• Головна сторінка
  • Про круглий стіл 2017
  • Про конференцію
  • Про 3 круглий стіл 2019
1 8 2 3 4 5 6 7
Офіційний сайт      УКР  УКР   РУC  РУC   ENG  ENG

Налаштування кольорів та шрифтів

Закрити

Шрифт

Колір

Головна сторінка Хроніка подій Словник ЕК ДІФ ГЦНТІ
Корисні посилання Контакти Карта порталу Версія для друку
 
 

 
© УНДІАСД, 2010
e-mail undiasd@arch.gov.ua
вул. Солом'янська, 24,
м. Київ, 03110, Україна
Довiдка за телефоном:
(044) 275 53 82
Графік особистого прийому громадян керівництвом
 

Жестова мова

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Міністерство юстиції України

Міністерство освіти і науки України

Державна архівна служба України

БілНДІДАС

НАКККіМ

Про розширене засідання колегії Центрального державного архіву зарубіжної україніки


03 березня 2020 р.

У Центральному державному архіві зарубіжної україніки (далі - ЦДАЗУ) у форматі розширеного засідання колегії відбулося підбиття підсумків роботи архіву за рік, що минув, та визначено пріоритетні завдання на поточний рік.


З доповіддю «Про підсумки роботи ЦДАЗУ у 2019 році та визначення пріоритетних завдань на 2020 рік» виступила директорка ЦДАЗУ Ірина Мага.


Вона позитивно оцінила досягнення колективу архіву, який попри проблеми матеріально-технічного і кадрового забезпечення, виконав усі основні показники заплановані на 2019 р., при цьому не відхилився від запланованих пріоритетів. Серед них: цифровізації усіх процесів архівної справи та діловодства; організації формування і забезпечення гарантованої збереженості документів НАФ як складової вітчизняної і світової культурної спадщини та інформаційних ресурсів суспільства; популяризації архівних документів до пам’ятних дат та ювілеїв визначних осіб в історії України.


До обговорення підсумків роботи архіву за 2019 р. та перспективних завдань на 2020 р. долучилися: заступниця директорки департаменту – начальниця відділу зберігання та обліку НАФ департаменту діловодства, формування, зберігання та обліку документів НАФ та методологічного забезпечення Державної архівної служби України Ірина Паламарчук; завідувачка кафедри архівознавства та спеціальних галузей історичної науки історичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, докторка історичних наук Марина Палієнко; завідувачка відділу джерелознавства новітньої історії України Інституту української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського НАН України Валентина Піскун; професор кафедри історії світового українства історичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка Олександр Даниленко; член громадської ради при Державній архівній службі України Юрій Кулініч та директор УНДІАСД, Голова Спілки архівістів України Олександр Гаранін.


Олександр Гаранін високо оцінив внесок керівництва та працівників ЦДАЗУ в розвиток архівної справи України та зазначив, що перевиконання планових показників працівниками архіву в умовах недостатнього фінансування та неповного кадрового складу є на кшалт подвигу.Фотозвітна головну »


up Головна сторінка | Хроніка подій | Контакти | Карта порталу | Версія для друку up


Copyright © 2010–2016 – Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства (УНДІАСД)
Всі права застережені

Веб-майстер: webmaster.undiasd@arch.gov.ua