17 березня 2020 р.
З метою запобігання поширенню на території України коронавірусу «COVID-19» з 18 березня 2020 року УНДІАСД переходить на дистанційний режим праці.
13 березня 2020 р.
На шпальтах газети «Культура і життя» № 5 від 13.03.2020 розміщено репортаж про відкриту зустріч українських архівістів, членів Спілки архівістів України та співробітників УНДІАСД із Валерієм Петущаком - українським мандрівником, науковцем, письменником, фонд особового походження якого зберігається у Центральному державному електронному архіві України.
Ознайомитися із матеріалом »
12 березня 2020 р.
Відбулося засідання конкурсної комісії УНДІАСД з проведення конкурсу на заміщення вакантної наукової посади заступника директора УНДІАСД. За результатами проведеного конкурсу, до зайняття вакантної посади заступника директора УНДІАСД, рекомендовано завідувача відділу технологічного забезпечення архівної справи УНДІАСД Людмилу Дідух.
Фотозвіт »
08 березня 2020 р.
Чоловіки УНДІАСД від щирого сердця вітають усіх жінок із веснянним жіночим святом!


Вітання »
06 березня 2020 р.
За ініціативи Спілки архівістів України співробітники УНДІАСД та працівники Центрального державного електронного архіву України взяли участь у спільному культурно-розважальному та командоутворюючому заході - спільній грі в боулінг. Захід відбувся з нагоди державного свята - 8 березня.
Фотозвіт »
05 березня 2020 р.
Завідувач сектора науково-технічної інформації відділу науково-інформаційної та редакційно-видавничої діяльності УНДІАСД Ростислав Романовський та директор УНДІАСД Олександр Гаранін взяли участь у роботі Нормативно-методичної комісії (далі - НМК) Укрдержархіву. Порядок денний включав питання розгляду першої редакції проєкту «Нормативів трудомісткості науково-дослідних робіт у сфері архівної справи». Із доповіддю - презентацією проєкту виступив науковий керівник означеної розробки Олександр Гаранін.
Фотозвіт »
Детальніше »
04 березня 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін взяв участь у роботі Експертно-перевірної комісії Центрального державного електронного архіву України та озвучив зауваження та пропозиції з приводу порядку денного.
Детальніше »
03 березня 2020 р.
Директор УНДІАСД Олександр Гаранін взяв участь у розширеному засіданні підсумкової колегії Центрального державного архіву зарубіжної україніки (далі - ЦДАЗУ), присвяченого обговоренню підсумків діяльності ЦДАЗУ, завдань архіву на 2020 рік та, під час обговорення проєкту рішення колегії, високо оцінив внесок керівництва та працівників ЦДАЗУ в розвиток архівної справи України.
Фотозвіт »
Детальніше »
29 лютого 2020 р.
Директора УНДІАСД Олександра Гараніна обрано Головою ГО «Спілка архівістів України».
Фотозвіт »
Презентація звіту САУ » (переглянути в YouTube)
Детальніше »
26 лютого 2020 р.
Державною архівною службою України видано наказ від 13 лютого 2020 р. № 14 «Про затвердження та впровадження Методичних рекомендацій з проведення експертизи цінності та відбору на архівне зберігання документів, пов’язаних із соціальним захистом громадян».
Завантажити »
26 лютого 2020 р.
Державною архівною службою України видано наказ від 13 лютого 2020 р. № 13 «Про затвердження та впровадження методичних рекомендацій «Забезпечення збереженості електронних документів Національного архівного фонду».
Завантажити »
26 лютого 2020 р.
Колектив УНДІАСД взяв участь у відкритій зустрічі з відомим українським мандрівником та вченим - фондоутворювачем Центрального державного електронного архіву України - Валерієм Дісановичем Петущаком.
Детальніше »
Фотозвіт »
Афіша заходу »
21 лютого 2020 р.
Завідувачка відділу документознавства УНДІАСД В. Ф. Бойко та директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяли участь у роботі семінару-практикуму «Нормативно-технічні документи із стандартизації: інформація і документація». Під час семінару О. Я. Гаранін виступив із доповіддю: Сучасний стан розроблення нормативних документів у сфері архівної справи Українським науково-дослідним інститутом архівної справи та документознавства»; презентував учасникам семінару-практикуму онлайн словник архівної термінології, підготовлений фахівцями УНДІАСД та розміщений на сайті УНДІАСД та озвучив перспективи розвитку УНДІАСД у напрямку розвитку та популяризації архівної справи в Україні.
