Про розширене засідання колегії Центрального державного архіву зарубіжної україніки


03 березня 2020 р.

У Центральному державному архіві зарубіжної україніки (далі - ЦДАЗУ) у форматі розширеного засідання колегії відбулося підбиття підсумків роботи архіву за рік, що минув, та визначено пріоритетні завдання на поточний рік.


З доповіддю «Про підсумки роботи ЦДАЗУ у 2019 році та визначення пріоритетних завдань на 2020 рік» виступила директорка ЦДАЗУ Ірина Мага.


Вона позитивно оцінила досягнення колективу архіву, який попри проблеми матеріально-технічного і кадрового забезпечення, виконав усі основні показники заплановані на 2019 р., при цьому не відхилився від запланованих пріоритетів. Серед них: цифровізації усіх процесів архівної справи та діловодства; організації формування і забезпечення гарантованої збереженості документів НАФ як складової вітчизняної і світової культурної спадщини та інформаційних ресурсів суспільства; популяризації архівних документів до пам’ятних дат та ювілеїв визначних осіб в історії України.


До обговорення підсумків роботи архіву за 2019 р. та перспективних завдань на 2020 р. долучилися: заступниця директорки департаменту – начальниця відділу зберігання та обліку НАФ департаменту діловодства, формування, зберігання та обліку документів НАФ та методологічного забезпечення Державної архівної служби України Ірина Паламарчук; завідувачка кафедри архівознавства та спеціальних галузей історичної науки історичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, докторка історичних наук Марина Палієнко; завідувачка відділу джерелознавства новітньої історії України Інституту української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського НАН України Валентина Піскун; професор кафедри історії світового українства історичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка Олександр Даниленко; член громадської ради при Державній архівній службі України Юрій Кулініч та директор УНДІАСД, Голова Спілки архівістів України Олександр Гаранін.


Олександр Гаранін високо оцінив внесок керівництва та працівників ЦДАЗУ в розвиток архівної справи України та зазначив, що перевиконання планових показників працівниками архіву в умовах недостатнього фінансування та неповного кадрового складу є на кшалт подвигу.Фотозвітна головну »