• The International Archives Week #IAW2020 will run from June 8-14
  • Головна сторінка
  • Про круглий стіл 2017
  • Про конференцію
  • Про 3 круглий стіл 2019
1 8 2 3 4 5 6 7
Офіційний сайт      УКР  УКР   РУC  РУC   ENG  ENG

Налаштування кольорів та шрифтів

Закрити

Шрифт

Колір

Головна сторінка Хроніка подій Словник ЕК ДІФ ГЦНТІ
Корисні посилання Контакти Карта порталу Версія для друку
 
 

 
© УНДІАСД, 2010
e-mail undiasd@arch.gov.ua
вул. Солом'янська, 24,
м. Київ, 03110, Україна
Довiдка за телефоном:
(044) 275 53 82
Графік особистого прийому громадян керівництвом
 

Жестова мова

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Міністерство юстиції України

Міністерство освіти і науки України

Державна архівна служба України

БілНДІДАС

НАКККіМ

Хроніка подій: 2020 рік

| 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 |


14 липня 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін, в якості члена науково-методичної ради (НМР) Центрального державного електронного архіву України (ЦДЕА України), взяв участь у роботі НМР ЦДЕА України та озвучив свої коментарі і зауваження з приводу питань порядку денного.
Детальніше »
Фоторепортаж »
09 липня 2020 р.
За ініціативи керівництва УНДІАСД відбулася робоча нарада з приводу підготовки науково-дослідної роботи (НДР) «Дотримання авторських прав у діяльності архівних установ в умовах цифровізації».
Метою зустрічі стало узгодження позицій замовника-виконавця та «найперших споживачів» майбутньої наукової розробки УНДІАСД – архівних установ, при розробленні методики виконання (дотримання) в архівних установах робочих процесів, на які поширюється законодавство України у сфері інтелектуальної власності із застосуванням цифрових технологій. Сторони узгодили план-дій виконавців НДР на найближчий місяць.
Участь у заході взяли представники Державної архівної служби України, УНДІАСД та низки центральних державних архівних установ.
Фоторепортаж »
06 липня 2020 р.
Методичні рекомендації з охорони праці для працівників архівних установ під час карантину та після його скасування та Примірна пам’ятка користувача щодо відвідування архівної установи в умовах послаблення карантину, які були розроблені за участі фахівців УНДІАСД, рекомендовані Державною архівною службою України для врахування в роботі архівним установам.
Методичні рекомендації з охорони праці »
Примірна пам’ятка користувача »
03 липня 2020 р.
Колектив УНДІАСД щиро вітає генерального директора Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського, члена-кореспондента НАН України, багаторічного члена Спеціалізованої вченої ради при УНДІАСД, дійсного члена Вченої ради УНДІАСД, доктора історичних наук, професора Дубровіну Любов Андріївну з нагородженням орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.


Детальніше »
01 липня 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін, в якості члена Нормативно-методичної комісії (НМК) Державної архівної служби України (Укрдержархів), взяв участь у роботі НМК Укрдержархіву.
Порядок денний »
Детальніше »
01 липня 2020 р.
За результатами голосування конкурсної комісії Конкурсу науково-методичних розробок і науково-інформаційних робіт з архівознавства, документознавства, археографії, виконаних у 2019 році, диплом переможця конкурсу І-го ступеня отримала розробка фахівців відділу документознавства УНДІАСД «Методичні рекомендації з проведення експертизи цінності та відбору на архівне зберігання документів, пов’язаних із соціальним захистом громадян».
Вітаємо Віту Федорівну Бойко та Олену Михайлівну Загорецьку з перемогою у галузевому конкурсі!
26 червня 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін, в якості члена колегії Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України (далі – ЦДАМЛМ України), взяв участь у роботі колегії ЦДАМЛМ України. Зважаючи на карантинні обмеження, захід відбувся у режимі віддаленого доступу із застосуванням Інтернет-сервісу Zoom.
25 червня 2020 р.
УНДІАСД вітає члена Вченої ради інституту Ємельянову Тетяну Олександрівну з призначенням на посаду Першого заступника Голови Державної архівної служби України!


