Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства (УНДІАСД)

Головна сторінка

 
 

 
© УНДІАСД, 2024
e-mail [email protected]
вул. Лук'янівська, 77,
м. Київ, 04085, Україна
Довiдка за телефоном:
(044) 425 77 40
Графік особистого прийому громадян керівництвом
 

Хроніка подій: 2017 рік

| 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 |


31 грудня 2017 р.
Привітання від директора УНДІАСД О.Я. Гараніна з Новим 2018 роком та Різдвом!
27 грудня 2017 р.
Лист Генерального директора Державних архівів Польщі щодо його участі в Міжнародній науково-практичній конференції «АРХІВИ В СУЧАСНОМУ СВІТІ: ВИКЛИКИ ТА ЗАВДАННЯ».
Детальніше »
21 грудня 2017 р.
Відбулося засідання вченої ради інституту, на якому були схвалені проекти НДР та розглянуті заключні звіти про НДР, що виконувались УНДІАСД у 2017 р. за рахунок коштів державного бюджету.
7–8 грудня 2017 р.
Відбулася Міжнародна науково-практична конференція «АРХІВИ В СУЧАСНОМУ СВІТІ: ВИКЛИКИ ТА ЗАВДАННЯ», співорганізатором якої виступив Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства.
Детальніше »
17 листопада 2017 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь в урочистому засіданні редакційної колегії журналу «Архіви України», присвячене 70-річчю видання.
Детальніше »
Фоторепортаж »
15 листопада 2017 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у роботі Науково-видавничої ради Державної архівної служби України та озвучив позицію інституту щодо наданих на розгляд Науково-видавничої ради проектів документів та проекту архівного довідника.
Порядок денний »
Склад Науково-видавничої ради »
Фоторепортаж »
15 листопада 2017 р.
Керівництво та наукові співробітники УНДІАСД взяли участь у роботі Вісімнадцятих джерелознавчих читаннь, присвячених питанням 100-ліття Української революції та 100-ліття розвитку архівної системи в Україні.
Детальніше »
25 жовтня 2017 р.
Колектив Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства на виконання наказу Державної архівної служби України від 05 вересня 2017 р. № 63 «Про відзначення 100-річчя від дня створення системи архівних установ України», взяв участь у зустрічі із керівництвом та апаратом Державної архівної служби України з нагоди обговорення питань, пов'язаних із визначенням місця, ролі та значенням Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства в системі державних архівних установ України.
Детальніше »
18 жовтня 2017 р.
Інститут архівознавства НБУВ презентував наукове видання «Документи С. Я. Парамонова у фондах Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського». У заході взяли участь Посол Австралії в Україні пані Меліси О'Рурк, директор УНДІАСД О. Я. Гаранін, заступник директора ЦДАЗУ І. В. Сінченко та начальник відділу формування НАФ ЦДАЗУ Д. В. Решетченко.
Інформація про видання »
Повний текст видання »
Детальніше »
16 жовтня 2017 р.
На виконання статті 2 Угоди про співробітництво між Українським науково-дослідним інститутом архівної справи та документознавства та Білоруським науково-дослідним інститутом документознавства і архівної справи директор УНДІАСД О. Я. Гаранін виступив офіційним рецензентом методичного посібника, що було розроблено БілНДІДАС: Публикация документов архивно-следственных дел советского периода: методическое пособие / М. Ф. Шумейко. - Минск: БелНИИДАД, 2017. - 108 с.
Детальніше »
11 жовтня 2017 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін разом з директором ЦДЕА України Ю. С. Ковтанюком зустрілися з колективом Центрального державного архіву–музею літератури і мистецтва України в рамках «Дня інформації», що проводився в архіві в межах заходів до відзначення 100-річчя від дня створення системи архівних установ України.
Детальніше »
11 жовтня 2017 р.
Працівники УНДІАСД на чолі з директором інституту О. Я. Гараніним взяли участь у відкритті документальної виставки «Загартовані безсмертям», підготовленої ЦДАЗУ до 100-річчя створення армії УНР та Дня захисника України, що відбулося у Київському міському будинку учителя (вул. Володимирська, 57).
Афіша »
Прес-реліз »
Фоторепортаж »
06 жовтня 2017 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у заходах кафедри джерелознавства історичного факультету Білоруського державного університету (м. Мінськ, Республіка Біларусь), присвячених святкуванню 25-річчя кафедри та Дня архівіста Біларусі.
Програма »
Детальніше »
04 жовтня 2017 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у засіданні Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності, на якому розглядався проект Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» в частині асигнувань на культуру.
Порядок денний »
Проект ЗУ «Про держбюджет» »
Детальніше »
04 жовтня 2017 р.
