Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства (УНДІАСД)

Головна сторінка

 
 

 
© УНДІАСД, 2024
e-mail [email protected]
вул. Лук'янівська, 77,
м. Київ, 04085, Україна
Довiдка за телефоном:
(044) 425 77 40
Графік особистого прийому громадян керівництвом
 

Хроніка подій: 2016 рік

| 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 |


26 грудня 2016 р.
Відбулося засідання вченої ради інституту, на якому були схвалені проекти науково-дослідних робіт (НДР) та розглянуті заключні звіти про НДР, що виконувались УНДІАСД у 2016 році за рахунок коштів державного бюджету.
23 грудня 2016 р.
З нагоди Дня працівників архівних установ були відзначені співробітники інституту: М. В. Горбатюк, старший науковий співробітник відділу документознавства – Почесною грамотою Центрального комітету профспілки працівників державних установ України; Р. В. Романовський, завідувач сектора науково-технічної інформації відділу науково-інформаційної та редакційно-видавничої діяльності та А. І. Титаренко, старший науковий співробітник сектора науково-технічної інформації відділу науково-інформаційної та редакційно-видавничої діяльності – Почесною грамотою Київського міського комітету профспілки працівників державних установ України.
Фоторепортаж »
23 грудня 2016 р.
В Музеї гетьманства відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Україна між Польщею та Росією», організована спільно з Науково-дослідним інститутом українського козацтва, Інститутом української археографії та джерелознавства, Ніжинським державним університетом, Люблінським католицьким університетом та іншими науковими установами і громадськими організаціями. В роботі конференції взяла участь учений секретар УНДІАСД Л. В. Андрієвська.
16 грудня 2016 р.
Завідувач відділу архівознавства УНДІАСД Л. Ф. Приходько, завідувач відділу документознавства УНДІАСД В. Ф. Бойко та провідний науковий співробітник відділу науково-інформаційної та редакційно-видавничої діяльності УНДІАСД А. А. Майстренко ознайомили студентів 1-го курсу кафедри інформаційної, бібліотечної та архівної справи Київського національного університету культури і мистецтв із виконанням в Українському науково-дослідному інституті архівної справи та документознавства програми розвитку галузевої науки на 2016–2020 рр. У лекціях акцентовано увагу на пріоритетних напрямках прикладних досліджень у сфері архівознавства, документознавства та спеціальних історичних дисциплін, специфічних формах здійснення організації інформаційного забезпечення державних архівних установ України. Проаналізовано розроблені у зазначених наукових дисциплінах нормативно-правові та науково-методичні документи, підготовлені актуальні наукові публікації, подано інформацію про випуск наукових періодичних видань.
13 грудня 2016 р.
З метою реалізації основних положень Угоди про співробітництво між Українським науково-дослідним інститутом архівної справи та документознавства (УНДІАСД) та Білоруським науково-дослідним інститутом документознавства і архівної справи (БілНДІДАС) від 02.12.2015 директор УНДІАСД О. Я. Гаранін та завідувач відділу документознавства УНДІАСД В. Ф. Бойко взяли участь у проведенні урочистих зборів та круглого столу «Пріоритетні напрями наукових досліджень у галузі документознавства та архівознавства на сучасному етапі», присвячених 25-річчю створення БілНДІДАС (м. Мінськ, вул. Кропоткіна, 55).
Фоторепортаж »
09 грудня 2016 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін, заступник директора УНДІАСД Н. М. Христова та завідувач відділу документознавства УНДІАСД В. Ф. Бойко, спільно з директором Центрального державного електронного архіву України Ю. С. Ковтанюком, взяли участь у зустрічі зі студентами 1-го курсу кафедри інформаційної, бібліотечної та архівної справи Київського національного університету культури і мистецтв і ознайомили їх із науковою роботою державних архівних установ України та Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства.
Фоторепортаж »
08 грудня 2016 р.
На офіційному сайті Державного підприємства «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» опубліковано наказ від 06.12.2016 № 407 «Про внесення змін до керівного складу ТК 144 та внесення змін до структури ТК 144».
