Про засідання Експертно-перевірної комісії Центрального державного електронного архіву України


04 березня 2020 р.

Директор УНДІАСД Олександр Гаранін взяв участь у роботі Експертно-перевірної комісії Центрального державного електронного архіву України (далі - ЦДЕА України) та озвучив зауваження та пропозиції з приводу порядку денного.

Порядок денний включав розгляд наступних питань:

- Про розгляд історичної довідки Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України.

- Про результати технічної перевірки та розгляд протоколу технічної перевірки електронного інформаційного ресурсу, переданого Центральним державним архівом зарубіжної україніки.

- Про результати технічної перевірки та розгляд протоколу технічної перевірки документів в електронній формі архівної колекції «Історія українського футболу».

- Про результати проведення експертизи цінності документів та розгляд опису справ постійного зберігання за 2018 рік відділу формування Національного архівного фонду.

- Про розгляд пропозицій ЦДЕА України до проєкту змін до Правил роботи архівних установ, затверджених наказом Міністерства юстиції України 08.04.2013 № 656/5.

- Про схвалення переліку видів документів, які утворюються в діяльності ЦДЕА України, що можуть створюватися як електронні в СЕД АСКОД.
на головну »