Фотозвіт »
Програма семінару-практикуму »
Лист-подяка »
20 лютого 2020 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у засіданні підсумкової колегії Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України, присвяченого обговоренню підсумків діяльності ЦДАМЛМ України та завдань на 2020 рік.
Фотозвіт »
Детальніше »
19 лютого 2020 р.
Завідувачка відділу документознавства УНДІАСД В. Ф. Бойко, в.о. ученого секретаря УНДІАСД М. В. Бандура та директор УНДІАСД О. Я. Гаранін були присутні на прес-конференції «Публічний звіт Голови Державної архівної служби України Анатолія Хромова про підсумки діяльності Державної архівної служби України у 2019 році», яка відбулася в приміщенні Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16, м. Київ).
Фотозвіт »
Трансляція публічного звіту »
14 лютого 2020 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у розширеному засіданні колегії Державної архівної служби України (Укрдержархіву), на якому було підбито підсумки діяльності Укрдержархіву, державних архівних установ та спеціальних установ СФД у 2019 році і визначені їх основні завдання на 2020 рік. Захід відбувся в актовій залі Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (м. Київ, просп. Повітрофлотський, 41).
Фотозвіт »
Порядок денний »
11 лютого 2020 р.
Відповідно до Угоди про співробітництво між Державним університетом телекомунікацій (ДУТ) та Українським науково-дослідним інститутом архівної справи та документознавства (УНДІАСД) від 14 травня 2019 р. на базі відділу документознавства УНДІАСД розпочалася практика студентів ІІ курсу ДУТ спеціальностей «Документознавство та інформаційна діяльність» та «Інформаційна аналітика та зв'язки з громадськістю».
Фотозвіт »
10 лютого 2020 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у роботі Науково-видавничої ради Державної архівної служби України та оголосив коментарі та зауваження щодо питань порядку денного.

Порядок денний »
05 лютого 2020 р.
Співробітники УНДІАСД спільно із службовцями Центрального державного електронного архіву України взяли участь у заходах щодо забезпечення протипожежної безпеки та евакуації працівників із головної будівлі комплексу споруд Центральних державних архівних установ України (ЦДАУ України), що були проведені на виконання листа Державної архівної служби України від 23.01.2020 № 360/02/25/03 «Про забезпечення пожежної безпеки». Організацію заходу методично забезпечили фахівці Дирекції з експлуатації комплексу споруд ЦДАУ України.
Фотозвіт »
05 лютого 2020 р.
За ініціативи УНДІАСД відбувся семінар з підвищення кваліфікації для працівників архівних установ: «Культура діловодства (на прикладі організації служби діловодства Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства)».
Програма семінару »
Фотозвіт »
Детальніше »
04 лютого 2020 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін та директор Центрального державного електронного архіву України Ковтанюк Ю. С. провели робочу зустріч із представниками громадської організації «Громадська спілка «Ліга інформаційних технологій». Метою зустрічі стало обговорення перспектив співпраці між українськими архівістами та представниками IT-сектора України.
30 січня 2020 р.
Директор УНДІАСД О.Я. Гаранін взяв участь у презентації комплексного електронного ресурсу «Archium/Архіум» Центрального державного архіву громадських об'єднань України (ЦДАГО України), що відбулася у читальній залі ЦДАГО України (м. Київ, вул. Алмазова, 8) та озвучив питання до розробників з приводу презентаційного проєкту.
Фотозвіт »
Проєкт електронного ресурсу «Archium/Архіум» »
28 січня 2020 р.
Директора УНДІАСД О. Я. Гараніна включено до складу Спеціальної робочої групи (СРГ – 1/2019) Технічного комітету стандартизації ТК-144 «Інформація і документація» з підготовки та виконання грантових заявок на конкурси проектів Українського культурного фонду (УКФ), програма «Аналітика культури».
15 січня 2020 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін відвідав з робочим візитом Центральний державний історичний архів України, м. Львів.
Фотозвіт »
Детальніше »
10 січня 2020 р.
За результатами успішної державної атестації Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства, УНДІАСД отримав Свідоцтво про державну атестацію наукової установи.
Свідоцтво »