Заступник директора УНДІАСД Н. М. Христова взяла участь у засіданні Центральної комісії Державної архівної служби з контролю за наявністю, станом та розшуком документів Національного архівного фонду, на якому було розглянуто питання Про стан виконання архівними установами у 2016 році плану заходів Програми здійснення контролю за наявністю, станом і рухом документів Національного архівного фонду на 2009-2019 роки, а також акти Державного архіву Хмельницької області про зняття з обліку справ, шляхи розшуку яких вичерпано.
26-29 вересня 2017 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у роботі VII Міжнародного семінару «Лики пам'яті. Новітні технології збереження та відновлення рукописної та друкованої спадщини», що відбувся в Науково-дослідному інституті давніх рукописів ім. Месропа Маштоца «Матенадаран» (м. Єреван, Республіка Вірменія) та відвідав з робочим візитом Національний архів Вірменії.
Детальніше »
21 вересня 2017 р.
Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства спільно із Спілкою архівістів України, за підтримки Державної архівної служби України, провели Круглий стіл з міжнародною участю: «Архівна справа в Україні: підсумки сторіччя та перспектива майбутнього», присвячений 100-річчю від дня створення першого державного органу управління системою архівних установ України.
Детальніше »
20–21 вересня 2017 р.
Аспірантка УНДІАСД Ю. Г. Чернятинська, в складі делегації українських архівістів, взяла участь у VIІ конгресі польських архівістів у м. Кельце, що проходив під гаслом «Архіви без кордонів».
Програма »
Фоторепортаж »
20 вересня 2017 р.
Між Навчально-науковим Гуманітарним інститутом Національного авіаційного університету та Українським науково-дослідним інститутом архівної справи та документознавства підписано договір про співробітництво. Предметом угоди є взаємовигідна та рівноправна співпраця за спільними напрямами роботи сторін.
12 вересня 2017 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у роботі колегії Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України (ЦДАМЛМ України), на якому були розглянуті наступні питання: про стан виконання структурними підрозділами ЦДАМЛМ України планових завдань за І півріччя 2017 року; про стан дотримання законодавства України у сфері кадрової політики; про дотримання Закону України «Про звернення громадян»; про хід виконання Плану усунення недоліків, виявлених під час комплексної позапланової перевірки ЦДАМЛМ України; про роботу зі ЗМІ.
01 вересня 2017 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін, з нагоди початку нового навчального року, прочитав для студентів Київського університету імені Бориса Грінченка, напрямку підготовки «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», гостьову лекцію з основ архівної справи в Україні та основ Time-менеджменту.
Фоторепортаж »
Детальніше » (Дзеркало)
03 серпня 2017 р.
Заступник директора УНДІАСД Н. М. Христова взяла участь у роботі засідання Нормативно-методичної комісії Укрдержархіву.
01 серпня 2017 р.
Заступник директора УНДІАСД Н. М. Христова взяла участь у роботі засідання Науково-методичної ради Центрального державного історичного архіву України, м. Київ.
27 липня 2017 р.
Заступник директора УНДІАСД Н. М. Христова взяла участь у роботі засідання Центральної експертно-перевірної комісії Укрдержархіву.
Детальніше »
07 липня 2017 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін, у якості Виконавчого директора Спілки архівістів України, взяв участь в урочистостях, що відбулися у Київському міському будинку учителя (м. Київ, вул. Володимирська, 57).
Захід відбувся відповідно до угоди про співпрацю між Центральним державним архівом зарубіжної україніки та Київським міським будинком учителя.
Фоторепортаж »
05 липня 2017 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у роботі круглого столу «Проблеми розміщення та збереження цілісності архівно-музейних фондів Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України», що відбувся у конференц-залі Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ».
Фоторепортаж »
Відеорепортаж »
29 червня 2017 р.
Відбулося засідання вченої ради інституту, на якому були підбиті підсумки виконання структурними підрозділами тематичного плану науково-дослідних робіт (НДР) УНДІАСД у другому кварталі 2017 р., обговорено тематику державного замовлення на виконання інститутом НДР у 2018 р., схвалено та рекомендовано до друку перший (27) випуск Бюлетеня Галузевого центру науково-технічної інформації з архівної справи та документознавства за 2017 р. та розглянуто інші питання діяльності інституту.
29 червня 2017 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у роботі колегії Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України.
Детальніше »
Фоторепортаж »
21 червня 2017 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін, у якості Виконавчого директора Спілки архівістів України, взяв участь у роботі засідання Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності.
