Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства (УНДІАСД)

Головна сторінка

 
 

 
© УНДІАСД, 2024
e-mail [email protected]
вул. Лук'янівська, 77,
м. Київ, 04107, Україна
Довiдка за телефоном:
(044) 425 77 40
Графік особистого прийому громадян керівництвом
 

Науковий семінар «Війна: практики документування / архівування цифрового простору»16 жовтня 2023 року в УНДІАСД відбувся науковий семінар «Війна: практики документування / архівування цифрового простору».


Світ нині є значною мірою цифровим. Багато що відбувається у цифровому просторі. А відтак постало питання – яким чином зберегти прояви війни у цифровому просторі: фото, відео, сайти, соцмережі, меми.


Певну роботу у цьому напрямку проводить ЦДАЕА. Великий проєкт з архівування телеграм-каналів здійснює Центр міської історії. В Інституті історії України НАН України написано кілька публікацій щодо збереження дописів у Фейсбуці.


На науковому семінарі «Війна: практики документування / архівування цифрового простору», що організував УНДІАСД спільно з Центром міської історії обговорено практики екстреного та ініціативного архівування соціальних медіа, вебсайтів та аудіовізуальних документів.


Дякуємо усім учасникам, що погодились поділитися своїми напрацюваннями та досвідом зі збереження електронних документів сучасної війни.


2023_10_16_01s.jpg


до новин »


Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Міністерство юстиції України
Міністерство освіти і науки України Державна архівна служба України 1545 – Урядова «Гаряча лінія» Безоплатна правова допомога


Copyright © 2010–2024 – Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства (УНДІАСД)
Всі права застережені

Веб-майстер: [email protected]