Відповідно до наказу Підкомітет 3 (ПК 3) змінив назву з «Бібліотечна та архівна справи» на «Архівна справа». Головою ПК 3 призначено директора УНДІАСД О. Я. Гараніна.
Детальніше »
01 грудня 2016 р.
Ректор Київського університету імені Бориса Грінченка академік В. О. Огнев'юк подякував директору УНДІАСД О. Я. Гараніну та заступнику директора УНДІАСД Н. М. Христовій за плідну співпрацю з Київським університетом імені Бориса Грінченка в реалізації спільних проектів у 2016 році.
Детальніше »
29 листопада 2016 р.
Відбулося засідання вченої ради інституту, на якому було атестовано аспірантів за підсумками виконання річних індивідуальних планів роботи, схвалено тематичний план науково-дослідних робіт, що виконуються УНДІАСД за рахунок коштів державного бюджету, на 2017 рік, розглянуто стан підготовки до друку археографічного щорічника «Пам’ятки».
25 листопада 2016 р.
Провідний науковий співробітник відділу документознавства УНДІАСД О. М. Загорецька взяла участь у ІІ щорічній конференції «Керівник відділу кадрів: підсумки року. Маяк для кадровика: як темне минуле і світле майбутнє не зробити сірою буденщиною. Перспективи – 2017» у якості експерта з доповіддю на тему «Правильно завершуємо діловодний рік».
07 листопада 2016 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у відкритті виставки документів Національного архівного фонду «Кожна людина має право на свободу», присвяченої 40-річчю створення Української Гельсінської групи, що відбулася у Центральному державному архіві громадських об'єднань України (м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 8).
Афіша »
Прес-реліз »
Фоторепортаж »
02 листопада 2016 р.
Завідувач відділу документознавства УНДІАСД В. Ф. Бойко взяла участь у зустрічі зі студентами 2-го курсу кафедри інформаційної, бібліотечної та архівної справи Київського національного університету культури і мистецтв та ознайомила їх із основними напрямами діяльності інституту, де основну увагу зосередила на нормативно-методичних розробках відділу документознавства за період 2012–2016 рр.
28 жовтня 2016 р.
Старший науковий співробітник відділу технологічного забезпечення архівної справи УНДІАСД В. О. Кітам здійснив мікробіологічне та ентомологічне обстеження архівосховищ Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України.
Фоторепортаж »
27 жовтня 2016 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін та головний бухгалтер УНДІАСД В. В. Поліщук взяли участь у нараді-семінарі з питань фінансово-економічного та матеріально-технічного забезпечення, кадрової та правової роботи, інформаційної діяльності архівних установ та установ СФД, організованому Державною архівною службою України.
Програма »
Фоторепортаж »
21 жовтня 2016 р.
Провідний науковий співробітник відділу документознавства УНДІАСД О. М. Загорецька провела навчальний семінар із питань організації діловодства для відповідальних за діловодство в структурних підрозділах Національній академії державного управління (НАДУ) при Президентові України.
Захід відбувся в межах співпраці, що вже традиційно реалізують УНДІАСД та НАДУ при Президентові України.
Фоторепортаж »
21 жовтня 2016 р.
Співробітники УНДІАСД взяли участь у заході з прибирання прилеглої до приміщень інституту території центральних державних архівних установ.
Фоторепортаж »
13 жовтня 2016 р.
Відбулося засідання вченої ради інституту, на якому були заслухані звіти структурних підрозділів про результати виконання тематичного плану науково-дослідних робіт УНДІАСД у третьому кварталі 2016 р., затверджено кандидатуру наукового керівника аспірантки І. В. Вацеби та розглянуто інші питання діяльності інституту.
29 вересня 2016 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у відкритті виставки документів Національного архівного фонду «Ім’я, якого Україні не забути!», що була підготовлена під патронатом Державної архівної служби України з нагоди 150-річчя від дня народження М. С. Грушевського.
Виставка презентує біографічні документи, листування, наукові праці, що розкривають значення постаті М. С. Грушевського у формуванні незалежної України.
