• Головна сторінка
  • З Новим 2022 роком і Різдвом Христовим!
  • Зведений каталог метричних книг
  • Центр галузевого консалтингу та підвищення кваліфікації при УНДІАСД
  • Про конференцію
  • Про 3 круглий стіл 2019
  • АРХІВНОМУ ЛЮДОВІ
  • Про відкриту дискусію
  • The International Archives Week #IAW2020 will run from June 8-14
1 9 8 2 3 4 5 6 7
Офіційний сайт      УКР  УКР   РУC  РУC   ENG  ENG Facebook

Налаштування кольорів та шрифтів

Закрити

Шрифт

Колір

Головна сторінка Хроніка подій Словник ЕК ДІФ ГЦНТІ
Корисні посилання Контакти Карта порталу Версія для друку
 
 

 
© УНДІАСД, 2021
e-mail undiasd@arch.gov.ua
вул. Лук'янівська, 77,
м. Київ, 04107, Україна
Довiдка за телефоном:
(044) 425 77 40
Графік особистого прийому громадян керівництвом
 

Жестова мова

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Міністерство юстиції України

Міністерство освіти і науки України

Державна архівна служба України

БілНДІДАС

НАКККіМ
Матеріали про Інститут у засобах масової інформації за 2015 рік
14 грудня 2015 р.
У журналі «Діловодство та документообіг» (№ 12) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Службові документи особового характеру».
10 грудня 2015 р.
У журналі «Кадровик України» (№ 12) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Систематизація та організація зберігання документів».
19 листопада 2015 р.
У журналі «Довідник кадровика» (№ 11) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Коментар до правил організації діловодства та архівного зберігання документів».
30 жовтня 2015 р.
У журналі «Діловодство та документообіг» (№ 10) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Організація виконання службових листів».
26 жовтня 2015 р.
У журналі «Довідник кадровика» (№ 10) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Коментар до правил організації діловодства та архівного зберігання документів».
12 вересня 2015 р.
У межах проекту «незалежні» з приводу 24-ї річниці Дня незалежності України директора УНДІАСД О. Я. Гаранін надав інтерв'ю в ефірі радіостанції «Радіо Київ – 98 FM».
24 серпня 2015 р.
У журналі «Діловодство та документообіг» (№ 9) опубліковано статті провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Новий нормативно-правий акт з організації діловодства та архівного зберігання документів» та «Етапи роботи з вхідною кореспонденцією».
22 серпня 2015 р.
У журналі «Довідник директора школи» (№ 7–8) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Зміни у нормативно-правовому забезпеченні організації діловодства та архівного зберігання документів».
18 серпня 2015 р.
У віртуальній газеті «Марганець бібліотечний» розміщена стаття «Фестиваль «З країни в Україну» в Марганецькій бібліотеці ім. М. Островського», в якій повідомляється про участь директора УНДІАСД О. Я. Гараніна в роботі фестивалю та проведенні освітніх лекцій для мешканців міста Марганця.
Дзеркало »
17 серпня 2015 р.
У журналі «Кадровик України» (№ 8) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Організація роботи з документами, що містять комерційну таємницю».
12 серпня 2015 р.
У журналі «Діловодство та документообіг» (№ 8) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Засвідчення службових листів».
12 серпня 2015 р.
У журналі «Діловодство та документообіг» (№ 8) опубліковано статтю директора УНДІАСД О. Я. Гараніна «Оформлення копій та витягів зі службових документів».
20 липня 2015 р.
У журналі «Кадровик України» (№ 7) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Організація виконання службових документів на підприємстві».
14 липня 2015 р.
У журналі «Діловодство та документообіг» (№ 7) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Оформлення протоколів».
13 липня 2015 р.
У журналі «Діловодство та документообіг» (№ 7) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Вимоги до текстів службових листів».
22 червня 2015 р.
У журналі «Довідник директора школи» (№ 6) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Довідки, доповідні та пояснювальні записки».
15 червня 2015 р.
У журналі «Кадровик України» (№ 6) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Реєстрація та індексація документів на підприємстві».
12 червня 2015 р.
У журналі «Діловодство та документообіг» (№ 6) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Реквізити службового листа».
18 травня 2015 р.
У журналі «Кадровик України» (№ 5) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Організація роботи з внутрішніми документами на підприємстві».
14 травня 2015 р.
У журналі «Діловодство і документообіг» (№ 5) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Бланки службових листів».
21 квітня 2015 р.
У журналі «Довідник директора школи» (№ 4) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Копії та витяги зі службових документів».
14 квітня 2015 р.
У журналі «Діловодство та документообіг» (№ 4) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Класифікація службових листів (закінчення)».
14 квітня 2015 р.
У журналі «Кадровик України» (№ 4) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Організація роботи з вихідними документами на підприємстві».
07 квітня 2015 р.
На інтернет-порталі журналі Громадський простір опубліковано статтю директора УНДІАСД О. Я. Гараніна «Альтернативні роздуми з приводу законопроекту «Про доступ до архівів репресивних органів комуністичного тоталітарного режиму 1917–1991 років».
23 березня 2015 р.
У журналі «Діловодство та документообіг» (№ 3(2)) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Класифікація службових листів (продовження)».
23 березня 2015 р.
У журналі «Діловодство та документообіг» (№ 3(2)) опубліковано статтю директора УНДІАСД О. Я. Гараніна «Оформлення акта про вилучення документів на знищення».
16 березня 2015 р.
У журналі «Кадровик України» (№ 3) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Організація роботи з вхідними документами на підприємстві».
23 лютого 2015 р.
У журналі «Довідник директора школи» (№ 1–2) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Накази з кадрових питань».
16 лютого 2015 р.
У журналі «Діловодство та документообіг» (№ 1–2) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Класифікація службових листів».
16 лютого 2015 р.
У журналі «Діловодство та документообіг» (№ 1–2) опубліковано статтю директора УНДІАСД О. Я. Гараніна «Функції відповідального за діловодство».


up Головна сторінка | Хроніка подій | Контакти | Карта порталу | Версія для друку up


Copyright © 2010–2022 – Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства (УНДІАСД)
Всі права застережені

Веб-майстер: webmaster.undiasd@arch.gov.ua