Детальніше » (Дзеркало)
Про Ємельянову Тетяну Олександрівну »
24 червня 2020 р.
УНДІАСД, спільно з Центральним державним електронним архівом України та Спілкою архівістів України в оперативно-ініціативному порядку підготував та передав на розгляд Нормативно-методичної комісії Державної архівної служби України проєкт «Примірної інструкції з охорони праці для працівників архівних установ щодо дій під час карантину та після його скасування».
23 червня 2020 р.
Провідний науковий спіробітник відділу документознавства УНДІАСД Олена Загорецька в якості члена Центральної експертно-перевірної комісії (далі – ЦЕПК) Державної архівної служби України (далі – Укрдержархів), взяла участь у роботі засідання ЦЕПК Укрдержархіву та озвучила свої коментарі і зауваження з приводу питань порядку денного.
22 червня 2020 р.
УНДІАСД, спільно Державним архівом Київської області та Спілкою архівістів України в оперативно-ініціативному порядку підготував та передав на розгляд Нормативно-методичної комісії Державної архівної служби України проєкт «Примірної пам’ятки користувача щодо відвідування архівної установи в умовах послаблення карантину».
17 червня 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін взяв участь у відеоконференції, що організував Науковий комітет Національної ради з питань розвитку науки і технологій з приводу звітування наукових установ (в тому числі і УНДІАСД) за період роботи 2018-2019 рр. Захід відбувся з використанням технології Skype Meet Now.
Детальніше »
Презентація » (Завантажити (13,1 Мб) »)
Про Національну раду »
Про Науковий комітет »
12 червня 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін, в якості члена експертно-перевірної комісії (далі - ЕПК) Центрального державного електронного архіву України (далі - ЦДЕА України (Central State Electronic Archives of Ukraine), взяв участь у роботі ЕПК ЦДЕА України та озвучив свої коментарі і зауваження з приводу питань порядку денного.
Детальніше »
10 червня 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін взяв участь у онлайн-голосуванні Технічного комітету стандартизації ТК 144 «Інформація і документація» з приводу схвалення рішення про розроблення проєкту національного НД ISO 2108 «Інформація і документація. Міжнародний стандартний номер книг». Розробник - Державна наукова установа «Книжкова палата України ім. І. Федорова».
06 червня 2020 р.
Співробітники УНДІАСД вчергове долучилися до підвищення кваліфікації на освітній платформі з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта». Цього разу розпочато проходження курсу з кібербезпеки.
Сертифікати »
05 червня 2020 р.
У період з 02 по 05 червня 2020 р. старша наукова співробітниця відділу технологічного забезпечення архівної справи УНДІАСД Оксана Гула пройшла навчання з напрямку використання баз даних Web of Science щодо максимально повного та якісного використання можливостей бази даних Web of Science Core Collection та отримала відповідні сертифікати.
Сертифікати »
04 червня 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін, в якості члена Нормативно-методичної комісії (далі - НМК) Державної архівної служби України (далі - Укрдержархів), взяв участь у роботі НМК Укрдержархіву. За результатами роботи НМК Укрдержархіву було схвалено проєкт Тематичного плану замовлення на виконання УНДІАСД прикладних наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок у сфері архівної справи на 2021 рік.
03 червня 2020 р.
На засіданні Уряду України прийнято рішення про послаблення з 05-го червня 2020 р. карантинних обмежень.
Детальніше »
28 травня 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін, в якості члена науково-методичної ради (далі - НМР) Центрального державного архіву зарубіжної україніки (далі - ЦДАЗУ), взяв онлайн-участь у роботі НМР ЦДАЗУ та озвучив свої коментарі до питання порядку денного.
Детальніше »
Фоторепортаж »
22 травня 2020 р.
З 22 травня 2020 р. в усіх областях України запроваджується адаптивний карантин.
Детальніше »
22 травня 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін, в якості члена науково-методичної ради (далі - НМР) Центрального державного електронного архіву України (далі - ЦДЕА України), взяв онлайн-участь у роботі НМР ЦДЕА України та озвучив свої коментарі і зауваження з приводу питань порядку денного.
Детальніше »
21 травня 2020 р.
Колектив Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства вітає усіх з Днем вишиванки!
Листівка »
Детальніше »
16 травня 2020 р.
Колектив Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства вітає своїх друзів, колег, усіх, чиє життя пов’язано із науковою діяльністю із професійним святом – Днем науки!
Листівка »
15 травня 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін, в якості члена експертно-перевірної комісії (далі - ЕПК) Центрального державного електронного архіву України (далі - ЦДЕА України (Central State Electronic Archives of Ukraine), взяв онлайн-участь у роботі ЕПК ЦДЕА України та озвучив свої коментарі та зауваження з приводу питань порядку денного.
Детальніше »
05 травня 2020 р.
Державною архівною службою України видано наказ від 29 квітня 2020 р. № 45 «Про затвердження та впровадження Типових норм часу і виробітку на основні види робіт, що виконуються в архівних установах».
Завантажити (PDF, 1.75 Мб) »
04 травня 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін, в якості члена науково-методичної ради (далі - НМР) Центрального державного архіву зарубіжної україніки (Central State Archives of Foreign Archival Ucrainica (TsDAZU)), взяв онлайн-участь у роботі НМР ЦДАЗУ та озвучив свої коментарі до питання порядку денного.
Детальніше »
Фотозвіт »
03 травня 2020 р.
Незважаючи на карантинні заходи, співробітники УНДІАСД продовжують успішно виконувати планові завдання та постійно працюють над підвищенням власної кваліфікації!
Сертифікати »
22 квітня 2020 р.
22 квітня 2020 р.
УНДІАСД вітає члена Вченої ради інституту Ємельянову Тетяну Олександрівну з призначенням на посаду заступника Голови Державної архівної служби України!


