Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства (УНДІАСД)

Головна сторінка

 
 

 
© УНДІАСД, 2024
e-mail [email protected]
вул. Лук'янівська, 77,
м. Київ, 04085, Україна
Довiдка за телефоном:
(044) 425 77 40
Графік особистого прийому громадян керівництвом
 

Хроніка подій: 2020 рік

| 2023 | 2022 | 2021 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 |


21 грудня 2020 р.
В УНДІАСД відбулися засідання конкурсних комісій для оцінювання професійного рівня учасників конкурсів на заміщення вакантних наукових посад.
Детальніше »
24 листопада 2020 р.
Відбулося засідання вченої ради УНДІАСД.
Детальніше »
24 листопада 2020 р.
24 листопада 2020 р. директор УНДІАСД Олександр Гаранін, в якості члена експертно-перевірної комісії (далі - ЕПК) Центрального державного електронного архіву України (далі - ЦДЕА України), взяв участь у роботі ЕПК ЦДЕА України та озвучив свої коментарі, зауваження та пропозиції з приводу питань порядку денного. Зважаючи на карантинні обмеження захід відбувся у режимі віддаленого доступу
Порядок денний »
18 листопада 2020 р.
У рамках виконання УНДІАСД науково-дослідної роботи «Дослідження теоретичних та практичних засад обліку і зберігання електронних документів» відбулася робоча нарада, в якій взяли участь директор УНДІАСД Олександр Гаранін, заступниця директора УНДІАСД Віта Бойко та директор Центрального державного електронного архіву України Юрій Ковтанюк.
Під час наради було обговорено та узгоджено питання обліку та зберігання архівних електронних документів в архівних установах.
Фотозвіт »
17 листопада 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін в межах виконання науково-дослідної роботи «Дослідження мікробіологічного та ентомологічного стану архівосховищ та документів державних архівів з метою проведення моніторингу стану збереженості документів Національного архівного фонду» особисто взяв участь у відборі біоматеріалів з архівосховищ Центрального державного архіву зарубіжної україніки.
Фотозвіт »
16 листопада 2020 р.
Заступник директора УНДІАСД Віта Бойко та вчений секретар УНДІАСД Марина Бандура взяли участь у семінарі з ефективного застосування форм планової і звітної документації та порядку їх складання, організатором якого виступила Державна архівна служба України.
Детальніше »
16 листопада 2020 р.
Грузинська неурядова організація «Інститут розвитку свободи інформації» (The Institute for Development of Freedom of Information) опублікувала результати дослідження «Відкритість державних архівів у пострадянських республіках та країнах Східного блоку під час пандемії коронавірусу» (Openness of State Archives in Post-Soviet Republics and Eastern Bloc States During the Coronavirus Pandemic) в якому високо оцінила діяльність Державної архівної служби України щодо відкритості архівів та адекватної і своєчасної реакції на пандемію. Дослідження містить посилання на оперативні методичні розробки УНДІАСД в яких надаються рекомендації архівним установам як діяти під час карантину та після його скасування.
Детальніше » (Дзеркало)
Звіт » (Дзеркало)
06 листопада 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін, в якості члена науково-методичної ради (далі - НМР) Центрального державного архіву зарубіжної україніки (далі - ЦДАЗУ), надав секретарю НМР ЦДАЗУ свої коментарі та пропозиції з приводу питання порядку денного чергового засідання НМР ЦДАЗУ, на якому було обговорено та схвалено тематично-експозиційний план документальної виставки, підготовленої до Дня писемності та мови «Нам українською судилось говорити!»
06 листопада 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін в межах виконання науково-дослідної роботи «Дослідження мікробіологічного та ентомологічного стану архівосховищ та документів державних архівів з метою проведення моніторингу стану збереженості документів Національного архівного фонду» особисто взяв участь у відборі біоматеріалів з архівосховищ Державного архіву Одеської області.
Фотозвіт »
04 листопада 2020 р.
Заступниця директора УНДІАСД Віта Бойко, в якості члена науково-методичної ради Центрального державного кінофотофоноархіву України імені Г. С. Пшеничного (ЦДКФФА України ім. Г. С. Пшеничного), взяла участь у роботі ради та озвучила свої пропозиції щодо апробації й удосконалення Електронного каталогу аудіовізуальних документів ЦДКФФА України ім. Г. С. Пшеничного, обговорення якого було включено до порядку денного.
Фотозвіт »
30 жовтня 2020 р.