Детальніше »
09 червня 2017 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у роботі Науково-видавничої ради Державної архівної служби України та озвучив позицію інституту щодо наданих на розгляд Науково-видавничої ради проектів довідників.
Порядок денний »
Склад Науково-видавничої ради »
Фоторепортаж »
07 червня 2017 р.
Учений секретар УНДІАСД Л. В. Андрієвська взяла участь у науковій конференції «Перші козацькі читання пам’яті Володимира Кривошеї», що проводилася Музеєм гетьманства спільно з Ніжинським державним університетом, Уманським державним педагогічним університетом, Гетьманським фондом Петра Дорошенка та іншими установами.
На конференції з доповідями виступили провідні дослідники історії українського козацтва Ю. А. Мицик, В. О. Щербак, С. А. Лепявко, І. І. Кривошея, Є. М. Луняк та ін., викладачі, студенти, аспіранти вишів із Києва, Ніжина, Умані, Полтави, науковці, музейні працівники.
07 червня 2017 р.
Колектив УНДІАСД взяв участь в офіційному відкритті документальної виставки Центрального державного архіву зарубіжної україніки «З піснею через світ», що розпочала роботу у Київському міському будинку учителя (м. Київ, вул. Володимирська, 57).
Фоторепортаж »
Подія у Facebook »
02 червня 2017 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін, заступник директора УНДІАСД Н. М. Христова та завідувач відділу документознавства УНДІАСД В. Ф. Бойко взяли участь у Десятому міжнародному науково-теоретичному семінарі «Термінологія документознавства та суміжних галузей знань», що відбувся у Київському національному університеті культури та мистецтв (м. Київ, вул. Є. Коновальця, 36).
Програма »
Сертифікати учасників »
Фоторепортаж »
02 червня 2017 р.
Між Київським національним університетом культури і мистецтв та Українським науково-дослідним інститутом архівної справи та документознавства підписано угоду про співпрацю. Предметом угоди є взаємовигідна та рівноправна співпраця за спільними напрямами роботи сторін.
19 травня 2017 р.
Представники УНДІАСД взяли участь у культурному заході, що був організований Центральним державним архівом-музеєм літератури і мистецтва України на території архівно-музейного комплексу «Літературно-мистецькі Плюти» (Київська обл., Обухівський р-н, с. Плюти) з нагоди відзначення 100-річчя архівної справи в Україні та Міжнародного дня музеїв.
Прес-реліз »
Афіша »
Фоторепортаж »
18 травня 2017 р.
Cпівробітники УНДІАСД взяли участь у перегляді документального фільму «Минуле?..» (Укркінохроніка, 1995, реж. Р. А. Нахманович) з архівної колекції Центрального державного кінофотофоноархіву України імені Г. С. Пшеничного.
Захід було організовано до Дня пам'яті жертв геноциду кримсько-татарського народу.
13 травня 2017 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін, заступник директора УНДІАСД Н. М. Христова та старший науковий співробітник сектора науково-технічної інформації відділу науково-інформаційної та редакційно-видавничої діяльності УНДІАСД А. О. Стаднік взяли участь у роботі виїзного науково-практичного семінару для працівників Центрального державного електронного архіву України та Центрального державного архіву зарубіжної україніки на тему: «Актуальні питання формування Національного архівного фонду в сучасних умовах», що відбувся у м. Богуславі (Київська обл.).
Фоторепортаж »
20 квітня 2017 р.
Відбулося засідання вченої ради інституту, на якому були обговорені підсумки виконання структурними підрозділами тематичного плану науково-дослідних робіт УНДІАСД у першому кварталі 2017 р. та затверджено результати атестації наукових працівників інституту.
11 квітня 2017 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін та Президент Національної академії державного управління при Президентові України (НАДУ) В. С. Куйбіда підписали Угоду про співробітництво між УНДІАСД та НАДУ.
Метою Угоди є сприяння подальшому розвитку науки й освіти з урахуванням досягнень провідних вітчизняних і зарубіжних наукових шкіл.
Детальніше | НАДУ | Дзеркало »
Фоторепортаж | Подія у Facebook »
10 квітня 2017 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь в офіційній презентації архівно-музейного проекту «Декомунізація: архівні хроніки», що відбулася в Національному музеї історії України (м. Київ, вул. Володимирська, 2). Співорганізаторами заходу виступили Державна архівна служба України та центральні державні архівні установи України.
Прес-реліз | Банер заходу »
Фоторепортаж | Подія у Facebook »
07 квітня 2017 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін, в якості повноважного представника, взяв участь у засіданні ТК 144 «Інформація і документація». Порядок денний передбачав розгляд та ухвалення другої редакції проекту ДСТУ «Правила публікування інформації архівних документів» як остаточної. У голосуванні взяли участь 12 організацій та 2 індивідуальні члени ТК 144. Голосів «проти» не було. Вирішили ухвалити другу редакцію проекту ДСТУ як остаточну з урахуванням наданих пропозицій і подати проект на розгляд та прийняття в ДП «УкрНДНЦ».