Детальніше »
21 квітня 2020 р.
10 квітня 2020 р.
З метою запобігання поширенню на території України коронавірусу «COVID-19» радимо ознайомитися з рекомендаціями Міністерства охорони здоров'я України.
Детальніше »
01 квітня 2020 р.
Міжнародна організація зі стандартизації ISO виступила з ініціативою зробити ряд стандартів ISO або національні прийняття цих стандартів вільно доступними з метою підтримки глобальних зусиль бізнесу та організацій для подолання наслідків кризи, пов'язаної з COVID-19.
ДП «УкрНДНЦ», яке виконує функції Національного органу стандартизації України, представляє країну в ISO та організовує доступ до стандартів на своєму офіційному сайті.
Детальніше »
17 березня 2020 р.
З метою запобігання поширенню на території України коронавірусу «COVID-19» з 18 березня 2020 року УНДІАСД переходить на дистанційний режим праці.
13 березня 2020 р.
На шпальтах газети «Культура і життя» № 5 від 13.03.2020 розміщено репортаж про відкриту зустріч українських архівістів, членів Спілки архівістів України та співробітників УНДІАСД із Валерієм Петущаком - українським мандрівником, науковцем, письменником, фонд особового походження якого зберігається у Центральному державному електронному архіві України.
Ознайомитися із матеріалом »
12 березня 2020 р.
Відбулося засідання конкурсної комісії УНДІАСД з проведення конкурсу на заміщення вакантної наукової посади заступника директора УНДІАСД. За результатами проведеного конкурсу, до зайняття вакантної посади заступника директора УНДІАСД, рекомендовано завідувача відділу технологічного забезпечення архівної справи УНДІАСД Людмилу Дідух.
Фотозвіт »
08 березня 2020 р.
Чоловіки УНДІАСД від щирого сердця вітають усіх жінок із веснянним жіночим святом!

