Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства (УНДІАСД)

Головна сторінка

 
 

 
© УНДІАСД, 2024
e-mail [email protected]
вул. Лук'янівська, 77,
м. Київ, 04107, Україна
Довiдка за телефоном:
(044) 425 77 40
Графік особистого прийому громадян керівництвом
 

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 6 квітня 2012 р. № 13284/1/1-12 відбулася щорічна тристороння зустріч керівників державних архівних служб України, Росії та Білорусі за участі директорів державних архівних установ цих держав. У рамках зустрічі обговорювалися питання cтану, проблем та перспектив діяльності регіональних архівів.

Головною метою зустрічі було узгодження конкретних заходів з реалізації спільних проектів, обговорення найактуальніших проблем розвитку архівної галузі, що виникають перед українськими, російськими та білоруськими архівістами на сучасному етапі розвитку інформаційного суспільства та переходу до електронного діловодства, окреслення можливих шляхів їхнього вирішення шляхом обміну досвідом. Також обговорювались питання підготовки спільних документальних виставок, співробітництво у галузі науково-дослідної та методичної роботи, організації видання довідників.

У міжнародних заходах взяли участь Голова Державної архівної служби України О. П. Гінзбург, керівник Федерального архівного агентства Російської Федерації А. М. Артізов, директор Департаменту з архівів та діловодства Міністерства юстиції Республіки Білорусь В. І. Адамушко, Голова Закарпатської обласної державної адміністрації О. О. Ледида, перший заступник Ужгородського міського голови В. Ф. Трикур, керівники державних архівних установ України та Білорусі, федеральних архівів Росії, представники громадськості, ЗМІ та директори УНДІАСД О. Я. Гаранін, ВНДІДАС М. В. Ларін та БілНДІДАС А. Є. Рибаков.


до новин »


Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Міністерство юстиції України
Міністерство освіти і науки України Державна архівна служба України 1545 – Урядова «Гаряча лінія» Безоплатна правова допомога


Copyright © 2010–2024 – Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства (УНДІАСД)
Всі права застережені

Веб-майстер: [email protected]