Детальніше »
07 квітня 2017 р.
Співробітники УНДІАСД взяли участь у заходах із благоустрою території центральних державних архівних установ України (м. Київ, вул. Солом'янська, 24).
Фоторепортаж »
06 квітня 2017 р.
Провідний науковий співробітник відділу документознавства УНДІАСД О. М. Загорецька взяла участь у роботі Центральної експертно-перевірної комісії Державної архівної служби України, на засіданні якої було схвалено Зміни до Переліку видів документів, що створюються під час діяльності апарату Національної поліції України, територіальних органів поліції в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, областях та м. Києві, міжрегіональних територіальних органах поліції та підприємств, закладів і установ, що належать до сфери управління Національної поліції України, із зазначенням строків їх зберігання; погоджено акти про вилучення документів із Національного архівного фонду (дублетних та тимчасового строку зберігання), надіслані державними архівами Черкаської, Полтавської, Рівненської областей та прийнято рішення надіслати Примірну номенклатуру справ сільської (селищної) ради об’єднаної територіальної громади для опрацювання державним архівам областей та м. Києва.
06 квітня 2017 р.
Старший науковий співробітник відділу технологічного забезпечення архівної справи УНДІАСД В. О. Кітам здійснив планове мікробіологічне та ентомологічне обстеження архівосховищ та окремих архівних документів Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України.
Констатовано задовільний стан у забезпеченні збереженності архівних документів.
05 квітня 2017 р.
На виконання наказу Державної архівної служби України № 44 від 28.03.2016 директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у роботі колегії Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України.
Порядок денний »
30 березня 2017 р.
Заступник директора УНДІАСД Н. М. Христова та провідний науковий співробітник відділу документознавства УНДІАСД О. М. Загорецька взяли участь у роботі Центральної експертно-перевірної комісії Державної архівної служби України, на засіданні якої було погоджено: Типову інструкцію з діловодства в територіальних органах Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками; Примірну номенклатуру справ приватного виконавця; Примірну номенклатуру справ апарату районної, районної у мм. Києві і Севастополі державної адміністрації; акт про вилучення документів із Національного архівного фонду (НАФ), надісланий Державним архівом Херсонської області та окремі фонди анотованого переліку унікальних документів НАФ Центрального державного історичного архіву, м. Львів.
28 березня 2017 р.
Провідний науковий співробітник відділу науково-інформаційної та редакційно-видавничої діяльності УНДІАСД А. А. Майстренко взяла участь у презентації першого тому «Великої української енциклопедії», що відбулася у Великому конференц-залі Національної академії наук України.
У підготовці частини статей до енциклопедичного видання, що стосуються архівної справи, брали участь співробітники УНДІАСД.
Детальніше »
Прес-реліз »
Фоторепортаж »
24 березня 2017 р.
Провідний науковий співробітник відділу науково-інформаційної та редакційно-видавничої діяльності УНДІАСД А. А. Майстренко взяла участь у роботі учбово-методичного семінару «Збереження фондів у добу цифрових технологій: сьогодення і перспективи», що був організований Державною науково-технічною бібліотекою України.
Фоторепортаж »
23 березня 2017 р.
Вийшли друком матеріали XV Міжнародної наукової конференції «Шевченківська весна–2017» (cекція «Історія»), участь в якій брали співробітники УНДІАСД.
Детальніше »
20 березня 2017 р.
У рамках виконання науково-дослідної роботи «Проведення наукового аналізу термінології діловодства та архівної справи з метою уточнення складу і змісту базових термінів, з урахуванням змін, що відбулися у нормативно-правовій базі галузі» на базі УНДІАСД відбувся науково-практичний термінологічний семінар, участь у якому взяли, крім виконавців, працівники Державної архівної служби України, центральних державних архівів, викладачі вищих навчальних закладів.
Під час заходу було обговорено актуальні питання термінологічної роботи у сфері архівної справи та діловодства, підготовки термінологічного стандарту з урахуванням міжнародної практики формування терміносистем.
Фоторепортаж »
17 березня 2017 р.
Колектив УНДІАСД щиро вітає першого директора інституту Володимира Павловича Ляхоцького із 60-річним ювілеєм і бажає йому міцного здоров’я, щастя, добра, миру, благополуччя, невтомності у повсякденній відповідальній діяльності, успішного здійснення всіх професійних та особистих задумів.