06 березня 2020 р.
За ініціативи Спілки архівістів України співробітники УНДІАСД та працівники Центрального державного електронного архіву України взяли участь у спільному культурно-розважальному та командоутворюючому заході - спільній грі в боулінг. Захід відбувся з нагоди державного свята - 8 березня.
Фотозвіт »
05 березня 2020 р.
Завідувач сектора науково-технічної інформації відділу науково-інформаційної та редакційно-видавничої діяльності УНДІАСД Ростислав Романовський та директор УНДІАСД Олександр Гаранін взяли участь у роботі Нормативно-методичної комісії (далі - НМК) Укрдержархіву. Порядок денний включав питання розгляду першої редакції проєкту «Нормативів трудомісткості науково-дослідних робіт у сфері архівної справи». Із доповіддю - презентацією проєкту виступив науковий керівник означеної розробки Олександр Гаранін.
Фотозвіт »
Детальніше »
04 березня 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін взяв участь у роботі Експертно-перевірної комісії Центрального державного електронного архіву України та озвучив зауваження та пропозиції з приводу порядку денного.
Детальніше »
03 березня 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін взяв участь у розширеному засіданні підсумкової колегії Центрального державного архіву зарубіжної україніки (далі - ЦДАЗУ), присвяченого обговоренню підсумків діяльності ЦДАЗУ, завдань архіву на 2020 рік та, під час обговорення проєкту рішення колегії, високо оцінив внесок керівництва та працівників ЦДАЗУ в розвиток архівної справи України.
Фотозвіт »
Детальніше »
29 лютого 2020 р.
Директора УНДІАСД Олександра Гараніна обрано Головою ГО «Спілка архівістів України».
26 лютого 2020 р.
Державною архівною службою України видано наказ від 13 лютого 2020 р. № 14 «Про затвердження та впровадження Методичних рекомендацій з проведення експертизи цінності та відбору на архівне зберігання документів, пов’язаних із соціальним захистом громадян».
Завантажити »
26 лютого 2020 р.
Державною архівною службою України видано наказ від 13 лютого 2020 р. № 13 «Про затвердження та впровадження методичних рекомендацій «Забезпечення збереженості електронних документів Національного архівного фонду».
Завантажити »
26 лютого 2020 р.
Колектив УНДІАСД взяв участь у відкритій зустрічі з відомим українським мандрівником та вченим - фондоутворювачем Центрального державного електронного архіву України - Валерієм Дісановичем Петущаком.
Детальніше »
Фотозвіт »
Афіша заходу »
21 лютого 2020 р.
Завідувачка відділу документознавства УНДІАСД В. Ф. Бойко та директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяли участь у роботі семінару-практикуму «Нормативно-технічні документи із стандартизації: інформація і документація». Під час семінару О. Я. Гаранін виступив із доповіддю: Сучасний стан розроблення нормативних документів у сфері архівної справи Українським науково-дослідним інститутом архівної справи та документознавства»; презентував учасникам семінару-практикуму онлайн словник архівної термінології, підготовлений фахівцями УНДІАСД та розміщений на сайті УНДІАСД та озвучив перспективи розвитку УНДІАСД у напрямку розвитку та популяризації архівної справи в Україні.
Фотозвіт »
Програма семінару-практикуму »
Лист-подяка »
20 лютого 2020 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у засіданні підсумкової колегії Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України, присвяченого обговоренню підсумків діяльності ЦДАМЛМ України та завдань на 2020 рік.
Фотозвіт »
Детальніше »
19 лютого 2020 р.
Завідувачка відділу документознавства УНДІАСД В. Ф. Бойко, в.о. ученого секретаря УНДІАСД М. В. Бандура та директор УНДІАСД О. Я. Гаранін були присутні на прес-конференції «Публічний звіт Голови Державної архівної служби України Анатолія Хромова про підсумки діяльності Державної архівної служби України у 2019 році», яка відбулася в приміщенні Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16, м. Київ).
Фотозвіт »
Трансляція публічного звіту »
14 лютого 2020 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у розширеному засіданні колегії Державної архівної служби України (Укрдержархіву), на якому було підбито підсумки діяльності Укрдержархіву, державних архівних установ та спеціальних установ СФД у 2019 році і визначені їх основні завдання на 2020 рік. Захід відбувся в актовій залі Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (м. Київ, просп. Повітрофлотський, 41).
Фотозвіт »
Порядок денний »
11 лютого 2020 р.
Відповідно до Угоди про співробітництво між Державним університетом телекомунікацій (ДУТ) та Українським науково-дослідним інститутом архівної справи та документознавства (УНДІАСД) від 14 травня 2019 р. на базі відділу документознавства УНДІАСД розпочалася практика студентів ІІ курсу ДУТ спеціальностей «Документознавство та інформаційна діяльність» та «Інформаційна аналітика та зв'язки з громадськістю».
Фотозвіт »
10 лютого 2020 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у роботі Науково-видавничої ради Державної архівної служби України та оголосив коментарі та зауваження щодо питань порядку денного.

