Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства (УНДІАСД)

Головна сторінка

 
 

 
© УНДІАСД, 2024
e-mail [email protected]
вул. Лук'янівська, 77,
м. Київ, 04085, Україна
Довiдка за телефоном:
(044) 425 77 40
Графік особистого прийому громадян керівництвом
 

Інформуємо про припинення дії Договору про співпрацю Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства (УНДІАСД), Всеросійського науково-дослідного інституту документознавства і архівної справи (ВНДІДАС), Білоруського науково-дослідного інституту документознавства і архівної справи (БілНДІДАС) від 25 листопада 2010 р.

У зв'язку зі збройною агресією Російської Федерації проти України та через сприяння Республіки Білорусь широкомасштабному вторгненню Російської Федерації в Україну, що є порушенням вимог загальновизнаних принципів і норм міжнародного права, рівноправності і взаємності, внаслідок чого під загрозою опинилося життя, здоров'я та майно громадян України, виникла небезпека втрати документів Національного архівного фонду України, УНДІАСД припиняє будь-які контакти та комунікацію з російськими та білоруськими архівними та науковими установами.

Договір між УНДІАСД, ВНДІДАС та БілНДІДАС від 25.11.2010 було підписано згідно з нормами міжнародного права, національним законодавством кожної із сторін та положеннями Договорів про співпрацю між архівними службами України, Російської Федерації та Республіки Білорусь. Зважаючи, що в п. 4.1 зазначеного Договору міститься норма про його автоматичну пролонгацію щокожний п'ятирічний період, якщо жодна із сторін не пізніше, ніж за шість місяців до наступного періоду не проінформує інші сторони про свій намір припинити дію Договору, керівництво УНДІАСД цим повідомленням інформує про намір припинити чинність даного Договору. Листи про припинення дії Договору додаються.


Лист УНДІАСД від 01.07.2022 № 112/01.01-20 «Про припинення договору про співпрацю» до БілНДІДАС


Лист УНДІАСД від 01.07.2022 № 113/01.01-20 «Про припинення договору про співпрацю» до ВНДІДАСдо новин »


Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Міністерство юстиції України
Міністерство освіти і науки України Державна архівна служба України 1545 – Урядова «Гаряча лінія» Безоплатна правова допомога


Copyright © 2010–2024 – Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства (УНДІАСД)
Всі права застережені

Веб-майстер: [email protected]