національного ансамблю солістів «Київська камерата», народний артист України, почесний академік Академії наук України Олександр Василенко.


Фоторепортаж »

до новин »


Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Міністерство юстиції України
Міністерство освіти і науки України Державна архівна служба України 1545 – Урядова «Гаряча лінія» Безоплатна правова допомога


Copyright © 2010–2023 – Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства (УНДІАСД)
Всі права застережені

Веб-майстер: [email protected]