Матеріали про Інститут у засобах масової інформації за 2015 рік
14 грудня 2015 р.
У журналі «Діловодство та документообіг» (№ 12) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Службові документи особового характеру».
10 грудня 2015 р.
У журналі «Кадровик України» (№ 12) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Систематизація та організація зберігання документів».
19 листопада 2015 р.
У журналі «Довідник кадровика» (№ 11) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Коментар до правил організації діловодства та архівного зберігання документів».
30 жовтня 2015 р.
У журналі «Діловодство та документообіг» (№ 10) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Організація виконання службових листів».
26 жовтня 2015 р.
У журналі «Довідник кадровика» (№ 10) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Коментар до правил організації діловодства та архівного зберігання документів».
12 вересня 2015 р.
У межах проекту «незалежні» з приводу 24-ї річниці Дня незалежності України директора УНДІАСД О. Я. Гаранін надав інтерв'ю в ефірі радіостанції «Радіо Київ – 98 FM».
24 серпня 2015 р.
У журналі «Діловодство та документообіг» (№ 9) опубліковано статті провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Новий нормативно-правий акт з організації діловодства та архівного зберігання документів» та «Етапи роботи з вхідною кореспонденцією».
22 серпня 2015 р.
У журналі «Довідник директора школи» (№ 7–8) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Зміни у нормативно-правовому забезпеченні організації діловодства та архівного зберігання документів».
18 серпня 2015 р.
У віртуальній газеті «Марганець бібліотечний» розміщена стаття «Фестиваль «З країни в Україну» в Марганецькій бібліотеці ім. М. Островського», в якій повідомляється про участь директора УНДІАСД О. Я. Гараніна в роботі фестивалю та проведенні освітніх лекцій для мешканців міста Марганця.
Дзеркало »
17 серпня 2015 р.
У журналі «Кадровик України» (№ 8) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Організація роботи з документами, що містять комерційну таємницю».
12 серпня 2015 р.
У журналі «Діловодство та документообіг» (№ 8) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Засвідчення службових листів».
12 серпня 2015 р.
У журналі «Діловодство та документообіг» (№ 8) опубліковано статтю директора УНДІАСД О. Я. Гараніна «Оформлення копій та витягів зі службових документів».
20 липня 2015 р.
У журналі «Кадровик України» (№ 7) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Організація виконання службових документів на підприємстві».
14 липня 2015 р.
У журналі «Діловодство та документообіг» (№ 7) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Оформлення протоколів».
13 липня 2015 р.
У журналі «Діловодство та документообіг» (№ 7) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Вимоги до текстів службових листів».
22 червня 2015 р.
У журналі «Довідник директора школи» (№ 6) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Довідки, доповідні та пояснювальні записки».
15 червня 2015 р.
У журналі «Кадровик України» (№ 6) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Реєстрація та індексація документів на підприємстві».
12 червня 2015 р.
У журналі «Діловодство та документообіг» (№ 6) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Реквізити службового листа».
18 травня 2015 р.
У журналі «Кадровик України» (№ 5) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Організація роботи з внутрішніми документами на підприємстві».
14 травня 2015 р.
У журналі «Діловодство і документообіг» (№ 5) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Бланки службових листів».
21 квітня 2015 р.
У журналі «Довідник директора школи» (№ 4) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Копії та витяги зі службових документів».
14 квітня 2015 р.
У журналі «Діловодство та документообіг» (№ 4) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Класифікація службових листів (закінчення)».
14 квітня 2015 р.
У журналі «Кадровик України» (№ 4) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Організація роботи з вихідними документами на підприємстві».
07 квітня 2015 р.
На інтернет-порталі журналі Громадський простір опубліковано статтю директора УНДІАСД О. Я. Гараніна «Альтернативні роздуми з приводу законопроекту «Про доступ до архівів репресивних органів комуністичного тоталітарного режиму 1917–1991 років».
23 березня 2015 р.
У журналі «Діловодство та документообіг» (№ 3(2)) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Класифікація службових листів (продовження)».
23 березня 2015 р.
У журналі «Діловодство та документообіг» (№ 3(2)) опубліковано статтю директора УНДІАСД О. Я. Гараніна «Оформлення акта про вилучення документів на знищення».
16 березня 2015 р.
У журналі «Кадровик України» (№ 3) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Організація роботи з вхідними документами на підприємстві».
23 лютого 2015 р.
У журналі «Довідник директора школи» (№ 1–2) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Накази з кадрових питань».
16 лютого 2015 р.
У журналі «Діловодство та документообіг» (№ 1–2) опубліковано статтю провідного наукового співробітника УНДІАСД О. М. Загорецької «Класифікація службових листів».
16 лютого 2015 р.
У журналі «Діловодство та документообіг» (№ 1–2) опубліковано статтю директора УНДІАСД О. Я. Гараніна «Функції відповідального за діловодство».