Завідувачка відділу технологічного забезпечення архівної справи УНДІАСД Людмила Дідух та старша наукова співробітниця сектору розроблення технологій забезпечення збереженості архівних документів відділу технологічного забезпечення архівної справи УНДІАСД Наталія Залєток взяли участь у пленарному засіданні VІ Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Бібліотека і книга у цифровому медіасвіті: європейський вектор» та оголосили доповідь «Досвід вітчизняних державних архівів з оцифрування великоформатних документів: реалії сьогодення».
Програма заходу »
Презентація » (PDF-формат)
Детальніше »
Фотозвіт »
29 жовтня 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін в межах виконання науково-дослідної роботи «Дослідження мікробіологічного та ентомологічного стану архівосховищ та документів державних архівів з метою проведення моніторингу стану збереженості документів Національного архівного фонду» особисто взяв участь у відборі біоматеріалів з архівосховищ Центрального державного історичного архіву України, м. Львів.
Фотозвіт »
28 жовтня 2020 р.
Відбулося засідання Вченої ради УНДІАСД.
Детальніше »
Фотозвіт »
28 жовтня 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін, в якості члена науково-методичної ради Центрального державного архіву зарубіжної україніки, взяв участь у роботі НМР ЦДАЗУ та озвучив свої коментарі, зауваження та пропозиції з приводу питань порядку денного.
Детальніше »
Фотозвіт »
22 жовтня 2020 р.
Старша наукова співробітниця відділу технологічного забезпечення архівної справи УНДІАСД Оксана Гула взяла онлайн-участь у презентації наукового дослідження про українців у Хорватії – «Українці Хорватії. Матеріали і документи. Книга друга».
На вебсайті Посольства України в Республіці Хорватія » (дзеркало)
Детальніше »
22 жовтня 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін, в якості члена науково-методичної ради (НМР) Центрального державного електронного архіву України (ЦДЕА України), взяв участь у роботі НМР ЦДЕА України.
Порядок денний передбачав розгляд технічного завдання на розроблення проєкту Класифікатора управлінської документації та питання щодо проєкту плану науково-методичної роботи ЦДЕА України на 2021 рік.
Засідання НМР ЦДЕА України пройшло з дотриманням всіх вимог до проведення подібних заходів в умовах карантину.
22 жовтня 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін, в якості члена експертно-перевірної комісії (ЕПК) Центрального державного електронного архіву України (ЦДЕА України), взяв участь у роботі ЕПК ЦДЕА України.
Детальніше »
22 жовтня 2020 р.
УНДІАСД виступив спіорганізатором XXIII Всеукраїнської (з міжнародною участю) дистанційної науково-практичної конференції, присвяченої 190-річчю від часу заснування Харківської державної наукової бібліотеки. Тема конференції була заявлена як «Бібліотеки, архіви, музеї: історичний досвід та актуальні тенденції розвитку».
Програма конференції »
Детальніше »
20 жовтня 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін в межах виконання науково-дослідної роботи "Дослідження мікробіологічного та ентомологічного стану архівосховищ та документів державних архівів з метою проведення моніторингу стану збереженості документів Національного архівного фонду" особисто взяв участь у відборі біоматеріалів з архівосховищ Центрального державного кінофотофоноархіву України імені Г. С. Пшеничного.
Фоторепортаж »
20 жовтня 2020 р.
Відбулися збори колективу наукових співробітників УНДІАСД, під час яких було обрано новий склад вченої ради УНДІАСД.
Фоторепортаж »
20 жовтня 2020 р.
В УНДІАСД відбулися засідання конкурсних комісій для оцінювання професійного рівня учасників конкурсів на заміщення вакантних наукових посад: заступника директора УНДІАСД; вченого секретаря УНДІАСД; завідувача відділу науково-інформаційної та редакційно-видавничої діяльності УНДІАСД.
За результатами роботи конкурсні комісії визначили наступних переможців конкурсів:
- на посаду заступника директора УНДІАСД - Віта Федорівна Бойко.
- на посаду вченого секретаря УНДІАСД - Марина Вікторівна Бандура,
- на посаду завідувача відділу науково-інформаційної та редакційно-видавничої діяльності УНДІАСД - Анжела Андріївна Майстренко.
Результати роботи конкурсних комісій передані на розгляд та затвердження вченій раді УНДІАСД.
Фоторепортаж »
15 жовтня 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін та завідувачка відділом документознавства УНДІАСД Віта Бойко провели онлайн зустріч зі студентами Кафедри архівознавства та спеціальних галузей історичної науки історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка (далі - КНУ).
Фоторепортаж »
Детальніше »
Презентація (PDF-формат) »