Афіша »
Фоторепортаж »
07 липня 2016 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у роботі засідання колегії Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України (ЦДАМЛМ України).
Під час роботи колегії О. Я. Гаранін долучився до обговорення доповіді заступника директора ЦДАМЛМ України Т. М. Малярчук «Про стан виконання структурними підрозділами ЦДАМЛМ України планових завдань другого кварталу 2016 року».
Порядок денний »
Фоторепортаж »
06 липня 2016 р.
Завідувач відділу документознавства УНДІАСД В. Ф. Бойко, спільно з директором Центрального державного електронного архіву України Ю. С. Ковтанюком, взяла участь у зустрічі зі студентами 2-го курсу історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка та ознайомила їх із специфікою роботи інституту.
Фоторепортаж »
01 липня 2016 р.
У рамках угод про співпрацю між Державною архівною службою України і Київським національним університетом (КНУ) імені Тараса Шевченка, Українським науково-дослідним інститутом архівної справи та документознавства (УНДІАСД) і Кафедрою архівознавства та спеціальних галузей історичної науки КНУ імені Тараса Шевченка, директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь в урочистостях із нагоди вручення дипломів магістрам історичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка.
Фоторепортаж »
23 червня 2016 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у відкритті виставки архівних документів, присвяченої 20-ій річниці Конституції України, що відбулася в музеї «Будинок митрополита» Національного заповідника «Софія Київська».
Фоторепортаж »
23 червня 2016 р.
Відбулося засідання вченої ради інституту, на якому були заслухані звіти структурних підрозділів про результати виконання тематичного плану науково-дослідних робіт (НДР) УНДІАСД у другому кварталі 2016 р., обговорено тематику державного замовлення на виконання інститутом НДР у 2017 р., схвалено та рекомендовано до друку перший (25) випуск Бюлетеня Галузевого центру науково-технічної інформації з архівної справи та документознавства за 2016 р. та розглянуто інші питання діяльності інституту.
10 червня 2016 р.
Завідувач відділу документознавства УНДІАСД В. Ф. Бойко взяла участь у Дев'ятому міжнародному науково-теоретичному семінарі «Термінологія документознавства та суміжних галузей знань», що відбувся у Київському національному університеті культури та мистецтв (м. Київ, вул. Є. Коновальця, 36) та виступила з доповіддю на тему «Актуальні проблеми термінології діловодства та архівної справи в Україні».
Програма »
Фоторепортаж »
01 червня 2016 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у відкритті документальної виставки «Ми – діти твої, Україно!», підготовленої Центральним державним архівом зарубіжної україніки.
Робота виставки триватиме до 12 червня 2016 р. за адресою: Київський міський будинок учителя (м. Київ, вул. Володимирська, 57).
Детальніше »
Афіша »
Фоторепортаж »
25 травня 2016 р.
Представники УНДІАСД, у складі команди «Спільна справа», взяли участь у культурному заході, що був організований Центральним державним архівом-музеєм літератури і мистецтва України на території «Літературно-мистецьких Плютів» (Київська область, Обухівський район, село Плюти, вул. Малишка, 42) із нагоди 50-літнього ювілею архіву.
Подяка »
Фоторепортаж »
19–20 травня 2016 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін, у складі делегації українських архівістів, взяв участь у роботі ХVI Міжнародної конференції архівів держав Центральної та Східної Європи з циклу Сковронеківські читання («Colloquia Jerzy Skowronek dedicata») за темою «Складні питання історії та архіви».
Програма »
Фоторепортаж »
18 травня 2016 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін, у складі делегації українських архівістів, відвідав Національний цифровий архів Республіки Польща (Narodowe Archiwum Cyfrowe – NAC) та ознайомився з його функціями, досягненнями та проектами.
Фоторепортаж »
06 травня 2016 р.
