• Головна сторінка
  • Зведений каталог метричних книг
  • Центр галузевого консалтингу та підвищення кваліфікації при УНДІАСД
  • Про круглий стіл 2017
  • Про конференцію
  • Про 3 круглий стіл 2019
  • АРХІВНОМУ ЛЮДОВІ
  • Про відкриту дискусію
  • The International Archives Week #IAW2020 will run from June 8-14
1 9 8 2 3 4 5 6 7
Офіційний сайт      УКР  УКР   РУC  РУC   ENG  ENG Facebook

Налаштування кольорів та шрифтів

Закрити

Шрифт

Колір

Головна сторінка Хроніка подій Словник ЕК ДІФ ГЦНТІ
Корисні посилання Контакти Карта порталу Версія для друку
 
 

 
© УНДІАСД, 2010
e-mail undiasd@arch.gov.ua
вул. Солом'янська, 24,
м. Київ, 03110, Україна
Довiдка за телефоном:
(044) 275 53 82
Графік особистого прийому громадян керівництвом
 

Жестова мова

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Міністерство юстиції України

Міністерство освіти і науки України

Державна архівна служба України

БілНДІДАС

НАКККіМ

Задля підвищення професійної кваліфікації та поглиблення наукових знань, співробітники УНДІАСД взяли участь у роботі вебінарів, організованих та проведених компанією Clarivate Analytics – світовим лідером у поширенні знань щодо інноваційних змін та нововведень у науковому середовищі спільно з Державною науково-технічною бібліотекою України:

04 березня 2021 р. заступниця директора УНДІАСД Бойко Віта Федорівна, вчена секретарка УНДІАСД Бандура Марина Вікторівна та в.о. завідувачки відділу науково-інформаційної та редакційно-видавничої діяльності УНДІАСД Гула Оксана Григорівна взяли участь у роботі спільного вебінару компаній Clarivate та Антиплагиат «Publish not perish, или как не погибнуть при публикации» та отримали відповідні сертифікати.

05 березня 2021 р. заступниця директора УНДІАСД Бойко Віта Федорівна, вчена секретарка УНДІАСД Бандура Марина Вікторівна, завідувачка відділу технологічного забезпечення архівної справи УНДІАСД Дідух Людмила Валентинівна та провідна наукова співробітниця відділу технологічного забезпечення архівної справи УНДІАСД Майстренко Анжела Андріївна взяли участь у вебінарі «Як опублікуватися у виданні, що індексується Web of Science», який організувала та провела Державна науково-технічна бібліотека України.

09 березня 2021 р. вчена секретарка УНДІАСД Бандура Марина Вікторівна взяла участь у вебінарі «Можливості ресурсів Clarivate для успішної грантової заявки» та отримала відповідний сертифікат.

10 березня 2021 р. завідувач сектору науково-технічної інформації відділу науково-інформаційної та редакційно-видавничої діяльності УНДІАСД Романовський Ростислав Володимирович взяв участь у роботі вебінару компанії Clarivate «Хижацькі видання: розпізнати і не припуститися помилки» та отримав відповідний сертифікат.

11 березня 2021 р. заступниця директора УНДІАСД Бойко Віта Федорівна, вчена секретарка УНДІАСД Бандура Марина Вікторівна та завідувач сектору науково-технічної інформації відділу науково-інформаційної та редакційно-видавничої діяльності УНДІАСД Романовський Ростислав Володимирович взяли участь у вебінарі компанії Clarivate «Оцінка здобутків і співпраці установ за даними Web of Science Core Collection та InCites» та отримали відповідні сертифікати.

12 березня 2021 р. вчена секретарка УНДІАСД Бандура Марина Вікторівна та завідувач сектора науково-технічної інформації відділу науково-інформаційної та редакційно-видавничої діяльності УНДІАСД Романовський Ростислав Володимирович взяли участь у вебінарі компанії Clarivate «Journal Citation Reports» та отримали відповідні сертифікати.

Набутий інструментарій дозволяє науковцям аналізувати дані щодо кількості цитувань робіт того чи іншого автора, визначати науковий статус установи, журналу, успішно готувати власні наукові публікації та працювати з науковою літературою. Отримана учасниками вебінарів інформація стане важливим доповненням до їхніх професійних навичок та дозволить використовувати комплекс нових знань у подальшому.

до новин »


up Головна сторінка | Хроніка подій | Контакти | Карта порталу | Версія для друку up


Copyright © 2010–2016 – Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства (УНДІАСД)
Всі права застережені

Веб-майстер: webmaster.undiasd@arch.gov.ua