Мотиваційний ролік »
09 жовтня 2020 р.
З 09 жовтня по 06 листопада 2020 р. співробітники та відвідувачі УНДІАСД отримали можливість працювати з колекцією Arts & Humanities Database освітньої онлайн-платформи ProQuest.
Афіша »
Детальніше »
08 жовтня 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін взяв участь у засіданні експертної групи Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО) під час проведення експертною групою НАЗЯВО у Національному транспортному університеті акредиційної експертизи за спеціальністю «029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» освітньої програми «Консолідована інформація» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.
Фоторепортаж »
Детальніше »
07 жовтня 2020 р.
Старша наукова співробітниця відділу технологічного забезпечення архівної справи УНДІАСД Оксана Гула взяла участь у науковому семінарі «Архівні фонди наукової спадщини України: історія формування, інформаційний потенціал, вектори розвитку в цифрову епоху», який проходив у рамках Міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація. Розвиток бібліотечно-інформаційного потенціалу в умовах цифровізації», організованої Національною бібліотекою України імені В. І. Вернадського, та виступила з доповіддю на тему «Маленька частина великого скарбу: документи з фонду В. О’Коннор-Вілінської як джерело вивчення української культури».
Фоторепортаж »
06 жовтня 2020 р.
Із метою долучення УНДІАСД до започаткованого Державною архівною службою України і Кафедрою архівознавства та спеціальних галузей історичної науки Київського національного університету імені Тараса Шевченка освітнього онлайн-проєкту, директор УНДІАСД Олександр Гаранін, в якості гостя, взяв участь в "Інтерактивній лекції-зустрічі у ЦДАВО України".
Фоторепортаж »
Детальніше »
05 жовтня 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін взяв участь у настановчій вебконференції експертної ради роботодавців Кафедри інформаційних систем і технологій Факультету транспортних та інформаційних технологій Національного транспортного університету.
Фоторепортаж »
Детальніше »
05 жовтня 2020 р.
УНДІАСД отримав свідоцтва про реєстрацію авторського права на «Методичні рекомендації з проведення експертизи цінності та відбору на архівне зберігання документів, пов’язаних із соціальним захистом громадян» та на методичні рекомендації «Забезпечення збереженості електронних документів Національного архівного фонду».
Вітаємо членів авторських колективів!
Фоторепортаж »
01 жовтня 2020 р.
З 17 по 30 вересня 2020 р. в.о. вченого секретаря УНДІАСД, старша наукова співробітниця відділу архівознавства Марина Бандура взяла участь у циклі вебінарів, який розпочав Український інститут науково-технічної експертизи та інформації у рамках виконання проєкту «Розвиток міжрегіональної мережі трансферу технологій» з метою підвищення рівня компетенцій у сфері комерціалізації перспективних розробок та проєктів.
Фоторепортаж »
Детальніше »
29 вересня 2020 р.
Завідувачка відділу документознавства УНДІАСД Віта Бойко, в якості члена науково-методичної ради Центрального державного кінофотофоноархіву України імені Г. С. Пшеничного (ЦДКФФА України ім. Г. С. Пшеничного), взяла участь у роботі ради та озвучила свої коментарі, зауваження і пропозиції щодо проєкту Покажчика інформаційних та інформаційно-аналітичних відеодокументів ЦДКФФА України ім. Г. С. Пшеничного, обговорення якого було включено до порядку денного.
29 вересня 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін, в якості члена науково-методичної ради (далі - НМР) Центрального державного архіву зарубіжної україніки ( далі - ЦДАЗУ), взяв участь у роботі НМР ЦДАЗУ та озвучив свої коментарі, зауваження та пропозиції з приводу питань порядку денного.
Фоторепортаж »
Детальніше »
25 вересня 2020 р.
Наукові співробітники УНДІАСД взяли дистанційну участь у Міжнародній конференцї «Архівні та джерелознавчі дослідження – тенденції і виклики» (Eng. – International Conference «Archival Studies, Source Studies – Trends and Challenges»), що була присвячена 100-річчю від Дня створення Національного архіву Грузії та 300-річчю від Дня народження короля Іраклія II. Захід було організовано з м. Тбілісі (Грузія).
Програма конференції »
Фотозвіт »
Презентації »
Детальніше »
25 вересня 2020 р.
Сьогодні святкує свій ювілей Валентина Василівна БЕЗДРАБКО, професорка, докторка історичних наук, завідувачка кафедри документознавства та інформаційно-аналітичної діяльності КНУКіМ, провідна наукова співробітниця відділу архівознавства УНДІАСД.


