Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства (УНДІАСД)

Головна сторінка

 
 

 
© УНДІАСД, 2024
e-mail [email protected]
вул. Лук'янівська, 77,
м. Київ, 04107, Україна
Довiдка за телефоном:
(044) 425 77 40
Графік особистого прийому громадян керівництвом
 

Завідувачка відділу документознавства УНДІАСД Олена Загорецька, в якості члена Центральної експертно-перевірної комісії (ЦЕПК) Державної архівної служби України (Укрдержархіву), взяла участь у черговому засіданні ЦЕПК Укрдержархіву.

Згідно із порядком денним спершу було розглянуто питання щодо приймання на постійне зберігання до державних архівів перших та других примірників книг державної реєстрації актів цивільного стану від відділів державної реєстрації актів цивільного стану міжрегіональних управлінь юстиції.

Зокрема, на розгляд було винесено прохання Державного архіву Львівської області (ДАЛО) щодо погодження рішення експертно-перевірної комісії (ЕПК) ДАЛО про віднесення до Національного архівного фонду (НАФ) та прийняття на зберігання других примірників книг державної реєстрації актів цивільного стану за 1940–1941 роки у зв’язку із закінчення 75-річного строку їх зберігання.

Після жвавого обговорення цього питання члени ЦЕПК Укрдержархіву одноголосно прийняли рішення про непогодження вищезазначеного рішення ЕПК ДАЛО.

Другим питанням у порядку денному був розгляд Анотованого переліку унікальних документів НАФ Центрального державного історичного архіву України, м. Львів (ЦДІАЛ України), що містив п’ять позицій.

У результаті обговорення було прийнято рішення віднести до унікальних документів НАФ лише один із п’яти запропонованих документів, для визначення якого затребувати від ЦДІАЛ України більш детальні характеристики і критерії, якими керувалися фахівці при підготовці зазначеного анотованого переліку по кожному конкретному документу, та запропонувати їм самостійно визначити цей єдиний унікальний документ і подати його на повторне погодження ЦЕПК Укрдержархіву.

Захід відбувся із дотриманням вимог щодо дистанціювання в умовах карантинних обмежень.до новин »


Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Міністерство юстиції України
Міністерство освіти і науки України Державна архівна служба України 1545 – Урядова «Гаряча лінія» Безоплатна правова допомога


Copyright © 2010–2024 – Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства (УНДІАСД)
Всі права застережені

Веб-майстер: [email protected]