• The International Archives Week #IAW2020 will run from June 8-14
  • Головна сторінка
  • Про круглий стіл 2017
  • Про конференцію
  • Про 3 круглий стіл 2019
1 8 2 3 4 5 6 7
Офіційний сайт      УКР  УКР   РУC  РУC   ENG  ENG Facebook

Налаштування кольорів та шрифтів

Закрити

Шрифт

Колір

Головна сторінка Хроніка подій Словник ЕК ДІФ ГЦНТІ
Корисні посилання Контакти Карта порталу Версія для друку
 
 

 
© УНДІАСД, 2010
e-mail undiasd@arch.gov.ua
вул. Солом'янська, 24,
м. Київ, 03110, Україна
Довiдка за телефоном:
(044) 275 53 82
Графік особистого прийому громадян керівництвом
 

Жестова мова

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Міністерство юстиції України

Міністерство освіти і науки України

Державна архівна служба України

БілНДІДАС

НАКККіМ

Про засідання експертно-перевірної комісії
Центрального державного електронного архіву України


10 вересня 2020 р.


Директор УНДІАСД Олександр Гаранін, в якості члена експертно-перевірної комісії (далі - ЕПК) Центрального державного електронного архіву України (далі - ЦДЕА України), взяв участь у роботі ЕПК ЦДЕА України та озвучив свої коментарі та зауваження з приводу питань порядку денного.


Порядок денний складався із наступних пунктів:


1. Про розгляд опису № 1 електронного інформаційного ресурсу, що підлягає постійному зберіганню, переданого Центральним державним архівом-музеєм літератури і мистецтва України.


2. Про розгляд опису № 2 електронного інформаційного ресурсу, що підлягає постійному зберіганню, переданого Центральним державним архівом зарубіжної україніки.


3. Про результати проведення експертизи цінності електронного інформаційного ресурсу, переданого на постійне зберігання Державним архівом Херсонської області.


4. Про розгляд опису № 3 електронного інформаційного ресурсу, що підлягає постійному зберіганню, переданого Державним архівом Херсонської області.


5. Про розгляд опису № 2 документів в електронній формі, що підлягають постійному зберіганню фонду № 36 «Колекція документів в електронній формі з історії українського футболу».


6. Про розгляд висновку на документи в електронній формі та акту № 3 приймання-передавання документів в електронній формі фонду № 36 «Колекція документів в електронній формі з історії українського футболу».


7. Про результати технічної перевірки та розгляд протоколу технічної перевірки № 4 документів в електронній формі фонду № 36 «Колекція документів в електронній формі з історії українського футболу».


8. Про розгляд доповнення до історичної довідки № 31−11−wk «Безсмертний. Офіційний сайт».


9. Про результати технічної перевірки та розгляд протоколів технічної перевірки локальних копій вебсайтів архівної колекції «Вибори Президента України 2019» за результатами ініціативного документування.


10. Про результати технічної перевірки та розгляд протоколу технічної перевірки документів особового походження в електронній формі, переданих Петущаком В. Д.


11. Про розгляд історичної довідки «Фейсбук-сторінка громадської організації «Спілка архівістів України».


12. Про розгляд списку вебсайтів (зі змінами), які бажано взяти на постійне зберігання до ЦДЕА України, за результатами ініціативного документування «COVID-19».


13. Про розгляд опису № 6 аудіовізуальних документів в електронній формі за 2016 рік фонду № 22 «Літопис Центрального державного електронного архіву України: колекція аудіовізуальних документів в електронній формі» та розгляд акта про вилучення для знищення аудіовізуальних документів в електронній формі ЦДЕА України за 2016 рік.


14. Про результати проведення експертизи цінності документів та розгляд опису справ постійного зберігання за 2018 рік служби діловодства.


15. Про результати проведення експертизи цінності документів та розгляд опису справ постійного зберігання за 2018 рік відділу забезпечення доступу до інформації документів.


16. Про результати проведення експертизи цінності документів та розгляд опису справ постійного зберігання за 2018 рік відділу забезпечення зберігання та обліку документів.


Засідання ЕПК ЦДЕА України відбулося із суворим дотриманням Інструкції з охорони праці в ЦДЕА України та дистанціювання учасників в умовах карантинних обмежень.до новин »


up Головна сторінка | Хроніка подій | Контакти | Карта порталу | Версія для друку up


Copyright © 2010–2016 – Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства (УНДІАСД)
Всі права застережені

Веб-майстер: webmaster.undiasd@arch.gov.ua