Вітання »
Інформація про ювілярку »
24 вересня 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін, в якості члена колегії Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України (далі - ЦДАМЛМ України), взяв участь у роботі колегії ЦДАМЛМ України та озвучив свої коментарі та зауваження з приводу порядку денного.
Фоторепортаж »
Детальніше »
23 вересня 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін, в якості члена колегії Державної архівної служби України (Укрдержархів), взяв участь у роботі колегії Укрдержархіву.
У роботі колегії взяли участь члени колегії Укрдержархіву, запрошені працівники апарату Укрдержархіву та керівники галузевих державних архівних установ.
Фоторепортаж »
16 вересня 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін взяв участь у презентації проєкту Стратегії розвитку архівної справи України на період до 2025 року.
Проєкт Стратегії » (Дзеркало »)
Презентація проєкту Стратегії » (Дзеркало »)
Фоторепортаж »
Відеотрансляція »
Проморолик »
10 вересня 2020 р.
Із сумом сповіщаємо, що 10 вересня 2020 року відійшов у вічність колишній керівник білоруських архівістів, професіонал своєї справи, великий друг українських архівістів – Володимир Іванович Адамушко. Висловлюємо співчуття рідним, близьким, друзям, усім, хто знав та поважав Володимира Івановича

Про Адамушко В. І.
10 вересня 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін, в якості члена експертно-перевірної комісії (далі – ЕПК) Центрального державного електронного архіву України (далі – ЦДЕА України), взяв участь у роботі ЕПК ЦДЕА України.
Детальніше »
03 серпня 2020 р.
УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні відвідувачі!

Повідомляємо, що у зв’язку з плановим технічним обслуговуванням (ремонтом) електричної мережі 05 та 06 вересня 2020 р. робота вебсайту УНДІАСД та відомчої електронної пошти Державної архівної служби України, що функціонує в доменній зоні arch.gov.ua, буде тимчасово припинено з 16:00 04.09.2020 до 8:30 07.09.2020.
27 серпня 2020 р.
Сьогодні відзначає своє 70-річчя Сергій Георгійович Кулешов – загальновизнаний і поважаний вчений-документознавець, доктор історичних наук, професор, один із фундаторів і багаторічний провідний працівник Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства.


Вітання »
Інформація про ювіляра »
05 серпня 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін, в якості члена Нормативно-методичної комісії (НМК) Державної архівної служби України (Укрдержархів), взяв участь у роботі НМК Укрдержархіву.
Детальніше »
Фоторепортаж »
30 липня 2020 р.
Провідний науковий спіробітник відділу документознавства УНДІАСД Олена Загорецька взяла участь у роботі засідання Центральної експертно-перевірної комісії Державної архівної служби України.
Детальніше »
23 липня 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін взяв участь у роботі комісії з експертизи приміщень у м. Харків, придатних для розміщення в них документів Національного архівного фонду, що зберігаются в ЦДНТА України.
Детальніше »
Фоторепортаж »
17 липня 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін взяв участь у заході на тему «Архів національної пам’яті: презентація проєкту реконструкції».
Детальніше »
Фоторепортаж »
16 липня 2020 р.
Між УНДІАСД та Національним транспортним університетом (НТУ) відбувся обмін підписаними 10 липня 2020 р. примірниками договору про співпрацю. Сторони підписали договір із метою реалізації спільних науково-освітніх проєктів у галузі архівознавства та документознавства. Під час офіційної передачі підписаних примірників договору НТУ представляв професор кафедри інформаційно-аналітичної діяльності та інформаційної безпеки Юрій Палеха.
Фоторепортаж »
14 липня 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін, в якості члена науково-методичної ради (НМР) Центрального державного електронного архіву України (ЦДЕА України), взяв участь у роботі НМР ЦДЕА України та озвучив свої коментарі і зауваження з приводу питань порядку денного.
Детальніше »
Фоторепортаж »
09 липня 2020 р.
За ініціативи керівництва УНДІАСД відбулася робоча нарада з приводу підготовки науково-дослідної роботи (НДР) «Дотримання авторських прав у діяльності архівних установ в умовах цифровізації».
Метою зустрічі стало узгодження позицій замовника-виконавця та «найперших споживачів» майбутньої наукової розробки УНДІАСД – архівних установ, при розробленні методики виконання (дотримання) в архівних установах робочих процесів, на які поширюється законодавство України у сфері інтелектуальної власності із застосуванням цифрових технологій. Сторони узгодили план-дій виконавців НДР на найближчий місяць.
Участь у заході взяли представники Державної архівної служби України, УНДІАСД та низки центральних державних архівних установ.
Фоторепортаж »
06 липня 2020 р.
Методичні рекомендації з охорони праці для працівників архівних установ під час карантину та після його скасування та Примірна пам’ятка користувача щодо відвідування архівної установи в умовах послаблення карантину, які були розроблені за участі фахівців УНДІАСД, рекомендовані Державною архівною службою України для врахування в роботі архівним установам.
Методичні рекомендації з охорони праці »
Примірна пам’ятка користувача »
03 липня 2020 р.
Колектив УНДІАСД щиро вітає генерального директора Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського, члена-кореспондента НАН України, багаторічного члена Спеціалізованої вченої ради при УНДІАСД, дійсного члена Вченої ради УНДІАСД, доктора історичних наук, професора Дубровіну Любов Андріївну з нагородженням орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.


