• Головна сторінка
  • Зведений каталог метричних книг
  • Центр галузевого консалтингу та підвищення кваліфікації при УНДІАСД
  • Про круглий стіл 2017
  • Про конференцію
  • Про 3 круглий стіл 2019
  • АРХІВНОМУ ЛЮДОВІ
  • Про відкриту дискусію
  • The International Archives Week #IAW2020 will run from June 8-14
1 9 8 2 3 4 5 6 7
Офіційний сайт      УКР  УКР   РУC  РУC   ENG  ENG Facebook

Налаштування кольорів та шрифтів

Закрити

Шрифт

Колір

Головна сторінка Хроніка подій Словник ЕК ДІФ ГЦНТІ
Корисні посилання Контакти Карта порталу Версія для друку
 
 

 
© УНДІАСД, 2010
e-mail undiasd@arch.gov.ua
вул. Солом'янська, 24,
м. Київ, 03110, Україна
Довiдка за телефоном:
(044) 275 53 82
Графік особистого прийому громадян керівництвом
 

Жестова мова

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Міністерство юстиції України

Міністерство освіти і науки України

Державна архівна служба України

БілНДІДАС

НАКККіМ

Про звітування УНДІАСД за період роботи 2018-2019 рр. Науковому комітету
Національної ради з питань розвитку науки і технологій


17 червня 2020 р.

17 червня 2020 р. директор УНДІАСД Олександр Гаранін взяв участь у відеоконференції, що організував Науковий комітет Національної ради з питань розвитку науки і технологій з приводу звітування наукових установ (в тому числі і УНДІАСД) за період роботи у 2018-2019 рр.


Керівник УНДІАСД до поданого у квітні 2020 р. звіту про результати діяльності УНДІАСД за 2018-2019 рр. додатково підготував презентацію у програмі Microsoft PowerPoint, в якій наочно відобразив практичну роботу та здобутки науковців УНДІАСД за звітний період.


Поданий звіт та презентація здобули схвальну оцінку членів Наукового комітету. Додаткові запитання, що озвучила членкиня Наукового комітету, завідуюча відділом Інституту літератури імені Т. Г. Шевченка Національної академії наук, Тамара Гундорова, стосувалися участі УНДІАСД у грантових проєктах та процесі диджіталізації українських архівістів.


Була надана відповідь, що УНДІАСД на самому початку 2020 р. подавався до участі у грантовому проєкті Українського культурного фоду (далі - УКФ), пройшов успішно декілька етапів, але не набрав достатньо балів, щоб бути допущеним до переговорних процедур. Проте, зазначив Олександ Гаранін, це був перший подібний досвід УНДІАСД, тому інститут планує і в майбутньому брати участь у проєктах УКФ та подібних і сподівається на перемогу. Тим більше, що в галузі є позитивна практика. Наприклад, Державний архів Рівненської області, також мав кілька спроб щодо участі у проєктах УКФ. Спершу у них не вийшло, а з другої спроби - вони отримали грант на оцифрування. У УНДІАСД гранти ще попереду.


З приводу участі українських архівістів у діджіталізації була надана відповідь, що серед пріоритетів Державної архівної служби України на першому місці знаходиться цифровізація усіх процесів архівної справи та архіви й Укрдержархів потужно в цьому напрямку працюють. УНДІАСД також знаходиться у фарватері позитивних перетворень. Так, зокрема, дещо раніше звітного періоду, фахівцями УНДІАСД була підготовлена Концепція інформатизації архівної справи в Україні, інтелектуальну складову якої використовують профільні галузеві фахівці. Крім того, УНДІАСД була підготовлена робота - методичні рекомендації - «Цифровий фонд користування документами Національного архівного фонду: створення, зберігання, облік та доступ до нього», що у 2019 році зайняла перше місце на галузевому конкурсі науково-методичних розробок і науково-інформаційних робіт з архівознавства, документознавства, археографії. Дипломи переможців галузевого конкурсу представлені на 18-му слайді поданої до ознайомлення презентації. На цьому участь УНДІАСД у відеоконференції була закінчена. Сторони подякували одне одній за роботу.


Захід відбувся з використанням технології Skype Meet Now.

ФОТОЗВІТ

на головну »


up Головна сторінка | Хроніка подій | Контакти | Карта порталу | Версія для друку up


Copyright © 2010–2016 – Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства (УНДІАСД)
Всі права застережені

Веб-майстер: webmaster.undiasd@arch.gov.ua