Нехай Ваша творча енергія і життєлюбність, талант відданості справі і надалі плідно слугують задля розвитку архівної справи України, а в усіх починаннях, нехай супутниками слугують Вам визнання, успіх, глибоке задоволення від праці, повага до колег, друзів та любов близьких людей!
16 березня 2017 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін, старший науковий співробітник відділу технологічного забезпечення архівної справи УНДІАСД О. В. Кітам та старший науковий співробітник відділу документознавства УНДІАСД М. В. Горбатюк взяли участь у роботі XV міжнародної конференції «Шевченківська весна–2017» (cекція «Історія»).
Програма »
16 березня 2017 р.
Заступник директора УНДІАСД Н. М. Христова взяла участь у робочій нараді, за участю керівників центральних державних архівів, на якій обговорювалися концептуальні питання створення електронної пошукової системи «Архівні фонди України».
15 березня 2017 р.
Голова Державної архівної служби України (Укрдержархів) Т. І. Баранова, директор департаменту діловодства, формування, зберігання та обліку документів Національного архівного фонду Укрдержархіву С. В. Сельченкова та директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяли участь у роботі круглого столу на тему: «Децентралізація у сфері культури: можливості та виклики», що був організований Комітетом Верховної Ради України з питань культури і духовності спільно з Міністерством культури України (м. Київ, вул. Грушевського, 18/2).
Програма »
Матеріали »
15 березня 2017 р.
Співробітники УНДІАСД взяли участь в урочистому відкритті документальної виставки архівних документів «На зорі національного відродження», приуроченої до сторіччя початку Української революції та створення Української Центральної Ради.
Детальніше »
Афіша »
Фоторепортаж »
15 березня 2017 р.
Заступник директора УНДІАСД Н. М. Христова взяла участь у роботі Експертно-перевірної комісії Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України.
02 березня 2017 р.
Відбулося засідання вченої ради інституту, на якому було заслухано звіт директора УНДІАСД О. Я. Гараніна та доповіді керівників структурних підрозділів про результати наукової роботи у 2016 р. та завдання на 2017 р.
На початку засідання О. Я. Гаранін поінформував членів ради про роботу та рішення розширеного засідання колегії Державної архівної служби України (Укрдержархів), присвяченого підбиттю підсумків роботи державних архівних установ у 2016 р.
У засіданні вченої ради активну участь брали перший заступник Голови Укрдержархіву І. М. Кісіль та директор Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України Н. В. Маковська.
Фоторепортаж »
01 березня 2017 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін, у якості Виконавчого директора Спілки архівістів України, та співробітники УНДІАСД взяли участь у відкритті художньо-документальної виставки до 100-річчя від дня народження видатної української художниці Тетяни Нилівни Яблонської, що відбулася у Центральному державному архіві-музеї літератури і мистецтва України (м. Київ, вул. Володимирська, 22-А).
Прес-реліз »
Афіша »
Фоторепортаж »
28 лютого 2017 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін, у якості Виконавчого директора Спілки архівістів України, та співробітники УНДІАСД взяли участь у відкритті виставки оригінальних карт «Київщина на картах ХVІ–ХІХ століття», що презентували до 85-річчя утворення Київської області Державний архів Київської області та Вишгородський історико-культурний заповідник.
Афіша »
Фоторепортаж »
ЗМІ про виставку »
28 лютого 2017 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін, як член Науково-методичної ради Центрального державного архіву зарубіжної україніки (ЦДАЗУ), взяв участь у роботі Науково-методичної ради ЦДАЗУ, під час якої було розглянуто тематико-експозиційний план документальної виставки архівних документів «На зорі національного відродження» (до 100-річчя української революції та Української Центральної Ради), що має розпочати роботу з 15 березня 2017 р.
23 лютого 2017 р.
Директор УНДІАСД О. Я. Гаранін взяв участь у роботі розширеного засідання колегії Державної архівної служби України, на якому було розглянуто підсумки роботи державних архівних установ і спеціальних установ страхового фонду документації у 2016 році та їх завдання на 2017 рік та оголосив доповідь «Звіт про науково-дослідні роботи УНДІАСД за 2016 рік та перспективи на 2017 рік».
Регламент »
Детальніше »
Фоторепортаж »


Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Міністерство юстиції України
Міністерство освіти і науки України Державна архівна служба України 1545 – Урядова «Гаряча лінія» Безоплатна правова допомога


Copyright © 2010–2024 – Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства (УНДІАСД)
Всі права застережені

Веб-майстер: [email protected]