Детальніше »
01 липня 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін, в якості члена Нормативно-методичної комісії (НМК) Державної архівної служби України (Укрдержархів), взяв участь у роботі НМК Укрдержархіву.
Порядок денний »
Детальніше »
01 липня 2020 р.
За результатами голосування конкурсної комісії Конкурсу науково-методичних розробок і науково-інформаційних робіт з архівознавства, документознавства, археографії, виконаних у 2019 році, диплом переможця конкурсу І-го ступеня отримала розробка фахівців відділу документознавства УНДІАСД «Методичні рекомендації з проведення експертизи цінності та відбору на архівне зберігання документів, пов’язаних із соціальним захистом громадян».
Вітаємо Віту Федорівну Бойко та Олену Михайлівну Загорецьку з перемогою у галузевому конкурсі!
26 червня 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін, в якості члена колегії Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України (далі – ЦДАМЛМ України), взяв участь у роботі колегії ЦДАМЛМ України. Зважаючи на карантинні обмеження, захід відбувся у режимі віддаленого доступу із застосуванням Інтернет-сервісу Zoom.
25 червня 2020 р.
УНДІАСД вітає члена Вченої ради інституту Ємельянову Тетяну Олександрівну з призначенням на посаду Першого заступника Голови Державної архівної служби України!


