• Головна сторінка
  • Зведений каталог метричних книг
  • Центр галузевого консалтингу та підвищення кваліфікації при УНДІАСД
  • Про круглий стіл 2017
  • Про конференцію
  • Про 3 круглий стіл 2019
  • АРХІВНОМУ ЛЮДОВІ
  • Про відкриту дискусію
  • The International Archives Week #IAW2020 will run from June 8-14
1 9 8 2 3 4 5 6 7
Офіційний сайт      УКР  УКР   РУC  РУC   ENG  ENG Facebook

Налаштування кольорів та шрифтів

Закрити

Шрифт

Колір

Головна сторінка Хроніка подій Словник ЕК ДІФ ГЦНТІ
Корисні посилання Контакти Карта порталу Версія для друку
 
 

 
© УНДІАСД, 2010
e-mail undiasd@arch.gov.ua
вул. Солом'янська, 24,
м. Київ, 03110, Україна
Довiдка за телефоном:
(044) 275 53 82
Графік особистого прийому громадян керівництвом
 

Жестова мова

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Міністерство юстиції України

Міністерство освіти і науки України

Державна архівна служба України

БілНДІДАС

НАКККіМ

Про засідання ЕПК ЦДЕА України


12 червня 2020 р.

Директор УНДІАСД Олександр Гаранін, в якості члена експертно-перевірної комісії (далі - ЕПК) Центрального державного електронного архіву України (далі - ЦДЕА України (Central State Electronic Archives of Ukraine), взяв участь у роботі ЕПК ЦДЕА України та озвучив свої коментарі s зауваження з приводу питань порядку денного.


Порядок денний складався із наступних пунктів:

- Про результати технічної перевірки та розгляд протоколу технічної перевірки електронного інформаційного ресурсу, переданого Державним архівом Херсонської області.

- Про розгляд історичної довідки «Офіційний вебсайт Державного архіву Херсонської області».

- Про результати проведення експертизи цінності електронного інформаційного ресурсу, переданого Центральним державним архівом зарубіжної україніки.

- Про розгляд опису № 1 документів в електронній формі, що підлягають постійному зберіганню фонду № 36 «Колекція документів в електронній формі з історії українського футболу».

- Про розгляд висновку № 2 та акту № 2 приймання-передавання документів в електронній формі фонду № 36 «Колекція документів в електронній формі з історії українського футболу».

- Про результати технічної перевірки та розгляд протоколу технічної перевірки № 3 документів в електронній формі фонду № 36 «Колекція документів в електронній формі з історії українського футболу».

- Про розгляд списку вебсайтів, які бажано взяти на постійне зберігання до ЦДЕА України, за результатами ініціативного документування «COVID-19».

- Про результати проведення експертизи цінності документів і розгляд опису справ постійного зберігання та з кадрових питань за 2018 рік сектору бухгалтерського обліку, фінансового та господарського забезпечення (сектор фінансового та ресурсного забезпечення).

- Про визначення строків зберігання Декларацій, щоденне заповнення яких є обов’язковим для працівників Центрального державного електронного архіву України на період карантину.


Засідання ЕПК ЦДЕА України, зважаючи на карантинні обмеження, відбулося із суворим дотриманням Інструкції з охорони праці в ЦДЕА України щодо дій у період карантину (далі – Інструкція), що затверджена наказом директора ЦДЕА України та передбачає, перед початком роботи, обов’язкове ознайомлення із самою Інструкцією, проходження температурного скринінгу та подання особистої декларації про відсутність ознак вірусного захворювання та відсутність протягом останніх 14 днів свідомих контактів із інфікованими особами.

ФОТОЗВІТ

на головну »


up Головна сторінка | Хроніка подій | Контакти | Карта порталу | Версія для друку up


Copyright © 2010–2016 – Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства (УНДІАСД)
Всі права застережені

Веб-майстер: webmaster.undiasd@arch.gov.ua