Порядок денний »
05 лютого 2020 р.
Співробітники УНДІАСД спільно із службовцями Центрального державного електронного архіву України взяли участь у заходах щодо забезпечення протипожежної безпеки та евакуації працівників із головної будівлі комплексу споруд Центральних державних архівних установ України (ЦДАУ України), що були проведені на виконання листа Державної архівної служби України від 23.01.2020 № 360/02/25/03 «Про забезпечення пожежної безпеки». Організацію заходу методично забезпечили фахівці Дирекції з експлуатації комплексу споруд ЦДАУ України.
Фотозвіт »
05 лютого 2020 р.
За ініціативи УНДІАСД відбувся семінар з підвищення кваліфікації для працівників архівних установ: «Культура діловодства (на прикладі організації служби діловодства Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства)».
Програма семінару »
Фотозвіт »
Детальніше »
04 лютого 2020 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін та директор Центрального державного електронного архіву України Ковтанюк Ю. С. провели робочу зустріч із представниками громадської організації «Громадська спілка «Ліга інформаційних технологій». Метою зустрічі стало обговорення перспектив співпраці між українськими архівістами та представниками IT-сектора України.
30 січня 2020 р.
Директор УНДІАСД О.Я. Гаранін взяв участь у презентації комплексного електронного ресурсу «Archium/Архіум» Центрального державного архіву громадських об'єднань України (ЦДАГО України), що відбулася у читальній залі ЦДАГО України (м. Київ, вул. Алмазова, 8) та озвучив питання до розробників з приводу презентаційного проєкту.
Фотозвіт »
Проєкт електронного ресурсу «Archium/Архіум» »
28 січня 2020 р.
Директора УНДІАСД О. Я. Гараніна включено до складу Спеціальної робочої групи (СРГ – 1/2019) Технічного комітету стандартизації ТК-144 «Інформація і документація» з підготовки та виконання грантових заявок на конкурси проектів Українського культурного фонду (УКФ), програма «Аналітика культури».
15 січня 2020 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін відвідав з робочим візитом Центральний державний історичний архів України, м. Львів.
Фотозвіт »
Детальніше »
10 січня 2020 р.
За результатами успішної державної атестації Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства, УНДІАСД отримав Свідоцтво про державну атестацію наукової установи.
Свідоцтво »


up Головна сторінка | Хроніка подій | Контакти | Карта порталу | Версія для друку up


Copyright © 2010–2016 – Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства (УНДІАСД)
Всі права застережені

Веб-майстер: webmaster.undiasd@arch.gov.ua