Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства (УНДІАСД)

Головна сторінка

 
 

 
© УНДІАСД, 2023
e-mail [email protected]
вул. Лук'янівська, 77,
м. Київ, 04107, Україна
Довiдка за телефоном:
(044) 425 77 40
Графік особистого прийому громадян керівництвом
 

Оголошуємо набір до наукового часопису

«Студії з архівної справи та документознавства»Оголошуємо набір статей до чергового випуску наукового часопису «Студії з архівної справи та документознавства». Випуск плануємо присвятити темі архівів під час війни у якнайширшому розумінні. Запрошуємо авторів надсилати нам статті про роботу архівів під час збройних конфліктів у минулому та про теперішній досвід українських архівістів.


Звісно, ми не обмежимось лише воєнною тематикою. Очікуємо також статті з теорії, методики та історії архівної справи, теорії та практики документознавства, археографії, джерелознавства, музеєзнавства, історії архівних установ, рецензії та огляди на видання з архівної справи та документознавства.


Статті приймаються до 1 жовтня 2023 року в електронному варіанті на е-mail: [email protected]


Стаття повинна містити такі елементи:


1. Ім’я та прізвище, науковий ступінь, вчене звання; посада, місце роботи автора / авторів, ORCID українською та англійською мовами (праворуч, над назвою публікації).


2. Назва публікації українською та англійською мовами.


3. Анотацію українською та англійською мовами.


4. Ключові слова українською та англійською мовами.


5. Основний текст. Обсяг – 20–40 тис. друкованих знаків із пробілами. Посилання – автоматичні, посторінкові за схемою: Автор А.А. Назва. Місто видання: Видавництво, рік. Сторінка/и; Автор А.А. Назва // Назва періодичного видання. рік, том, номер. Сторінка/и.


6. References – список використаної літератури та опублікованих джерел в абетковому порядку, виконаний у латинській транслітерації. Наприкінці кожного бібліографічного запису у квадратних дужках англійською слід зазначати мову публікації – [in Ukrainian], [in English], [in Polish] та ін.до новин »


Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Міністерство юстиції України
Міністерство освіти і науки України Державна архівна служба України 1545 – Урядова «Гаряча лінія» Безоплатна правова допомога


Copyright © 2010–2023 – Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства (УНДІАСД)
Всі права застережені

Веб-майстер: [email protected]