Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства (УНДІАСД)

Головна сторінка

 
 

 
© УНДІАСД, 2024
e-mail [email protected]
вул. Лук'янівська, 77,
м. Київ, 04107, Україна
Довiдка за телефоном:
(044) 425 77 40
Графік особистого прийому громадян керівництвом
 

Про всеукраїнську конференцію

«Актуальні проблеми професійної підготовки за спеціальністю 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа: номенклатура, зміст і методика викладання фахових дисциплін»

17 листопада 2022 р., м. Київ

Фотозвіт | Програма (432 Кб) | Дзеркало

17 листопада 2022 р. працівники УНДІАСД взяли участь у всеукраїнській конференції «Актуальні проблеми професійної підготовки за спеціальністю 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа: номенклатура, зміст і методика викладання фахових дисциплін», що була організована кафедрою «Документознавства та інформаційної діяльності» навчально-наукового інституту «Менеджменту та підприємництва» Державного університету телекомунікацій (План науково-технічних заходів Державного університету телекомунікацій на 2022 рік). Співорганізатором заходу виступив Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства (УНДІАСД).


Директор УНДІАСД, кандидат історичних наук, старший науковий співробітник Гаранін О. Я. виступив з доповіддю «Участь Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавствав освітніх проєктах: результати і перспективи».


Завідувач кафедри документознавства та інформаційної діяльності Київського національного університету культури і мистецтва, старший науковий співробітник відділу архівознавства УНДІАСД, доктор історичних наук, професор Бездрабко В. В. виступив з доповіддю «Техногенізація освітніх програм спеціальності 029 або чого бракує навчальній рамці підготовки фахівця».


Завідувач відділу документознавства УНДІАСД, кандидат історичних наук Ковтанюк Ю. С. виступив з доповіддю «Електронне архівознавство як галузь знань і навчальна дисципліна».


Працівники УНДІАСД відповіли на питання учасників заходу, взяли активну участь в обговоренні актуальних питань.


Модератором конференції виступила завудувач кафедри «Документознавства та інформаційної діяльності» ДУТ, кандидат філологічних наук, доцент Сидоренко Т. М.


У конференції взяли участь 35 осіб: відомі науковці, викладачі вишів, спеціалісти, аспіранти й студенти.


Частина учасників взяли участь у заході онлайн за допомогою програмного засобу Zoom.ФОТОЗВІТНа початок | Програма (432 Кб) | Дзеркало


до новин »


Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Міністерство юстиції України
Міністерство освіти і науки України Державна архівна служба України 1545 – Урядова «Гаряча лінія» Безоплатна правова допомога


Copyright © 2010–2024 – Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства (УНДІАСД)
Всі права застережені

Веб-майстер: [email protected]