Детальніше » (Дзеркало)
Про Ємельянову Тетяну Олександрівну »
24 червня 2020 р.
УНДІАСД, спільно з Центральним державним електронним архівом України та Спілкою архівістів України в оперативно-ініціативному порядку підготував та передав на розгляд Нормативно-методичної комісії Державної архівної служби України проєкт «Примірної інструкції з охорони праці для працівників архівних установ щодо дій під час карантину та після його скасування».
23 червня 2020 р.
Провідний науковий спіробітник відділу документознавства УНДІАСД Олена Загорецька в якості члена Центральної експертно-перевірної комісії (далі – ЦЕПК) Державної архівної служби України (далі – Укрдержархів), взяла участь у роботі засідання ЦЕПК Укрдержархіву та озвучила свої коментарі і зауваження з приводу питань порядку денного.
22 червня 2020 р.
УНДІАСД, спільно Державним архівом Київської області та Спілкою архівістів України в оперативно-ініціативному порядку підготував та передав на розгляд Нормативно-методичної комісії Державної архівної служби України проєкт «Примірної пам’ятки користувача щодо відвідування архівної установи в умовах послаблення карантину».
17 червня 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін взяв участь у відеоконференції, що організував Науковий комітет Національної ради з питань розвитку науки і технологій з приводу звітування наукових установ (в тому числі і УНДІАСД) за період роботи 2018-2019 рр. Захід відбувся з використанням технології Skype Meet Now.
Детальніше »
Презентація » (Завантажити (13,1 Мб) »)
Про Національну раду »
Про Науковий комітет »
12 червня 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін, в якості члена експертно-перевірної комісії (далі - ЕПК) Центрального державного електронного архіву України (далі - ЦДЕА України (Central State Electronic Archives of Ukraine), взяв участь у роботі ЕПК ЦДЕА України та озвучив свої коментарі і зауваження з приводу питань порядку денного.
Детальніше »
10 червня 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін взяв участь у онлайн-голосуванні Технічного комітету стандартизації ТК 144 «Інформація і документація» з приводу схвалення рішення про розроблення проєкту національного НД ISO 2108 «Інформація і документація. Міжнародний стандартний номер книг». Розробник - Державна наукова установа «Книжкова палата України ім. І. Федорова».
06 червня 2020 р.
Співробітники УНДІАСД вчергове долучилися до підвищення кваліфікації на освітній платформі з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта». Цього разу розпочато проходження курсу з кібербезпеки.
Сертифікати »
05 червня 2020 р.
У період з 02 по 05 червня 2020 р. старша наукова співробітниця відділу технологічного забезпечення архівної справи УНДІАСД Оксана Гула пройшла навчання з напрямку використання баз даних Web of Science щодо максимально повного та якісного використання можливостей бази даних Web of Science Core Collection та отримала відповідні сертифікати.
Сертифікати »
04 червня 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін, в якості члена Нормативно-методичної комісії (далі - НМК) Державної архівної служби України (далі - Укрдержархів), взяв участь у роботі НМК Укрдержархіву. За результатами роботи НМК Укрдержархіву було схвалено проєкт Тематичного плану замовлення на виконання УНДІАСД прикладних наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок у сфері архівної справи на 2021 рік.
03 червня 2020 р.
На засіданні Уряду України прийнято рішення про послаблення з 05-го червня 2020 р. карантинних обмежень.
Детальніше »
28 травня 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін, в якості члена науково-методичної ради (далі - НМР) Центрального державного архіву зарубіжної україніки (далі - ЦДАЗУ), взяв онлайн-участь у роботі НМР ЦДАЗУ та озвучив свої коментарі до питання порядку денного.
Детальніше »
Фоторепортаж »
22 травня 2020 р.
З 22 травня 2020 р. в усіх областях України запроваджується адаптивний карантин.
Детальніше »
22 травня 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін, в якості члена науково-методичної ради (далі - НМР) Центрального державного електронного архіву України (далі - ЦДЕА України), взяв онлайн-участь у роботі НМР ЦДЕА України та озвучив свої коментарі і зауваження з приводу питань порядку денного.
Детальніше »
21 травня 2020 р.
Колектив Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства вітає усіх з Днем вишиванки!
Листівка »
Детальніше »
16 травня 2020 р.
Колектив Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства вітає своїх друзів, колег, усіх, чиє життя пов’язано із науковою діяльністю із професійним святом – Днем науки!
Листівка »
15 травня 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін, в якості члена експертно-перевірної комісії (далі - ЕПК) Центрального державного електронного архіву України (далі - ЦДЕА України (Central State Electronic Archives of Ukraine), взяв онлайн-участь у роботі ЕПК ЦДЕА України та озвучив свої коментарі та зауваження з приводу питань порядку денного.
Детальніше »
05 травня 2020 р.
Державною архівною службою України видано наказ від 29 квітня 2020 р. № 45 «Про затвердження та впровадження Типових норм часу і виробітку на основні види робіт, що виконуються в архівних установах».
Завантажити (PDF, 1.75 Мб) »
04 травня 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін, в якості члена науково-методичної ради (далі - НМР) Центрального державного архіву зарубіжної україніки (Central State Archives of Foreign Archival Ucrainica (TsDAZU)), взяв онлайн-участь у роботі НМР ЦДАЗУ та озвучив свої коментарі до питання порядку денного.
Детальніше »
Фотозвіт »
03 травня 2020 р.
Незважаючи на карантинні заходи, співробітники УНДІАСД продовжують успішно виконувати планові завдання та постійно працюють над підвищенням власної кваліфікації!
Сертифікати »
22 квітня 2020 р.
22 квітня 2020 р.
УНДІАСД вітає члена Вченої ради інституту Ємельянову Тетяну Олександрівну з призначенням на посаду заступника Голови Державної архівної служби України!


