Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства (УНДІАСД)

Головна сторінка

 
 

 
© УНДІАСД, 2024
e-mail [email protected]
вул. Лук'янівська, 77,
м. Київ, 04107, Україна
Довiдка за телефоном:
(044) 425 77 40
Графік особистого прийому громадян керівництвом
 

Відповідно до Договору про співпрацю вiд 10 липня 2020 року мiж Українським науково-дослідним інститутом архівної справи та документознавства (УНДІАСД) й Національним транспортним університетом (НТУ) з 01 лютого по 03 березня 2021 року на базі УНДІАСД проходять стажування викладачі кафедри Інформаційно-аналітичної діяльності та інформаційної безпеки НТУ.

10 лютого 2021 року відбулося лекційне онлайн-заняття відповідно до програми стажування. Завідувачка відділу документознавства УНДІАСД Олена Загорецька присвятила свою лекцію ознайомленню слухачів із нормативно-правовою та науково-методичною базою у документно-інформаційній сфері. Зокрема, висвітлила питання оновлення цієї бази нормативно-правовими актами, що стосуються встановлення вимог до порядку приймання-передавання електронних документів, внесених до Національного архівного фонду, на постійне зберігання до відповідних державних архівів.до новин »


Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Міністерство юстиції України
Міністерство освіти і науки України Державна архівна служба України 1545 – Урядова «Гаряча лінія» Безоплатна правова допомога


Copyright © 2010–2024 – Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства (УНДІАСД)
Всі права застережені

Веб-майстер: [email protected]