Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства (УНДІАСД)

Головна сторінка

 
 

 
© УНДІАСД, 2024
e-mail [email protected]
вул. Лук'янівська, 77,
м. Київ, 04107, Україна
Довiдка за телефоном:
(044) 425 77 40
Графік особистого прийому громадян керівництвом
 

Задля підвищення професійної кваліфікації та поглиблення наукових знань, співробітники УНДІАСД взяли участь у роботі вебінарів, організованих і проведених компанією Clarivate Analytics – світовим лідером у поширенні знань щодо інноваційних змін та нововведень у науковому середовищі, спільно з Державною науково-технічною бібліотекою України:

04 березня 2021 р. заступниця директора УНДІАСД Бойко Віта Федорівна, вчена секретарка УНДІАСД Бандура Марина Вікторівна та в.о. завідувачки відділу науково-інформаційної та редакційно-видавничої діяльності УНДІАСД Гула Оксана Григорівна взяли участь у роботі спільного вебінару компаній Clarivate та Антиплагиат «Publish not perish, или как не погибнуть при публикации» та отримали відповідні сертифікати.

05 березня 2021 р. заступниця директора УНДІАСД Бойко Віта Федорівна, вчена секретарка УНДІАСД Бандура Марина Вікторівна, завідувачка відділу технологічного забезпечення архівної справи УНДІАСД Дідух Людмила Валентинівна та провідна наукова співробітниця відділу технологічного забезпечення архівної справи УНДІАСД Майстренко Анжела Андріївна взяли участь у вебінарі «Як опублікуватися у виданні, що індексується Web of Science» та отримали відповідні сертифікати.

09 березня 2021 р. вчена секретарка УНДІАСД Бандура Марина Вікторівна взяла участь у вебінарі «Можливості ресурсів Clarivate для успішної грантової заявки» та отримала відповідний сертифікат.

10 березня 2021 р. завідувач сектору науково-технічної інформації відділу науково-інформаційної та редакційно-видавничої діяльності УНДІАСД Романовський Ростислав Володимирович взяв участь у роботі вебінару компанії Clarivate «Хижацькі видання: розпізнати і не припуститися помилки» та отримав відповідний сертифікат.

11 березня 2021 р. заступниця директора УНДІАСД Бойко Віта Федорівна, вчена секретарка УНДІАСД Бандура Марина Вікторівна та завідувач сектору науково-технічної інформації відділу науково-інформаційної та редакційно-видавничої діяльності УНДІАСД Романовський Ростислав Володимирович взяли участь у вебінарі компанії Clarivate «Оцінка здобутків і співпраці установ за даними Web of Science Core Collection та InCites» та отримали відповідні сертифікати.

12 березня 2021 р. вчена секретарка УНДІАСД Бандура Марина Вікторівна та завідувач сектору науково-технічної інформації відділу науково-інформаційної та редакційно-видавничої діяльності УНДІАСД Романовський Ростислав Володимирович взяли участь у вебінарі компанії Clarivate «Journal Citation Reports» та отримали відповідні сертифікати.

Набутий інструментарій дозволяє науковцям аналізувати дані щодо кількості цитувань робіт того чи іншого автора, визначати науковий статус установи, журналу, успішно готувати власні наукові публікації та працювати з науковою літературою. Отримана учасниками вебінарів інформація стане важливим доповненням до їхніх професійних навичок та дозволить використовувати комплекс нових знань у подальшому.до новин »


Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Міністерство юстиції України
Міністерство освіти і науки України Державна архівна служба України 1545 – Урядова «Гаряча лінія» Безоплатна правова допомога


Copyright © 2010–2024 – Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства (УНДІАСД)
Всі права застережені

Веб-майстер: [email protected]