Детальніше »
21 квітня 2020 р.
10 квітня 2020 р.
З метою запобігання поширенню на території України коронавірусу «COVID-19» радимо ознайомитися з рекомендаціями Міністерства охорони здоров'я України.
Детальніше »
01 квітня 2020 р.
Міжнародна організація зі стандартизації ISO виступила з ініціативою зробити ряд стандартів ISO або національні прийняття цих стандартів вільно доступними з метою підтримки глобальних зусиль бізнесу та організацій для подолання наслідків кризи, пов'язаної з COVID-19.
ДП «УкрНДНЦ», яке виконує функції Національного органу стандартизації України, представляє країну в ISO та організовує доступ до стандартів на своєму офіційному сайті.
Детальніше »
17 березня 2020 р.
З метою запобігання поширенню на території України коронавірусу «COVID-19» з 18 березня 2020 року УНДІАСД переходить на дистанційний режим праці.
13 березня 2020 р.
На шпальтах газети «Культура і життя» № 5 від 13.03.2020 розміщено репортаж про відкриту зустріч українських архівістів, членів Спілки архівістів України та співробітників УНДІАСД із Валерієм Петущаком - українським мандрівником, науковцем, письменником, фонд особового походження якого зберігається у Центральному державному електронному архіві України.
Ознайомитися із матеріалом »
12 березня 2020 р.
Відбулося засідання конкурсної комісії УНДІАСД з проведення конкурсу на заміщення вакантної наукової посади заступника директора УНДІАСД. За результатами проведеного конкурсу, до зайняття вакантної посади заступника директора УНДІАСД, рекомендовано завідувача відділу технологічного забезпечення архівної справи УНДІАСД Людмилу Дідух.
Фотозвіт »
08 березня 2020 р.
Чоловіки УНДІАСД від щирого сердця вітають усіх жінок із веснянним жіночим святом!

06 березня 2020 р.
За ініціативи Спілки архівістів України співробітники УНДІАСД та працівники Центрального державного електронного архіву України взяли участь у спільному культурно-розважальному та командоутворюючому заході - спільній грі в боулінг. Захід відбувся з нагоди державного свята - 8 березня.
Фотозвіт »
05 березня 2020 р.
Завідувач сектора науково-технічної інформації відділу науково-інформаційної та редакційно-видавничої діяльності УНДІАСД Ростислав Романовський та директор УНДІАСД Олександр Гаранін взяли участь у роботі Нормативно-методичної комісії (далі - НМК) Укрдержархіву. Порядок денний включав питання розгляду першої редакції проєкту «Нормативів трудомісткості науково-дослідних робіт у сфері архівної справи». Із доповіддю - презентацією проєкту виступив науковий керівник означеної розробки Олександр Гаранін.
Фотозвіт »
Детальніше »
04 березня 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін взяв участь у роботі Експертно-перевірної комісії Центрального державного електронного архіву України та озвучив зауваження та пропозиції з приводу порядку денного.
Детальніше »
03 березня 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін взяв участь у розширеному засіданні підсумкової колегії Центрального державного архіву зарубіжної україніки (далі - ЦДАЗУ), присвяченого обговоренню підсумків діяльності ЦДАЗУ, завдань архіву на 2020 рік та, під час обговорення проєкту рішення колегії, високо оцінив внесок керівництва та працівників ЦДАЗУ в розвиток архівної справи України.
Фотозвіт »
Детальніше »
29 лютого 2020 р.
Директора УНДІАСД Олександра Гараніна обрано Головою ГО «Спілка архівістів України».
26 лютого 2020 р.
Державною архівною службою України видано наказ від 13 лютого 2020 р. № 14 «Про затвердження та впровадження Методичних рекомендацій з проведення експертизи цінності та відбору на архівне зберігання документів, пов’язаних із соціальним захистом громадян».
Завантажити »
26 лютого 2020 р.
Державною архівною службою України видано наказ від 13 лютого 2020 р. № 13 «Про затвердження та впровадження методичних рекомендацій «Забезпечення збереженості електронних документів Національного архівного фонду».
Завантажити »
26 лютого 2020 р.
Колектив УНДІАСД взяв участь у відкритій зустрічі з відомим українським мандрівником та вченим - фондоутворювачем Центрального державного електронного архіву України - Валерієм Дісановичем Петущаком.
Детальніше »
Фотозвіт »
Афіша заходу »
21 лютого 2020 р.
Завідувачка відділу документознавства УНДІАСД В. Ф. Бойко та директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяли участь у роботі семінару-практикуму «Нормативно-технічні документи із стандартизації: інформація і документація». Під час семінару О. Я. Гаранін виступив із доповіддю: Сучасний стан розроблення нормативних документів у сфері архівної справи Українським науково-дослідним інститутом архівної справи та документознавства»; презентував учасникам семінару-практикуму онлайн словник архівної термінології, підготовлений фахівцями УНДІАСД та розміщений на сайті УНДІАСД та озвучив перспективи розвитку УНДІАСД у напрямку розвитку та популяризації архівної справи в Україні.
Фотозвіт »
Програма семінару-практикуму »
Лист-подяка »
20 лютого 2020 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у засіданні підсумкової колегії Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України, присвяченого обговоренню підсумків діяльності ЦДАМЛМ України та завдань на 2020 рік.
Фотозвіт »
Детальніше »
19 лютого 2020 р.
Завідувачка відділу документознавства УНДІАСД В. Ф. Бойко, в.о. ученого секретаря УНДІАСД М. В. Бандура та директор УНДІАСД О. Я. Гаранін були присутні на прес-конференції «Публічний звіт Голови Державної архівної служби України Анатолія Хромова про підсумки діяльності Державної архівної служби України у 2019 році», яка відбулася в приміщенні Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16, м. Київ).
Фотозвіт »
Трансляція публічного звіту »
14 лютого 2020 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у розширеному засіданні колегії Державної архівної служби України (Укрдержархіву), на якому було підбито підсумки діяльності Укрдержархіву, державних архівних установ та спеціальних установ СФД у 2019 році і визначені їх основні завдання на 2020 рік. Захід відбувся в актовій залі Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (м. Київ, просп. Повітрофлотський, 41).
Фотозвіт »
Порядок денний »
11 лютого 2020 р.
Відповідно до Угоди про співробітництво між Державним університетом телекомунікацій (ДУТ) та Українським науково-дослідним інститутом архівної справи та документознавства (УНДІАСД) від 14 травня 2019 р. на базі відділу документознавства УНДІАСД розпочалася практика студентів ІІ курсу ДУТ спеціальностей «Документознавство та інформаційна діяльність» та «Інформаційна аналітика та зв'язки з громадськістю».
Фотозвіт »
10 лютого 2020 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у роботі Науково-видавничої ради Державної архівної служби України та оголосив коментарі та зауваження щодо питань порядку денного.

