Порядок денний експертно-перевірної комісії
Центрального державного електронного архіву України


24 листопада 2020 р.


- Про розгляд опису № 4 документів в електронній формі, що підлягають постійному зберіганню фонду № 36 «Колекція документів в електронній формі з історії українського футболу».


- Про розгляд висновку на документи в електронній формі та акту № 5 приймання-передавання документів в електронній формі фонду № 36 «Колекція документів в електронній формі з історії українського футболу».


- Про результати технічної перевірки та розгляд протоколів технічної перевірки локальних копій вебсайтів архівної колекції «Парламентські Вибори 2019» за результатами ініціативного документування.


- Про розгляд опису № 2 архівних електронних інформаційних ресурсів, що підлягають постійному зберіганню, архівної колекції «Вибори Президента України 2019».


- Про розгляд опису № 8 документів в електронній формі, що підлягають постійному зберіганню Кузьменка А. В., переданих Кузьменко О. М.


- Про результати проведення експертизи цінності електронного інформаційного ресурсу «Фейсбук-сторінка Громадської організації «Спілка архівістів України».


- Про встановлення строків зберігання документів, що створюються за результатами діяльності відділу інформаційних технологій та кіберзахисту.до новин »