Завідувач відділу документознавства УНДІАСД В. Ф. Бойко та старший науковий співробітник відділу науково-інформаційної та редакційно-видавничої діяльності УНДІАСД А. І. Титаренко взяли участь у відкритті документальної виставки «У спільній боротьбі», присвяченої українцям, які служили у складі радянської та союзницьких армій під час Другої світової війни, що відбулася у Київському міському будинку учителя (м. Київ, вул. Володимирська, 57).
Фоторепортаж »
28 квітня 2016 р.
У Музеї гетьманства пройшли заходи на вшанування пам’яті відомого українського історика, доктора історичних наук, професора, дослідника історії українського козацтва В. В. Кривошеї, який пішов із життя 30 квітня 2015 р. Вшанувати пам'ять Володимира Володимировича зібрались науковці з Києва, Ніжина, Умані, його колеги, друзі, учні, всі, кому пощастило зустрічати цю прекрасну людину, талановитого ученого, умілого організатора, що так рано пішов із життя. Участь у пам’ятних заходах взяла учений секретар УНДІАСД Л. В. Андрієвська.
28 квітня 2016 р.
Співробітники відділу науково-інформаційної та редакційно-видавничої діяльності УНДІАСД А. А. Майстренко, Р. В. Романовський та А. І. Титаренко взяли участь у зустрічі з кінорежисером, автором фільмів «Чорнобиль: два кольори часу» та «Чорнобильський час» Леонідом Петровичем Мужуком, присвяченої 30-й річниці Чорнобильської катастрофи. Захід відбувся у Центральному державному кінофотофоноархіві імені Г. С. Пшеничного (м. Київ, вул. Солом'янська, 24).
Детальніше »
25 квітня 2016 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін, від імені науковців та фахівців архівної галузі, привітав учасників студентської науково-практичної конференції «Інформаційні системи та процеси в сучасному суспільстві», що відбулася в Київському національному університеті культури і мистецтв.
Програма »
25 квітня 2016 р.
Завідувач відділу документознавства УНДІАСД В. Ф. Бойко та старший науковий співробітник відділу науково-інформаційної та редакційно-видавничої діяльності УНДІАСД А. І. Титаренко взяли участь у відкритті виставки документів, присвяченої 30-й річниці Чорнобильської катастрофи, що відбулася у Центральному державному архіві громадських об’єднань України (м. Київ, вул. Кутузова, 8).
Прес-реліз »
Фоторепортаж »
22 квітня 2016 р.
Старший науковий співробітник відділу документознавства УНДІАСД М. В. Горбатюк взяв участь у роботі науково-практичної конференції «Виставкова діяльність архівних установ Київщини: досвід та перспективи», що відбулася в приміщенні Бориспільської міської ради (м. Бориспіль, вул. Київський шлях, 72) та оголосив доповідь «Популяризація архівних документів шляхом їх публікації: досвід, проблеми, перспективи».
Детальніше »
Програма »
Фоторепортаж »
21–23 квітня 2016 р.
На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 № 777-р «Деякі питання проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів» та відповідно до звернення Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (лист від 25.03.2016 № 7/11-3253) співробітники інституту взяли участь у заходах із благоустрою територій та приміщень центральних державних архівних установ України та території урочища Теремки. Під час заходів було прибрано від сміття ділянки територій, закріплені за УНДІАСД, упорядковано та приведено в належний стан паркову зону та газони.
Фоторепортаж »
20 квітня 2016 р.
Завідувач відділу документознавства УНДІАСД В. Ф. Бойко виступила перед студентами 2-го курсу кафедри документознавства та інформаційної діяльності Київського національного університету культури і мистецтв, з лекцією на тему: «Нормативно-правове та нормативне забезпечення уніфікації службових документів у сучасній Україні».
08 квітня 2016 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у роботі Науково-видавничої ради Укрдержархіву, засідання якої відбулося у приміщенні Державної архівної служби України (м. Київ, вул. Солом'янська, 24) та озвучив зауваження і пропозиції, підготовлені фахівцями інституту, щодо проектів спеціальних довідників «Реєстр розсекречених фондів Державного архіву Чернівецької області (1984–2009)» та «Державний архів Херсонської області. Фонди періоду після 1917 року: анотований реєстр описів. Том 3», що були подані на розгляд Науково-видавничої ради Укрдержархіву.
Порядок денний »
Фоторепортаж »