Порядок денний »
05 лютого 2020 р.
Співробітники УНДІАСД спільно із службовцями Центрального державного електронного архіву України взяли участь у заходах щодо забезпечення протипожежної безпеки та евакуації працівників із головної будівлі комплексу споруд Центральних державних архівних установ України (ЦДАУ України), що були проведені на виконання листа Державної архівної служби України від 23.01.2020 № 360/02/25/03 «Про забезпечення пожежної безпеки». Організацію заходу методично забезпечили фахівці Дирекції з експлуатації комплексу споруд ЦДАУ України.
Фотозвіт »
05 лютого 2020 р.
За ініціативи УНДІАСД відбувся семінар з підвищення кваліфікації для працівників архівних установ: «Культура діловодства (на прикладі організації служби діловодства Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства)».
Програма семінару »
Фотозвіт »
Детальніше »
04 лютого 2020 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін та директор Центрального державного електронного архіву України Ковтанюк Ю. С. провели робочу зустріч із представниками громадської організації «Громадська спілка «Ліга інформаційних технологій». Метою зустрічі стало обговорення перспектив співпраці між українськими архівістами та представниками IT-сектора України.
30 січня 2020 р.
Директор УНДІАСД О.Я. Гаранін взяв участь у презентації комплексного електронного ресурсу «Archium/Архіум» Центрального державного архіву громадських об'єднань України (ЦДАГО України), що відбулася у читальній залі ЦДАГО України (м. Київ, вул. Алмазова, 8) та озвучив питання до розробників з приводу презентаційного проєкту.
Фотозвіт »
Проєкт електронного ресурсу «Archium/Архіум» »
28 січня 2020 р.
Директора УНДІАСД О. Я. Гараніна включено до складу Спеціальної робочої групи (СРГ – 1/2019) Технічного комітету стандартизації ТК-144 «Інформація і документація» з підготовки та виконання грантових заявок на конкурси проектів Українського культурного фонду (УКФ), програма «Аналітика культури».
15 січня 2020 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін відвідав з робочим візитом Центральний державний історичний архів України, м. Львів.
Фотозвіт »
Детальніше »
10 січня 2020 р.
За результатами успішної державної атестації Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства, УНДІАСД отримав Свідоцтво про державну атестацію наукової установи.
Свідоцтво »


Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Міністерство юстиції України
Міністерство освіти і науки України Державна архівна служба України 1545 – Урядова «Гаряча лінія» Безоплатна правова допомога


Copyright © 2010–2024 – Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства (УНДІАСД)
Всі права застережені

Веб-майстер: [email protected]