28 березня 2016 р.
Відбулося засідання вченої ради інституту, на якому було заслухано звіти структурних підрозділів про результати виконання тематичного плану науково-дослідних робіт УНДІАСД в першому кварталі 2016 р. та затверджено тему дисертаційного дослідження аспірантки 1-го року навчання Ю. Г. Чернятинської.
01 березня 2016 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін, як Виконавчий директор Спілки архівістів України (САУ), взяв участь у роботі розширенного засідання Колегії Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України (ЦДАМЛМ України), що відбулася в конференц-залі ЦДАМЛМ України. Під час роботи Колегії О. Я. Гаранін долучився до обговорення головної доповіді директора ЦДАМЛМ України О. В. Чижової «Підсумки діяльності ЦДАМЛМ України у 2015 році та пріоритети на 2016 рік» та відповів на запитання присутніх щодо діяльності Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства та САУ.
Фоторепортаж »
26 лютого 2016 р.
Заступник директора УНДІАСД Н. М. Христова, як представник Спілки архівістів України (САУ), виступила перед студентами кафедри реклами і зв’язків з громадськістю Гуманітарного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка, з лекцією на тему: «Архіви у системі соціальних комунікацій». Студенти дізналися про сучасну систему архівних установ України, професію архівіста та перспективи підготовки фахівців за новою спеціальністю 029 – «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».
Захід відбувся в межах відзначення дня Гуманітарного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка.
Програма заходів | Фоторепортаж | Детальніше | Дзеркало | Подія у (f)
24–25 лютого 2016 р.
Директор УНДІАСД, як Виконавчий директор Спілки архівістів України (САУ), взяв участь у роботі розширенного засідання колегії Державної архівної служби України, що відбулася у приміщенні Клубу Кабінету Міністрів України (м. Київ, вул. Інститутська, 7) та науково-практичних семінарах за участю керівників державних архівних установ України, що відбулися у межах підсумкової колегії Державної архівної служби України.
Під час обговорення головної доповіді «Про підсумки роботи Державної архівної служби України, архівних установ, установ СФД у 2015 році та їх завдання на 2016 рік», О. Я. Гаранін оголосив три основні принципи діяльності САУ на 2016 р.: принцип спільної справи, принцип медіа-присутності та принцип відповідальності.
Регламент »
Фоторепортаж »
15 лютого 2016 р.
В офіційному друкованому органі Департаменту з архівів та діловодства Міністерства юстиції Республіки Білорусь (журнал – «Архівы і справаводства» – № 1, 2016) опублікована інформація про участь директора УНДІАСД О. Я. Гараніна в Міжнародній науково-практичній конференції «Теоретичні та практичні проблеми документознавства та архівознавства: ретроспектива і сучасність», що відбулася 02–03 грудня 2015 р. у м. Мінську.
11 лютого 2016 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін, завідувач відділу архівознавства УНДІАСД Л. Ф. Приходько, заступники директора ЦДКФФА України ім. Г. С. Пшеничного Т. О. Ємельянова та Н. П. Невмержицька, спільно з Кафедрою архівознавства та спеціальних галузей історичної науки КНУ імені Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Володимирська, 60), взяли участь в обговоренні методичного посібника «Робота архівних установ України з аудіовізуальними документами», підготовленого авторським колективом УНДІАСД у рамках науково-дослідної та методичної роботи інституту протягом 2014–2015 рр.
Фоторепортаж »
03 лютого 2016 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін у якості члена Громадської ради при Комітеті Верховної Ради України з питань культури і духовності взяв участь в обговоренні Звіту Уряду (блок культурної політики).
Детальніше »


Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Міністерство юстиції України
Міністерство освіти і науки України Державна архівна служба України 1545 – Урядова «Гаряча лінія» Безоплатна правова допомога


Copyright © 2010–2024 – Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства (УНДІАСД)
Всі права застережені

Веб-майстер: [email protected]